Evil empire (частина 3)

Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом: час родитись і час помирати, час садити і час виривати посаджене, час вбивати і час лікувати, час руйнувати і час будувати, час плакати й час реготати, час ридати і час танцювати, час розкидати каміння і час каміння громадити, час обіймати і час ухилятись обіймів…
(Екклезіяст 3:1-5)

Україна як генератор

І все ж таки, мали місце певні незвичайності з виявленою буквально «на кінчику пера» Evil empire — історичною державою Івана Калити (Московією). Судіть самі…

Будь-яка система переживає такі стадії, як утворення, розвиток, розквіт, занепад і смерть. Найпотужнішою вона є на стадії пікового розквіту, а далі поступово слабшає. Якщо СРСР був фінальною стадією держави Івана Калити — не надто схоже, що протягом 70-ти років свого існування він проявляв аж надто велику слабкість. Це виявилося у другій половині 1980-х — буквально у фінальну п’ятирічку Перебудови, а бо пришестя на посаду генсека ЦК КПРС товариша Горбачова він таки добряче брикався.

Інша дивовижа: в 1991 році розвалився Радянський Союз… але вціліла Російська Федерація! Більш того, восени 1993 року (в момент, коли я досліджував «число звірини») російський президент Борис Єльцин, який раніше грав роль такого собі популіста, встиг виявити справжні диктаторські замашки — що для Росії є нормальним. Отже, можна було припустити, що РФ надалі не розвалиться, але під керівництвом або Єльцина, або ж котрогось із його наступників знов перетвориться на ту саму імперію зла. Рано чи пізно — але це мало б статися…

Взяти, наприклад, іншу структуру 666 — святійшу Інквізицію. Пройшовши стадію народження в три окреслених вище етапи на межі ХІІ-ХІІІ століть, в 1483 її іспанська філія отримала, мабуть, найвідомішого Великого інквізитора — Томаса де Торквемаду. Майже одночасно — в 1487 році був уперше виданий знаменитий «Malleus Maleficārum» («Молот відьом»). Після того настали розквіт та всевладдя Інквізиції, потім поступовий занепад аж до повної ліквідації в середині ХІХ століття.

Але у випадку з державою Івана Калити і динаміка була іншою, й остаточної ліквідації цього сатанинського утворення в 1991 році не сталося. То в чім же річ?! А може, оця сама держава Івана Калити на певній стадії отримала такий собі «генератор потужності», з якого черпала додаткову енергію, що й пролонгувало її активність?.. Якщо тверезо подумати, то подібний «генератор потужності» й справді був. Ім’я йому — Україна.

Справді, візьмемо напівперіод від «числа звірини»: 666/2=333

Тепер вирахуємо, коли держава Івана Калити перебувала на піку свого розвитку — себто, на середині існування: 1325+333=1658

А тепер згадуємо, як розгорталися московитсько-українські відносини в період, найближчий до 1658 року:

 • 1654 рік — гетьман Богдан Хмельницький робить величезну (хоча попервах не надто очевидну) стратегічну помилку, укладаючи угоду з Московським царством — Переяславські статті;
 • 1657 рік — переконавшись у підступності союзників-московитів, Богдан Хмельницький помирає… так і не денонсувавши Переяславські статті;
 • 1658 рік — після того, як військо московитів вдерлося на терени Гетьманщини, почалася козацько-московитська війна 1658-1659 років. Лише тоді Переяславські статті були денонсовані, а також була вжита не зовсім вдала спроба модернізувати Гетьманщину й оновити всю Річ Посполиту шляхом укладання Гадяцьких статей;
 • 1659 рік — хоча в першій половині року московити були вщент розгромлені в ході Конотопської битви, проте восени того ж року спочатку був по-звірячому вбитий головний розробник Гадяцьких статей — генеральний писар Юрій Немирич, а згодом замість Івана Виговського гетьманом був обраний Юрій Хмельниченко, який швидко завершив козацько-московитську війну і підписав оновлений варіант Переяславських статей, де права Гетьманщини були значною мірою звужені…

Таким чином підписання обох варіантів Переяславських статей (як початкового, денонсованого Виговським, так і другого, що фіксував урізані права українського козацтва) з Московським царством, а також невдала спроба перетворення Гетьманщини на нормальну середньовічну державу у складі оновленої Речі Посполитої сталися, коли Evil empire перебувала на піку своєї природної могутності після 330-літнього розвитку! Чи могла Україна уникнути поглинання майбутньою імперією зла, за Богдана Хмельницького підписавши, а за Юрія Хмельниченка перепідписавши Переяславські статті?! Відповідь однозначна: не могла!!!

З цього приводу можна лише перефразувати старе правило: охочий укласти угоду з підступним шулером робить найпершу й основоположну помилку, сівши з шулером за стіл переговорів… бо всі інші помилки є похідними!.. Отож Богдану Хмельницькому категорично не можна було розглядати московитів у якості перспективних союзників. Наступні «триста років разом» — в «тюрмі народів» з іншими поневоленими народами переконують у справедливості такого висновку. Але цей висновок нині підтверджується 666-річним існуванням Evil empire, тоді ж — у 1653-1654 роках утримати Хмельницького від хибного кроку могла лише інтуїція… яка, очевидно, не спрацювала належним чином!..

Отож наступні «триста років разом» Україна відігравала роль того самого «генератора потужності», з якого Московське царство черпало енергію, яка дозволила йому набути вигляд Evil empire, перетворившись спочатку на Російську імперію, а потім на імперію радянську СРСР.

Чи мала шанси Україна вирватися з лещат імперії зла на початку XVIII століття (зусиллями Івана Мазепи), на початку ХХ століття (зусиллями Володимира Винниченка, Михайла Грушевського, Симона Петлюри та ін.) або в середині ХХ століття (зусиллями ОУН-УПА)?.. Не могла — бо ще не сплив 666-річний термін існування Evil empire! Натомість в 1991 році зафіксований в Біблії (Об’явлення 13:18) термін минув, і Радянський Союз негайно розвалився. І ніщо його не вберегло.

Але стривайте!!! Як же бути із збереженням Російської Федерації?! Але ж це — далеко не весь СРСР і не вся Російська імперія! Отже, це не Evil empire як така. Уявіть дзеркало, що впало і розлетілося на друзки… Вважайте, що найбільший фрагмент того дзеркала під назвою «СРСР», шо розбилося — це і є Російська Федерація. А найважливіший з менших фрагментів — Україна. Якщо до РФ знов приєднати Україну — це немовби скласти докупи два найважливіші фрагменти (інші підтягнуться з часом самі собою). Або знов приєднати «генератор потужності» до «робочого інструменту» Evil empire.

Власне, Російська Федерація була збережена штучно — зусиллями США та інших міжнародних партнерів. Звідси очевидно, що Рональд Рейган вжив термін «Evil empire» суто номінально — без осмислення його прихованого, глибинного значення. Бо якби він сам або його спічрайтер (хто не в курсі, speechwriter — це помічник високого посадовця, який професійно пише йому промови) тільки розуміли отой глибинний прихований сенс сказаного!..

Духовна війна

Саме такого розуміння (глибинного і прихованого) бракує більшості учасників нинішньої російсько-української війни. З обох боків, між іншим.

Чому після 1991 року росіяни стали «добрими» і загалом виглядали «своїми хлопцями» в очах цивілізованого Заходу? Бо від радянської РРФСР від’єднали «генератор потужності» — радянську УРСР! Й Evil empire вмить розвалилася, позбавлена енергії Російська Федерація «подобрішала»!..

