Когда грим не помог (Часть 4)

Еще раз напомним, сам персонаж только что делал упор на то, что он – человек прямой и не любит всех этих выкрутасов, которые используют дипломаты, чтобы уйти от прямого ответа на прямой вопрос. Далее мы приводим цитату, которая интересна как по своему содержанию, так и по тому, как сам он прямо отвечает на вопросы.

«-Наші колеги з Російської служби ВВС з посиланням на свої дипломатичні джерела кажуть, що росіяни загалом не дуже налаштовані на зустріч, бо немає, про що говорити. Кажуть, що вона радше потрібна Зеленському для піару. У вас є, про що домовлятися?

– Я не хочу ображати дипломатів, вони дуже порядні люди, але здається мені, найбільшим дипломатом, який приймає рішення в Росії, є президент. Мабуть, як уже і в Україні. У нас так вже вимальовується, що є центр прийняття міжнародних рішень, і слава Богу.

– У цих двох президентів хороший контакт?

– Те, що я знаю – було три телефонних розмови, суть та інтонація цих розмов дають мені надію на завершення військового конфлікту.

– Коли?

– Коли на це прийде час».

Вот такая прямота! Это же он сам сетовал на то, что дипломаты прямо не говорят. Но и это еще не все. Ведь выше он говорил о том, что недолюбливает дипломатов, а теперь говорит, что президент – самый большой дипломат. Складываем вместе и получается либо что он больше всего недолюбливает самого большого дипломата, либо президент – не самый большой дипломат, либо на счет недолюбливания дипломатов было сказано что-то не то, либо все сказанное – не то. Говорят, что он сам – юрист, и должен помнить, что если в две части одного утверждения противоречат друг другу, то оно – ложное. Это не я так думаю, так записано в учебнике по философии для первого курса юрфака, раздел  «Логика». Так что тут либо какая-то часть этих рассуждений ложна, либо все это – пурга и он этого просто не понимает.

На такую мысль наталкивает следующая цитата:

«– А чи є контакти Офісу президента з адміністрацією Путіна?

– Я набирав свого візаві, дзвонив йому разів п’ять, але він у серпні був у відпустці. У вересні його секретарі відповіли, що він поки що не має повноважень зі мною говорити».

Тут приходится согласиться с тем, что в дипломатии он точно ничего не понимает. Наверняка, даже журналисты ВВС, бравшие у него интервью смекнули, что его из Москвы дипломатично послали по адресу, обозначенному хорошо известными тремя кодовыми буквами, а он даже не понял этого.

И последнее интересное, что он сказал о себе, оценят любители теорий Зигмунда Фройда. Мы же ограничимся только цитатой, без единого комментария:

«– Вас не зачепило те, що у фільмі про перші 100 днів президента він сказав, що вам треба заспокоїтись?

– Він мене постійно заспокоює, мене це переслідує ще з дитячого садочка, коли мої батьки мене постійно заспокоювали».

В общем, президента он оценил, себя – тоже, осталось только оценить свою правящую фракцию в парламенте и он это сделал в своем «прямом стиле», а вернее – озвучил то, о чем многие уже давно догадывались, по различным выходкам вновь одепутаченым деятелям. Но в данном случае вопрос был поставлен немного в другой плоскости, далекой от дебильных выходок отдельных товарищей. Он имел принципиальный характер:

«– У фракції “Слуга народу” вже скаржаться, що ОП хоче зробити з них “ручних тваринок”. Як ви на це реагуєте і чи не боїтеся, що таке обурення буде тільки наростати і призведе до серйозного конфлікту в стосунках президент-парламент?

–  Не думаю, що буде наростати. Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди.

Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: “Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили.

Це єдиний список, який сформувався без копійки грошей. Ніколи ні одна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду».

(окончание следует)

2 Comments on "Когда грим не помог (Часть 4)"

  1. Ліза Богуцька не з Фейсбука. Вона з-за керма автомобіля, яким вбила людину.
    Та це ще на найгірше.
    Вона з-за керма автомобіля, на якому у 2014-му їздила Кримом з демонстративно українською символікою (можливо, з прапором). Згодом під цей актив отримувала адреси та контакти проукраїнських мешканців Криму, яких таким чином знайомі та рідні просто здавали ФСБ. Де зара’ ці люди? Яка їх доля?

  2. Думаю что Б, считает себя человеком дела, без эмоций и морали, радость от мутилова, отжим, рейдерство, нагнуть жертву, если нет в суд явится только после терок с чиновниками, прокурорами, откатом судье, и если все на мази, можно выйти на подиум и строить рожицы для лохов, Это все за деньги, про деньги и ради денег! И если для других, деньги ради власти, то для этих власть для денег, ничего личного, сектантские, жесткие отношения в корпорации, Хлеба и зрелищ для толпы! С хлебом проблемы, самим надо, Зрелище предоставил соседский хуйло, Остается обещать всем коммунизм до 80-го года, свинарчуков на нары, Порошенко-Пиночет, и Бла-Бла-Бла,

Comments are closed.