Щоб надалі не просто виживати, а повернути собі статус успішної держави, РФ мусила подбати про повернення на належне місце того самого «генератора потужності». Точніше, про це мусили подбати російські спецслужби — колишній КДБ, нинішня ФСБ… хоча люди в ній (і на неї також) працювали ті самі. Власне, просування донеччанки Марини Цвігун в якості Марії Деві Христос, здійснюване в 1993 році під патронатом пов’язаного з «Конторою Глибокого Буріння» Юрія Кривоногова, було такою собі «пробною кулькою», запущеною не де-небудь, а в Духовному Серці України — в Києві.

На мою думку, результат запуску «пробної кульки» виявився вкрай задовільним для авторів цієї ідеї. Адже пересічні люди, по-перше, звертали увагу на одну-єдину зовнішню ознаку: Марія Деві є жінкою, тоді як Ісус Христос описаний в Євангеліях як чоловік… І водночас, пересічні люди чомусь боялися «юсмаліан» і тієї самої жінки Марії Деві, яка відверто брехала! По-друге, в народі йшов поголос: а раптом вона таки не бреше, раптом вона — це таки Христос?! А це свідчило про повну духовну дезорієнтацію пересічних людей… І нарешті по-третє, ніхто так і не здогадався співвіднести Марію Деві, наприклад, з тією ж Вавилонською блудницею, «матір’ю розпусти й гидоти землі» (Об’явлення, гл.17). Ніхто не здогадався виконати те, що прописане в Об’явленні 13:18 — порахувати «число звірини». Ніхто не здогадався провести найпростійшу арифметичну операцію:

1991 — 1325 = 666

А якщо ніхто не здогадався — «Конторі Глибокого Буріння» можна було сміливо діяти далі! Віддалені наслідки тих помилок, припущених ще в 1993 році, ми розхльобуємо сьогодні у вигляді війни на Донбасі, окупації Криму та деструктивного «зеленого карнавалу нон-стоп», який затопив Україну.

Тому дуже важливо, щоб ті, хто з нашого боку веде теперішню війну, розуміли: насамперед, це Духовна війна — війна найвищого рівня з усіх можливих! Бо ведеться вона не просто через агресію РФ, здійснювану руками «іхтамнєтов» та «сепарів». Ні!!! Насправді це боротьба за те, щоб не дати РФ під’єднати до себе Україну — «генератор потужності» для імперії зла!..

Бо в 1999 році до влади в РФ прийшов новий Іван Калита, новий «збирач земель руських» — Володимир Путін. Якщо ми не дамо приєднати Україну до Російської Федерації в той чи інший спосіб — зібрати нову Evil empire не вдасться, тоді РФ розпадеться у природний спосіб. Якщо ж нове «збирання» таки здійсниться… доведеться чекати аж до 1999+666=2665 року, коли нова — друга за ліком світова імперія зла знов вичерпає свій ресурс.

За роки, що минули, я намагався донести це своє розуміння до всіх, хто міг його почути, в будь-який доступний спосіб. На жаль, опублікувати в якомусь часописі розвідку «Одкровення Івана Богослова…» повністю не вдалося: хоча текст я максимально «причесав», видаливши звідси найбільш спірні речі, її назвали «апологією буржуазного напряму науки — історичного структуралізму»… хоча кранти соціалізму на наших теренах настали нібито ще в 1991 році. Зрештою, розвідку вдалося вмістити в мою авторську збірку фантастики «Останній із струльдбруґів». Куций дайджест розвідки вдалося поставити в «Політику і культуру (ПіК)». Електронну версію виклав у мережу. Навіть у програмі «Загублений світ» (канал «2+2») дещо розповів — https://www.youtube.com/watch?v=pnszX0jatK0

Тепер ось на «Лінії Оборони» ділюся інформацією. Так, релігія зараз не в моді, Біблію мало хто читає… Хоча без неї побачити й осягнути Духовну війну, приховану за війнами нижчих рівнів, майже неможливо. Ну так, на війні найнижчого плану — на війні фізичній ллються кров і сльози, палає вогонь. На війні економічній люди розорюються до повного зубожіння або багатіють. Є війна політична, дипломатична, біологічна тощо… Але Духовна війна — найвища серед них! Саме її перебіг позначається на війнах нижчих рівнів. Тому ми нізащо не можемо дозволити собі такої розкоші — програти Духовну війну, щоб чекати аж до 2665 року…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

132 Comments on "Evil empire (частина 3)"

 1. … притягнуто за вуха..
  цікаво було б знову повернутись до подій в Білорусі і з”ясувати – так був “московський сценарій”, чи ні ??? Вже й бацька знову “недопрезидент”, а мітинги проходять…

  • “Московський сценарій” в Білорусії був, але спрацював криво, як завжди. Російський ФСБ – це все ж таки не радянський КДБ. Планування спецоперацій у них дедалі слабшає. Ну то й добре!

   • Дякую! Я сприймаю ваші доводи. Не дискутуйте зі знатоками, це нічого не дасть. Згадайте Твена

   • На Московіі э одна вада, Там працюють тільки з політичною націею, шо робити з таким феноменом людскоі спільноти як этнос, який власне і виробляе культурний наратив, який ви назвали Духовним, Вони не знають бо самі е штучним утворенням, там в середені порожнеча, Всі схеми і технологіі кремля єфективні тільки в ослабленному чи старому організмі, В інших випадках як адреналін, навіть бадьорить,

    • ” Там працюють тільки з політичною націею”
     🙂
     Вони низводять народ до бидла, і потім з цим бидлом працюють. Бо таким простіше керувати.
     Це їх єдиний алгоритм – іншого в них немає.
     Тому, коли він не спрацьовує – все у них сиплеться.

     • Отож бо! Не треба забувати, що наприкінці існування СРСР радянських людей посилено “обробляли” Анатолій Кашпіровський, Алан Чумак, Джуна Давіташвілі та інші подібні особи. Я їх спеціально згадав… Наполягаю на тому, що Марія Деві Христос і всі “білобратчики” були пробною кулькою, завдяки якій “конторські” оцінили ступінь обидлячування мас. І зробили свої висновки про можливість збирання на новій основі СРСР-2.0… Тому я й закопався в цю тему в 1993 році, що її активно проштовхувала “Контора Глибокого Буріння”, яка розвалилася лише формально! 🙁

 2. Дуже цікаво і пізнавльно. Дякую, пане Тимуре! Але виникає таке питання: якщо РФ таки розвалиться – чи буде це означати що з періодичністю в 666 років відносно імперій зла теж буде покінчено назавжди?

  • “Назавжди”?.. Кгммм… Все залежить від того, що розуміти під цим “назавжди”. Сконає Evil empire, яка збиралася зусиллями Івана Калити довкола Московського князівства зразка XIV століття. Але нема гарантії, що хтось інший не почне “збирати землі” для нової Evil empire довкола якогось нового центру впливу, от в чім річ!
   🙁
   Але в активі людства на той час залишиться досвід боротьби з московською Evil empire. В цьому й полягає позитив.

 3. А тепер серйозно.

  1. Цитата из русской Википеии:
  “При исследованиях, связанных с «числом зверя», часто делается ошибка: число разлагается на десятичные разряды и представляется в виде трёх цифр 6, с которыми и отождествляется. Однако во времена написания Апокалипсиса не существовало десятичной позиционной системы счисления, которая возникла в Индии лишь в VI веке н. э. Оригинальная греческая запись состоит из трёх слов «шестьсот», «шестьдесят» и «шесть» (χξϛ) и не позволяет произвести описанного разложения.”
  То есть, вместо ожидаемых трех одинаковых цифр, мы видим три РАЗНЫЕ цифры χ, ξ, ϛ.Более того, в текстах встречается и ΧΙϚ, то есть 616, см. пункт2.

  2. З української Вікіпедії:
  “Існує також низка древніх манускриптів Об’явлення, де подається інше число звіра — 616, зокрема нещодавно число 616 було виявлене на давньому папірусі ІІІ століття (т.зв. Papyrus 115[en]), написаному грецькою мовою. Існує думка, що саме число 616 було записане в оригіналі Об’явлення”, …
  “На думку релігієзнавця Євграфія Дулумана, число 616, виявлене на багатьох древніх джерелах, пов’язано з тим, що титул імператора писався як «Неро Кесар», що при підрахунку давало число 616. Греки же писали титул Нерона як «Нерон Кесар», що при підрахунку давало число 666″…

  Я встречал и подгонку ВВХ под Антихриста.
  Я люблю конспирологию – она развивает воображение… при том условии, что ты помнишь, что это – конспирология, гимнастика для воображения, а основой есть реальность.

  • Кстати, совершенно верно. Только им это пофигу. Как и астролохам – созвездия сместились давно, а они продолжают разводить лохов как и прежде(а чо? – лох несет бабло и так и сяк))).
   За конспирологию, про 911 и “Луну” есть, тут даже кто-то давал ссылку – Отстоя нет. – фото, исследования и т.д., но х.з., так и поверить можно, больно много фактов.

   • Я понимаю этот соблазн – поверить, потому и называю это – гимнастикой для ума. 🙂
    Ум и воображение работают параллельно. Оба полушария начинают находить связи друг с другом.

  • “Оригинальная греческая запись состоит из трёх слов «шестьсот», «шестьдесят» и «шесть» (χξϛ)” (с)
   *****
   Прекрасно! В Об’явленні 13:18 так і записано. Започаткована Іваном Калитою держава проіснувала шість століть, шість десятиліть і шість років – з 1325 по 1991 роки. Все так і є.

   “Более того, в текстах встречается и ΧΙϚ, то есть 616, см. пункт2” (с)
   *****
   Зараз ми живемо в тій реальності, де “число звіра” – 666, а не 616. Не забувайте, що ми перебуваємо в царині віри, а не раціонального мислення! Радянські спецслужби (ЧК, ОДПУ, НКВС, МДБ, КДБ) від самого початку існування були міцно зав’язані на містику. Це – спецслужби Evil empire на фінальній стадії її існування (1917-1991 роки). Й вони орієнтувалися на Біблію в її нинішньому вигляді, запускаючи проект “Марія Деві Христос”, а не на древні папіруси.

   • Комиксы про Бэтмена – … тум тум тумт ум, тум, туум, – ф студию!!!11
    Дед, вы уже лучше пиши “малятам” сказки, и просто не засоряй тут этим, что я должен верить шо планете 6700 лет, “материалом”, эфир, ок?

    • Тема “числа звірини” вичерпана, я не збираюся розвивати її далі.
     Далі спеціально для Вас буде лекція по модерну й постмодерну.
     Але, повторюю, вже без релігії. 🙂

     • Сергей (Киев) | 11 Листопада, 2020 at 15:50 |

      Як вражає настільки різна реакція дописувачів один на одного: від брутальної від Медж -“дед пиши малятам” до виваженої від Тимура – “далі спеціально для Вас”..

     • Сергей (Киев) | 11 Листопада, 2020 at 15:50 |
      https://defence-line.org/2020/11/evil-empire-chastina-3/comment-page-1/#comment-289885
      Як вражає настільки різна реакція дописувачів один на одного: від брутальної від Медж -“дед пиши малятам” до виваженої від Тимура – “далі спеціально для Вас”..
      *****
      На мої тексти люди завжди реагують полярно: або повністю сприймають – або повністю не сприймають. Нейтральних оцінок – буквально одиниці. Я це знаю. 🙂 Більш того, я знав, що сьогоднішній лонґрід “Evil empire” спровокує великий срач. Але треба ж якось стимулювати мисленеві процеси, виводити людей за межі звичних уявлень?! Гадаєте, мені легко було в 1993 році все це осягнути?! Тут, в лонґріді я все розклав по поличках і виклав у логічній послідовності. А тоді я просто влаштував “мозковий штурм”, намагаючись зрозуміти гру “Контори” з Марією Деві Христос. І підказувати мені не було кому… Отже, реакція на текст очікувана, й вона лише підтверджує, що я зробив вірно, виставивши все це на “ЛО”. 😀

    • Для медж: Хтось з великих сказав: «Не подобається – не читай!». Тим більше автор на початку статті попередив про приблизний зміст.
     медже! Навіщо було читати всі три частини і під кожною залишати своі випорожнення, якщо це не твоє?!
     Так зазвичай серуть на будь-які теми убогі тролі з лаптєстану, які нав‘язують потрібні наративи.

     • є текст – є читач. розпустив тут сслюну “навіщо?!” лол:)
      Тимур хоч розуміє, що матеріал може викликати суперечки, а от послідовники…
      п.с. я теж не в захваті від таких матеріалів, але не проти іньшої думки – я її “вивчаю”, на скільки дозволяє розвиток

 4. Якщо продовжити в такому руслі – то “генератор потужності” не лише зміцнив та вивів на інший рівень, а й дозволив прожити імперії 333 роки. І після 1991 пішов не розпад, а згасання імперії зла. Відключення України від імперії дало “сходинку вниз” в енергетичному та духовному плані і московія буде і далі розвалюватись та розкладатись, засмічуючи світ своїм смородом всі решта 333 роки. Невесела перспектива.

  • А що тепер зробиш?! Головна помилка була зроблена в 1654 році, коли були ухвалені Переяславські статті. Угода з Evil empire була укладена тоді – тепер часу назад не відмотаєш… Лишається одне-єдине: все ж таки не дати підключити “генератор потужності” до РФ!!! Бо це зараз “московія буде і далі розвалюватись та розкладатись, засмічуючи світ своїм смородом всі решта 333 роки”. А в іншому разі, новітня Evil empire проіснує 666 років у повній силі – це на порядок гірше.

   • Жоля є? Я х.з. як ви не поняв. …. о б*же
    Дєд, я лишаю сторінку шоб ви побачв, но то на годину тілько.

     • Владислав | 11 Листопада, 2020 at 21:54 |

      У Вас або зуб болить, або дєвушка покинула. Співчуваю, але що зробиш? Не переймайтеся, минеться, і не гамуйте істерику, так легше.

    • Симетричною відповіддю на “Дєд” може бути: шмарогузе, шмаркачу, сопляче. Можливо “ланцю”. Про асиметричну я вже й мовчу.

     • Добродій Медж має на увазі Діда Панаса. 😀 Нічого, я подібні речі у полемічному запалі вибачаю. Тим паче, як бачу, його мій матеріал неприємно зачепив за живе…

     • тут отвечу – я не со зла, но просто это же т.н. Кринж – писать про сто раз переписанные комиксы для рабов и что-то такое там “вычеслять”.
      Ну реально тупо. Просто Тимур пишет на ноуте, который всеми силами запрещали изобретать эти же жрецы. И “опирается” на “факты” из пиманины, которая не то что переписывалась сто раз – нигде нету упоминания об иисусах и бокомродицах. На сайте для здравомыслящих то(!)

 5. Мабуть мало хто з людей, що народились і виросли в часи рядянщини, але зуміли зберегти реалістичність мислення, буде заперечувати ту обставину, що в ті часи в не ідеологізованій во вуха літературі було присутннє намагання висловлюватись достатньо завуальовано. Використовуючи часом досить екстравагнтні та фантастичні образи. З метою спробувати донести до читача реальну сутність , суспільного ладу, ідеологізованої філософії, і певних історичних подій.
  Позаяк чи не найбільшою небезпекою для себе і свого існування в якості володарів всього і вся більшовики вважали освіченість необмеженої кількості людей. Людей, мислення, спілкування і діяльність яких не може бути їм абсолютно підвладна.
  Мабуть, з огляду на історію тієї ж інквізиції і практично тисячолітнього домінування жерців певної релігії в тій же Європі, варто брати до уваги, що багато з письмових джерел, що з тих часів збереглись і стали доступні сучасним дослідникам, створювались у досить подібних згаданим вище умовах.
  Ризикую отримати тапком, але к випадку коли уявлення про відповідні часи нащадками будуть формуватись на основі творів А. Гайдара, чи тому подібних маяковських з маршаками, результат можна передбачити з майже абсолютною вірогідністю.
  Дуже добре пам’ятаю свої відчуття, коли дізнався, що книга Віктора Нєкрасова “В окопах сталинграда” була заборонена і вилучена з бібліотек. Бо прочитавши цю, поза сумнівом талановиту, книжку, я не знайшов там і натяку на антирадянщину, чи щось таке.
  Але там була тяжка і смертельна робота війни. Без пафосу і панфілівців, без матросових і гастелів. Мабуть тому і заборонили. Тихо так, без галасу у пресі. Просто забрали з бібліотек.
  Навіщо? Саме таке питання мені ставили молоді люди, коли заходила мова про систему життя в совєтах…
  Отакі, знаєте, думки…

 6. Кстати, да и сам год “рожд. иисуса” – суть выдумка, т.к. Ирод умер за два года до сего “события”.
  Начнем из этого. Да и закончим на этом, ибо спорить на эту тему – как спорить: А зачем злая сотона подбрасывает кости динозавров и каменный уголь и прочее, тогда как все пораженные религией знают шо от Адама и Змея прошло не более чем 6700 лет. Кто не верит = я того “вечно горел”.
  гггг)))
  Мдааа, любый автор и подпевальчики, завязывайте с таким бредом.

  Итак – Планете и Вмеленой 6700 лет?
  Да?
  Нет?
  Ваше мнение?

  • Ні, планеті понад 4 млрд років.
   🙂 🙂 🙂
   Але річ в іншому: в системі координат, яку задає Біблія! Якщо КДБ почало просувати проект “Марія Деві ХРИСТОС” – то спецслужба почала діяти в системі координат, заданих християнською Біблією. Все написане вище було продумано з головною метою: зрозуміти, чому саме в 1993 році (а не раніше чи пізніше) на наших теренах з’явилася оця Марина Цвігун, яка назвалася Марією Деві Христос – бо за нею стояв Юрій Кривоногов, пов’язаний з КДБ… Для того, щоб зрозуміти це, я мусив перейти в біблійну систему координат, от і все.

   • Стоп!
    То труси, чи хрестик?
    Іншого не дано. “там написано” по роках, можна вичислити шо, повторюсь – археологи – бидло?
    Невірні єретики, скавчать шо планеті та й Всесвіту …. “злегка більше” років, аніж говорять сектанти?
    Почнімо з цього, та й на цім і закінчимо.
    Бо якщо хтось говорить шо в якійсь хаті живе Змій Горинич, а доказом є – “ось, тут так написав Кирило Кожум.яка,”, то яка довіра до того що це стверджує? … (картинка – Санітари і Шурік)
    Ітак – планеті 6700 років?
    Так -ні?Га?

    • Планеті понад 4 млрд років.
     А біблійна система координат починається з 5508 р. до Р.Х., з 4004 р. до Р.Х. або з 3760 р. до Р.Х.
     Це дві реальності, які існують паралельно – кожна в своєму просторі.
     Що ж до “хрестика і трусів”… 🙂
     Це старий анекдот – але в тім-то й річ, що СТАРИЙ! Ще модерний.
     Але ми живемо в епоху пізнього постмодерну, що дозволяє змішувати те, що не змішується ідейно. І хрестик, і труси… Точніше – обрізання. 🙂
     Якщо Ви не в курсі – доведеться написати ще один лонґрід. Тепер вже без релігії. 🙂

     • Планеті понад 4 млрд років.
      А біблійна система координат починається з 5508 р. до Р.Х., з 4004 р. до Р.Х. або з 3760 р. до Р.Х.
      Це дві реальності, які існують паралельно – кожна в своєму просторі.
      Що ж до “хрестика і трусів”… 🙂
      Це старий анекдот – але в тім-то й річ, що СТАРИЙ! Ще модерний.
      Але ми живемо в епоху пізнього постмодерну, що дозволяє змішувати те, що не змішується ідейно. І хрестик, і труси… Точніше – обрізання. 🙂
      Якщо Ви не в курсі – доведеться написати ще один лонґрід. Тепер вже без релігії.
      \\\\\\\\\\\\\

      Весь ваш комент = ми , хто думає , або старається думати – хто ми є?
      Вірити в те що…. ну ОК, просто якщо виходити з пиманини, то ви просто не можете тут писати за те що ми знаємо. Писаниною про біблійні теми ви нас …. ну… ось саме, процитую декого – Ми не лохи.
      таак що своїм текстом ви нас просто …. я не бубу казати, але вам не вдалось.
      який раз – планеті 6700 років?
      Так?
      нє?

 7. Як виглядає гора залежить від точки сидіння під час спостереження. Важливо тут, щоб це був наш погляд, а не какцапський.
  Все вірно про духовну війну, адже доведено виборами-2019 в Україні: “Один прутень по роялю виявися ефективнішим ніж всі Джавеліни, Точки-У та Байрактари”.

  • Саме так. Бо ж почути треба всіх-всіх. Бо ж всі-всі мають право на свою думку. Треба цю думку поважаааати!
   А всі всі люблять жерти срати і реготати!
   І той, хто їм у цьому заважає страшний ворог!

  • “Все вірно про духовну війну” (с)
   *****
   Дякую за розуміння. Всі ті роздуми, які викладені вище – це не просто мій дозвільний інтерес. Повторюю: все почалося з бажання зрозуміти, чому “Контора Глибокого Буріння” почала просувати проект “Марія Деві Христос і Велике біле братство ЮСМАЛОС” саме в 1993 році й саме на теренах України. З цього я почав – і в підсумку дійшов висновку про Духовну війну. Вважаю важливим саме цей висновок! Тому і виклав усе на “ЛО”.

 8. Прошу пана Тимура не ображатися на мій коментар. Не став читати другу і третю частину. Звісно, я атеїст. Людина за усе життя здатна прочитати не більше 1000 книжок. А письменники вже написали сотні тисяч. Отже залишається читати дуже вибірково. Свій перелік я колись надавав, і в ньому немає ані Біблії, ані чогось подібного.
  Коментатори додали переліки шедеврів світової класики, на читання яких не вистачить кількох життів. Отже, економимо таке коротке життя.
  https://defence-line.org/2019/05/knizhki-yaki-varto-prochitati/

  • Не можу погодитись з шановним паном Ярославом стосовно того, що Біблія не має входити до переліку рекомендованих книжок. Хоча, насправді в ній книжок декілька.
   Умови нашого життя по сьогодні тісно пов’язані з необхідністю спілкування з людьми, що мають дуже і дуже різні стандарти світосприйняття.
   Часто-густо від розуміння специфічності сприйняття реалій тим, з ким вимушений обставинами мати справу, та ще й яка визнаяає результат не тільки твій власний, залежить таки багато чого.
   І далеко не завжди адекватність, як ми її розуміємо, без того,щоб брати до уваги точку зору іншого в даний конкретний момент, можна вважати раціональною. Хоча б з огляду на підтримку в подальшому прийнятних ділових відносин.
   Адже кількість, скажемо так, не атеїстів, у цьому світі значна, якщо не сказати більше.
   Можливо з деякою гротескністю, але діалог героїнь https://www.youtube.com/watch?v=PEUqvRHSyt4&t=1893s на 24- хвилині можна вважати досить ілюстративним до вищесказаного.

  • За такі речі я ні на кого давно не ображаюсь, шановний пане Yaroslav! Не переймайтесь моєю реакцією, все добре 🙂

 9. З метою пропаганди можна було б написати книгу (і сценарій для фільму) на тему духовної війни з москалями, в стилі “рози світу” андрєєва: молодий український уіцраор забиває старого московського, астральна “нєбєсная рассія” проти “небесної сотні”, тощо. Сакралопітеків зараз всюди валом, а мізки їм окучує чомусь тільки оккультний відділ фсб з його аллатрою, ночними дозорами, і тому подібним. А якщо по цьому сценарію забацати оккультно-фентезійний блокбастер – було бзагалі супер (а також серіал тп відеогру).

  • Треба подумати над таким от сценарієм… але обережно – аби не спрацювати на росіянську ФСБ. Бо вони можуть перехопити проукраїнський сценарій та переписати його на свій – промосковський лад! Отже, писати треба дуже вдумливо… Але дякую за ідею!

   • Ну моя ідея полягає в тому, щоб бити лубянсько-оккультні нарративи їх же власною зброєю, але не тупо і вульгарно, а креативно та естетично привабливо. Їм буде просто нічого цьому протиставити. Раз ми вже живемо в епоху домінування візуального та постпостмодерної масс культури, треба використовувати всі засоби впливу, їй притаманні. Війну духовну і цивілізаційну, кулььурну війну та війну ідентичностей ми виграємо тоді, коли усвідомимо поточну реальність і почнемо таки вже воювати на цьому фронті системно.

 10. Автор втілив у життя вкрай вишуканий спосіб донесення до читачів тези «ПТН ПНХ». Аплодую стоячи.

 11. раптом вона — це таки Христос…
  +++
  Так в чому проблема? Прибили б цвяхами до хреста а там би і побачили.

  • У “Великому білому братстві” була своя система безпеки. Їх заарештувала міліція усім скопом, коли вони спробували захопити Софію Київську восени 1993 року – невдовзі після того, як я почав свої роздуми над “числом звірини”. А дістатися до Марії Деві в персональному порядку було майже неможливо.

 12. Притягнуто за вуха. Яке діло Богослову до рашки?

  • В часи Івана Богослова ніякої Московії не існувало навіть у проекті. Але проект “Марія Деві Христос” почало просувати ще радянське КДБ руками Юрія Кривоногова на межі 1980-1990-х років, ґрунтуючись саме на Об’явленні Івана Богослова. Тут зв’язок зворотний, а не прямий!

   • ну то есть вы …. купи побольше “туалетки”, ибо я щас Невзорова сюда “запрошу” – совсем мокрый будешь… смешно как они “оправдываются” то … мммм, это нечто

 13. С интересом внимательно прочитал статью. Спасибо автору.
  К сожалению, вынужден констатировать, что рассуждения и выводы “притянуты за уши”.
  Прежде всего, за счет неверных исходных данных.
  Подобные исследования можно проводить только и исключительно на основе оригинального текста и ни в коем случае не с более поздними перезаписями, и уж тем более, не с переводами.
  Во-первых, потому что даже самый лучший перевод, а тем более, сделанный не с оригинала, а с других переводов, неизбежно будет содержать искажения, как случайные, так и умышленные.
  Во-вторых, в переводах используется отличная от оригинала система обозначения цифр и чисел, а в данном случае это критически важно.
  Не знаю как в арамейском, но в иврите цифры\числа обозначались буквами.
  И каждая буква и буквосочетание кроме своего буквенного или цифро-числового значения имела еще и какое-то “скрытое” значение, известное и понятное только посвященным.
  Понятно, что при переводе все это безвозвратно теряется…

  В качестве примера недопустимости пользования переводом при толковании библейских и им подобным текстов приведу такой смехотворный вывод, встретившийся мне где-то много лет назад.
  Взяв статью 34 Главы 10 Евангелия от Матфея “Не думайте, что Я пришел принести мир на землю; не мир пришел Я принести, но меч…”,
  автор толкования ничтоже сумняшеся заявил, что в тексте Евангелия Матфей допустил описку, упустил две буквы, и на самом деле должно было быть “не мир пришел Я принести, но мечту“. Такое вот “открытие”.

  • “Не знаю как в арамейском, но в иврите цифры\числа обозначались буквами” (с)
   *****
   В часи Ісуса арамейською мовою розмовляли, але священні тексти давньогрецькою мовою. Про грецьке “шістсот”, “шістдесят” і “шість” (χξϛ) я написав вище.

   • Тимур | 11 Листопада, 2020 at 13:51
    В часи Ісуса арамейською мовою розмовляли, але священні тексти давньогрецькою мовою.
    О! Об этом я и говорю!
    Оригинальные записи на арамейском или иврите, если таковые и были, не сохранились и, скорее всего, к сожалению, утрачены безвозвратно.
    До нас дошли только переводы, причем, если не ошибаюсь, самые старые из них датируются десятилетиями и более после описываемых событий.
    Т.е., вполне вероятно, что эти самые старогреческие тексты были даже не переводами оригинальных текстов или первоначальных устных рассказов,
    а значительно более поздних пересказов, уже содержавших искажения и неточности. Плюс искажения и неточности первоначального перевода.
    Плюс искажения и неточности перевода на старославянский, церковнославянский.
    Плюс несоответствия и потери при переводе на русский\украинский…
    В общем, от изначального текста и смысла, увы, мало что осталось…

    • “Оригинальные записи на арамейском или иврите, если таковые и были, не сохранились и, скорее всего, к сожалению, утрачены безвозвратно.”

     Пождіть, а якже Dead Sea Scrolls, там же знайшли купу оригінальних текстів септуагінти, серед інших ессеїтських текстів? І не факт, що не знайдеться інша печера з рукописами. На мою думку, автентичність сучасних версій старого заповіту вже доведена багато разів

     • yuris | 11 Листопада, 2020 at 15:36
      …автентичність сучасних версій старого заповіту вже доведена багато разів…
      Вы говорите о Ветхом завете, а Тимур пишет о текстах Нового завета.
      Самые древние известные тексты Нового завета написаны на древнегреческом спустя десятилетия после описываемых событий. Первоначальные записи на арамейском или на иврите либо не существовали, либо утрачены. Буду только рад, если когда-нибудь таковые будут обнаружены.
      А вот тексты Ветхого завета дошли до нас на языке оригинала в самом что ни есть первозданном виде.
      Потому что более поздние и даже едва ли не современные свитки Торы абсолютно тождественны первоисходным в силу традиции копирования – переписывания по чрезвычайно жестким, драконовским правилам: никакие ошибки, помарки, исправления не допускаются. Даже если в последних словах копируемого свитка допущена самая мелкая ошибка или помарка – свиток полностью уничтожается и никаких исключений из этого правила не делается. Каждый законченный переписчиком свиток сверяется с исходным целой комиссией равинов.
      Именно эти драконовские правила обеспечили в допечатную эпоху абсолютную тождественность всех экземпляров текстов.

  • коллега, ну если спорить по текстах, то получится, по древнему то, – например, – дай мне глоток из глечика, а в переводе поучится, – мечем убьем тех кно нам не дал…. рібі и хлеба.
   сорри не перекл. клаву, вот же сотона гадкая….
   ну реально бред же статьи

  • И да, еще одна “неувязочка” несколько другог плана.
   Я сомневаюсь, что “Великое грязноБелое Братство” – проект КГБ.
   Разумеется, сие “братство” было под плотным “колпаком” конторы и, видимо, контора пыталась их как-то приспособить под свои нужды.
   Но я просто не вижу, какой профит они могли с них поиметь. Разве что выявлять “городских сумасшедших” и психически нестойчивых… Но оно им надо?
   Тем сомнения в авторстве конторы вызывает от факт, что ” Їх заарештувала міліція усім скопом, коли вони спробували захопити Софію Київську восени 1993 року”.
   Вы когда-нибудь видели, чтоб менты пошли против конторы?

   • То була “пробна кулька”. А “проба” робилася на предмет збирання нової Evil empire – СРСР-2.0… Не забувайте, що в надрах радянської “Контори Глибокого Буріння” боролися дві умовні партії: одна виступала за розвал СРСР, інша – за його збереження. В залежності від того, яка з партій брала гору – пізній СРСР кидало з однієї крайності в іншу.
    Велике біле братство ЮСМАЛОС – це “пробна кулька” збирачів СРСР-2.0. Станом на осінь 1993 року воно виконало призначену йому роль “пробної кульки”. Тому Марію Деві Христос, Юрія Кривоногова та інших можна було прибирати.
    Як там у Шекспіра? Мавр виконав свою справу – мавр може піти…
    Отак і “юсмаліани” пішли за ґрати, а прибічники СРСР-2.0 почали діяти далі.

    • Ну, не знаю, на что там была проба этого “пробного шарика”…
     Единственное, что приходит в голову более-менее серьезное – это отработка методик отупления и массированного зомбирования толпы.
     Методики создания пресловутых 73% с заданными параметрами, поклоняющихся появившемуся из ниоткуда кумиру.
     То ли Марии Деви Христос, то ли ваЗЕлину, то ли еще кому…

     • Евгений О. | 11 Листопада, 2020 at 16:20 |

      А вот здесь вs достаточно близки к сути вопроса.
      Ведь уже давно нет секрета в том, что “заинтересованные структуры”, назовем их так, с сугубым вниманием относятся к методикам, обеспечивающим надежное управление группами индивидуумов. Как пример можно, в самом первом приближении, взять т.н. маркетологов, или как их там назвать, что стремятся своими рекламными “творениями” зацепить вожделенного покупателя за самое, что ни на есть, живехонькое.
      Не люблю ссылок на литературу, тем более фантастическую, но и “Попытка к бегству” и “Обитаемый остров” Стругацких вполне подходят.
      А кроме того, не стоит упускать из виду то самое пресловутое “победобесие” , что присутствует в эрэфии.
      А уж какие изумительные видеоролики с экзальтированными на всю голову “патриотами” орущими и беснующимися в этой же теме можно нарыть в Сети! А РПЦ с проповедями?
      Так и с упомянутым в статье “братством”.
      Его следует рассматривать как пример, иллюстрирующий громадную опасность подобного рода экспериментов в социуме.
      А ведь кроме этого, совок с сателитами вполне многогранно “развлекался” в этом направлении. Спецтюрьма на Кубе чего стоит.
      Так что, опыт “предшественников” из Третьего Райха был оччень качественно осмыслен и творчески дотработан.
      К сожалению, простите за банальность, но и сегодня в стремлении к повышению эффективности торговых учреждений заказываются и вполне достойно финансируются соответствующие исследования в области психологии.
      Что по своей опасности напоминает очень и очень исследования вирусологов и биохимиков в интересах военных ведомств….

 14. Так, до речі, автору, Тимуру.
  Я небагато прочитав за тов. Гітлєра.
  То я к воював, і то як “голоси” йому в лікарні сказали – ну там бла-бла, будеш крутим, і він прозрів.
  Плюс – як замахи були на нього, там, один шанс до мільярда шо б вижив(співставити). тобто, а шо якщо т.з. “Піфія” була реально правА?
  Ну, коли тому напр… той хто на Сицилію не хотів пливти, чи плисти, то Піфія “диктувала” просто дою? як же там він…. на букву Н., стратег. Так шо можете задуматись, шан тов тім, в т.ч. і над цим питанням. а не за дурні циферблати, які сам Яхве заборонив, бо – всі діла в руках Боба … бла-бла.-бла.
  Давайте, шо за “долю” сказати маєте?

  • Моє маленьке дослідження не зачіпає питання “за долю”. Повторюю, Ви забуваєте, що я взявся за цей аналіз лише через появу у нас Марії Деві Христос – явного “кадебешного проекту”. Я хотів зрозуміти, чому це сталося зараз (в 1993 році) і що означає це “жу-жу-жу”. Я це зрозумів і вважаю це важливим для розуміння природи теперішньої російсько-української війни. От і все, не більше.

   • лише через появу у нас Марії Деві Христос \\\\\\\\

    Хлорошо шо не “магдалины”.
    за нее вроде по кр. мере писало, писали что-то7
    ну а за самого кристоса – только в этих, …. ну это смешно же.

 15. Интересно почитать теперь Эрнеста Мулдашева “В поисках города богов” и остальное.

 16. У Всесвіту немає чисел, ніяких. Бо немає точки відліку. Всі спроби знайти таку точку (як, наприклад, Теорія Великого вибуху, чи Створення) лише загоняють людську думку у тупик. Числа – це винахід людського мислення, яке весь час намагається побудувати спрощену модель на основі якої слабкий людський мозок зміг би зрозуміти як влаштований Всесвіт. І Біблія це один із зразків перших спроб побудування такої моделі. З відкриттям двійкової системи числення людство трохи наблизилось до розуміння Всесвіту, але це лише перші кроки до Єдиної Теорії Всього, яка на якийсь час стане для людства другою Біблією

  • Брависсімо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Тем не менее, числа реально существуют, точнее, существуют объекты, численно им соответствующие – один человек, два человека, три…
   А если покопаться в расширенной системе чисел (комплексные числа, и на их основе – фракталы), то может оказаться, что числа являются основой всего существующего, причем объективно, независимо от человеческого сознания, и его числосчисления…

  • Док, ти мої думки висловив 1 до 1, за це – дякую 🙂
   Всі, хто навчився рахувати, починають холівар проти тих, хто не згоден з “точкою відліку”. і байдуже – це віруюча людина, або атеіст, головне – “рахувати всесвіт”

 17. Я дякую авторові. Все вірно. І цей звір намагається заволодіти світом саме через релігію. Що інквізиція, що московія завжди хотіла стати центром православія.
  Томос для ПЦУ дуже допоможе нам у цій духовній війні.

 18. Пане Тимуре! Дякую! Люди мусять перехворіти на атеізм, хоча сучасна наука демонструє факти, які ніяк не підтримують атеїзм, навпаки, чого вартують одні дослідження суперскладності побудови клітини і наявність і н ф о р м а ц і ї, яка є у всьому живому! Але людям до вподоби інопланетяни та панспермія, вітальна сила, але, не дай боже(вживається наліво і направо) навіть замислення про Творця. Храми, обряди, мітри, ікони, попи на мерсах та з барилами, ченці, святі…Весь цей жах відвертає людей від критичного мислення, відвертає від Книги. А варто було б почати читати хоча б Буття. Без облуди на очах,паралельно з даними сучасної фізики і астрономії, молекулярної біології, геології…Самостійно, а не повторюючи замулені фрази про архаїчність, міфічність, сектанство і т п.
  Але про міліарди років – ви відрікаєтесь, як свого часу Петро, але то таке

  • “А варто було б почати читати хоча б Буття” (с)
   *****
   Мало того, за віросповіданням я – юдей. Знаючи іврит, я можу читати не Книги Буття, Вихід, Числа, Левіт і Повторення Закону – а Тору. Як і ТаНаХ (Старий Заповіт). А ще вважаю, що варто знайомитися з Усною Торою (мідрашами), опановувати систему ПаРДеС і Кабалу…
   🙂
   Але закликати неєвреїв робити те саме?! Пробачте, у них своя традиція. Отже, для українців є чудовий переклад Біблії, виконаний Іваном Огієнком. Коли треба щось процитувати саме з Біблії – я користуюся саме українським перекладом Огієнка, а не російським синодальним перекладом. Я порівнював обидва варіанти з Торою і зробив висновки на користь перекладу Огієнка.

   “Але про міліарди років – ви відрікаєтесь, як свого часу Петро, але то таке” (с)
   *****
   Я не зрікаюся – ні! Просто Біблія задає свою систему координат, в якій і живуть віряни. А наука задає свою систему координат. От і все пояснення.
   До речі, шановному Меджу я вже пообіцяв окрему лекцію по напрямам мистецтва. Ми живемо в епоху пізнього постмодернізму, а постмодерн дозволяє суміщати несумісне. Тому з цієї точки зору, все гаразд.

 19. Дякую, пане Тимуре! Ваш текст неймовірно сприяє розвиненню знань про історичні події та психологію людини. І Ви, і шановний pan_futiy відмічаєте, що на сучасному етапі, мабуть, головна увага “темних сил” приліляється вивченню і практичной реалізації керування свідомістю людських мас в усьому світі.

  • Ба навіть більше! Ще в 2000-х довелося читати матеріали про те, що в подальшому різноманітні політичні кампанії будуватимуться на агресивному товарному маркетингу. Себто, в ході передвиборчих кампаній політиків “продаватимуть” електорату тими ж методами, якими покупцям “впарюють” товари. А вся ідеологія відійде на задній план… Власне, це ми в Україні побачили та відчули на прикладі ЗЮ: його “продали” епічним 73% за допомогою серіалу “Слуга народу”! 2 сезони по 24 серії + й=й сезон “зіжмаканий” (лише на 3 серії, явно порізані) + повнометражний к/ф, що демонструвався в кінотеатрах і квитки на який охоче оплатив майбутній “лохторат”. Себто, все було поставлене на поток із самоокупністю…

 20. Чому після 1991 року росіяни стали «добрими» і загалом виглядали «своїми хлопцями» в очах цивілізованого Заходу? Бо від радянської РРФСР від’єднали «генератор потужності» — радянську УРСР!
  Тут цілком згоден. Московія вигрібала майже всі інженерні кадри з КПІ, всі їхали нах хуйлостан розробляти та кувати зброю. Все інше інженерне інтелектуальне виробництво було зосереджено в Україні. І після 20, а тепер уже 30 років снігерійські дикуни не можуть зліпити нічого, щоб самостійно літало, плавало або точно стріляло. Тому вони постій проводять спецоперації, намагаючись вернути України у свою круговерть. Бо без України кацапам просто ТОРБА. Яскравий приклад – атомна електростанція у Білорусі, яка навернулася через день після її запуску.
  Щодо кацапів та статей про кацапську педерацію, я б виніс у якості епіграфа слова митця “Не вір мій сину цьому п*дарасу, канхфету ту тобі він в жопу встромить!”

  • “Московія вигрібала майже всі інженерні кадри з КПІ, всі їхали нах хуйлостан” (с)
   *****
   Точно! Більш того, зізнаюся чесно: закінчивши КПІ в 1986 році, ми з дружиною могли взяти “вільні” дипломи й поїхати в Тюмень. Адже саме там вона закінчувала школу, і за нею там була записана 2-кімнатна квартира…
   Однак моя дружина саме тому й поїхала вчитися до Києва, що в Тюмені вже в ті роки виділяли на людину 1 кг м’яса на місяць по талонах – отож вона досі раз на день мусить поїсти хоч трохи якогось м’яса, інакше почувається не в своїй тарілці!!! Тому тюменською квартирою вона зрештою поступилася рідній тітці, й ми залишилися в Києві. Інакше б наше життя склалося зовсім по-іншому.

   Щодо кацапів та статей про кацапську педерацію, я б виніс у якості епіграфа слова митця “Не вір мій сину цьому п*дарасу, канхфету ту тобі він в жопу встромить!” (с)
   *****
   Митець неперевершений, авжеж! 😀 😀 😀

   • Рибак рибака…
    Кашпіра, Чумака, Джуну я просто поставив у іґнор для свого світогляду. Марія Деві та ще й Христос звучало як вакуумна акустика. А в 1994 році мені в руки попався Андрій Сідерський, Третье открытие Силы. І всьо стало на свої місця. В голові

    • “Кашпіра, Чумака, Джуну я просто поставив у іґнор для свого світогляду. Марія Деві та ще й Христос звучало як вакуумна акустика” (с)
     *****
     Як письменник, мушу якомога пильніше відстежувати всі процеси, що розвиваються в суспільстві. Отож ставити когось в ігнор тільки тому, що вони мені не подобаються… Ні, знаєте, для мене це неприпустима розкіш! Мушу більш-менш детально розбиратися, що там і до чого.

 21. Як вражає настільки різна реакція дописувачів один на одного: від брутальної від Медж -“дед пиши малятам” до виваженої від Тимура – “далі спеціально для Вас”..

  МенІ за Автора нестерпно шоб тут таку… вибач мені, … ну, ви зрозумів, постити… сайт не розрахований на таке.
  он, щас пісня – https://www.youtube.com/watch?v=W-bcw18FqCo

  теж не розрахована шо Маза Рашка.
  Але я якось не бикую та не викладаю таке., хоча воно і може комусь сподобається.

  • “…сайт не розрахований на таке…” (с)
   *****
   Чому?! Звертаюся вкотре до п.1 розділу “О нас”:
   https://defence-line.org/o-nas/
   =====
   1. Мы создали этот ресурс для того, чтобы противостоять чудовищной пропагандистской машине РФ, которая ваяет параллельную реальность и полностью лишает зрителей и читателей критического мышления и вообще – желания мыслить самостоятельно.
   =====
   На мій погляд, лонґрід “Evil empire” повністю відповідає цьому положенню, оскільки:
   – тут проведений детальний аналіз спецоперації КДБ-ФСБ “Марія Деві Христос і Велике біле братство ЮСМАЛОС”, розгорнутої на теренах України на початку “лихих 90-х”, що скінчилася спробою “юсмаліан” захопити Софію Київську восени 1993 року;
   – матеріал спрямований на активізацію у читачів “ЛО” самостійного критичного мислення через виведення за межі звичайних уявлень.

   Далі – там же, п.2:
   =====
   2. Именно по этой причине мы стараемся дать необычный взгляд на текущие события. Этот взгляд не будет объективным, ибо во главу угла мы ставим интересы Украины…
   =====
   Мій погляд на події 1993 року є незвичайним. Звісно, він суб’єктивний – але навіть сам шановний Anti-Colorados постійно підкреслює власну суб’єктивність! Однак я, беззаперечно, ставлю найвище інтерес України. До того ж, цей матеріал є актуальним навіть зараз – хоча весь описаний аналіз я проводив у 1993 році.

   Отже, все відповідає ідеології “Лінії Оборони”! 😀

  • Незгоден, перепрошую, стосовно стосовно того, що сайт на таке не розрахований.
   Не згоден. І ось чому. Ви просто спробуйте знайти ще десь подібні диспути. Часом такого рівня, що можна тільки радіти нагоді повчитись, чи отримати нову, вкрай важливу інформацію.
   Ми можемо погоджуватись, чи ні з висловами та концепціями шановного Автора і шановних дописувачів.
   Але повсякчас мусимо визнавати, що світ і люди в ньому дуже і дуже різні.

 22. Коротка інструкція (в трьох частинах) з натягування сови на глобус.

 23. Гаврило Мізантроп | 11 Листопада, 2020 at 19:30 | Відповіcти

  Мабуть, ця стаття була потрібна мені, щоб нарешті, зареєструватися на сайті, який читаю вже багато років.
  А ще вона потрібна, нмсд, щоб виявити по коментарям тих, хто бездумно вірить всьому, написаному одним з постійних авторів, а не вмикає ‘думалку’.
  Ну і на мою думку, основна помилка автора – намагання описати раціональними інструментами нераціональні явища, засновані на нераціональних відчуттях

 24. Уважаемый Тимур!

  Мое впечатление, что вы идете по стопам не менее уважаемого комментатора, а впоследствии автора sk13 (он же sk tredecim). В самом начале он был одним из наиболее популярных комментаторов, но пришел к сильному неприятию многими его текстов. И нет, вопреки тому, что недано о нем говорили, он не забанен, по крайней мере я об этом ничего не знаю.

  P.S. Многие ваши тексты очень тяжело читать, что очень странно для профессионалного писателя. Мое личное мнение, что вот например в этом тексте, есть полет мысли, но нет четкой структуры и нет разделения мыслей. Но я не писатель, так что можете свободно игнорировать мое мнение.

  P.P.S Я понимаю, что вы иногда обкатываете на нас некоторые идеи – пойдет/не пойдет. Но все же, временами это уже чересчур.

  • “Мое впечатление, что вы идете по стопам не менее уважаемого комментатора, а впоследствии автора sk13 (он же sk tredecim). В самом начале он был одним из наиболее популярных комментаторов, но пришел к сильному неприятию многими его текстов” (с)
   *****
   Шановний пане Andriy Moderator!
   Як і належить творчій особистості, я йду своїм власним шляхом. Якщо часом він здається схожим на чийсь інший шлях… Поживемо – побачимо.
   Але напевно можу сказати лише, що “популярності” за будь-яку ціну я не прагну. Просто якщо шановний Anti-Colorados надав мені на “Лінії Оборони” місце – ну ОК, використовуватиму його за потреби. От і вся концепція моїх дій.
   Насамкінець, я розумію, що головним на “ЛО” є Anti-Colorados. На його лаври я не претендую. Як і не націлююсь на позиції редактора або модератора. Я на своєму місці й роблю, що можу і що вважаю за потрібне.

   “P.S. Многие ваши тексты очень тяжело читать, что очень странно для профессионалного писателя. Мое личное мнение, что вот например в этом тексте, есть полет мысли, но нет четкой структуры и нет разделения мыслей. Но я не писатель, так что можете свободно игнорировать мое мнение” (с)
   *****
   Я не збираюся ігнорувати Вашу думку, бо Ви є модератором. А ігнорування модератора (чи, пробачте, конфлікт з модератором) – це поганий стиль дій. 🙁
   Що ж до суті першого пост-скриптуму… “Лінія Оборони” – це БЛОГ шановного Anti-Colorados’а. Це не художній твір і не газетна стаття – це авторська думка в чистому вигляді. Коли я пишу художні твори чи журналістські матеріали, то використовую деякі інструменти, які відкидаю, пишучи матеріали на “Лінію Оборони”. Що можна – ховаю під машкару “Діда Панаса”. Й погодьтеся, ті тексти сприймаються легше – бо там у мене інший інструментарій. Але не все вкладається в образ того старого…

   “P.P.S Я понимаю, что вы иногда обкатываете на нас некоторые идеи – пойдет/не пойдет. Но все же, временами это уже чересчур” (с)
   *****
   Я прекрасно розумію специфіку “Лінії Оборони”. І якщо помітили – намагаюся не перевантажувати тутешніх завсідників проблематикою віри, релігії та ін. Але викласти те, що є змістом матеріалу “Evil empire” в інший спосіб, у мене не виходило. Хоч я й намагався… Отож насамкінець, я спробував викласти все як є. Без скорочень і прикрашань. Можу лише повторити, що зловживати релігійною тематикою надалі я не стану.
   І до речі, на початку я попереджав: “…буде багато тексту, зав’язаного на Святому Письмі — отож заради збереження нервів, затятим войовничим атеїстам краще цей матеріал не читати. Іншим — за бажанням…”. Хто хотів – прочитав, хто не хотів (як шановний Yaroslav, наприклад) – не прочитав! Жодних претензій ні до кого я не маю.
   А щодо “обкатування ідей” на певній аудиторії… Звісно, не без цього! І роблю так не лише я. Що ж до сьогоднішнього матеріалу, то я розумів: ну так, здійметься срач! Але він виявився корисним. Принаймні мені так здалося.

   • “Срача-то я и не увидел!” 🙂
    А Вы видели? Нет? Ну, значит, и не было. 🙂

    • понял, нет?
     Уходи.. ия вежливо послали с твоими пиплиями и прочим говном – до свмдание, дед. пиши на другом ресурсе для кретинов шо это будут…. ну и дебилы, читать то.

     • Если будете продолжать в этом же духе, то придется писать на другом ресурсе именно вам. Предупредил.

   • “Як і належить творчій особистості, я йду своїм власним шляхом.”

    Дело не в том, каким путем идете Вы, а как это ощущают ваши читатели. И Вы и sk13 написали немало интересных текстов, но потом как-то получилось, что эти тексты стали вызывать неприятие и срач или просто пропускаться. Просто наблюдение со стороны. Послушаете ли вы его – дело ваше.

    “Просто якщо шановний Anti-Colorados надав мені на “Лінії Оборони” місце – ну ОК, використовуватиму його за потреби.”

    Было бы неплохо использовать по прямому назначению, а не как еще одну площадку для собственных потребностей. Но это не мне решать.

    “Я не збираюся ігнорувати Вашу думку, бо Ви є модератором.”

    Я вам написал не как модератор, а как читатель. Когда вы мне отвечаете как модератору, это значит 1) что вы не поняли мою мысль 2) хотите меня обидеть. А как читателю мне (и по моим наблюдениям не только мне) временами тяжело читать ваши тексты. Нет структуры и аргументации. Как программсты говорят – “spaghetti code”. Что очень странно для профессионального писателя. Может конечно ваш конек длинные романы, а не короткая публицистика. А поскольку я не писатель и не могу похвастаться написаной книгой, то так и воспринимайте мое мнение. Как читателя.

    Все IMHO и не более того. С Уважением.

    • Уважаемый пан Андрей!
     Спасибо вам огромное за четко сформулированные мысли относительно статей уважаемого пана Тимура. Вот вы буквально, что называется сняли с языка.
     Мне тоже давно бросались в глаза чрезвычайно запутанная структура статей, крайне тяжелый язык (я, зная беларускую мову, украинскую речь понимаю легко, но читать уважаемого пана Тимура без серьезного напряжения мозга просто не могу. Статьи обычно пропускаю, в лучшем случае смотрю в конце последний абзац, где иногда содержатся основные выводы).
     Ну и аргументация в статьях уважаемого пана Тимура, мягко говоря, весьма спорная. Закон есть СУЩЕСТВЕННОЕ и повторяющееся в явлении. Одной повторяемости для вывода исторических закономерностей – недостаточно. Привлекать же какую-то мистику, для объяснения истории – это, на мой взгляд, вообще через край.

     А, что касается, художественных произведений произведений, то в них все относительно просто. Художественное произведение должно внешне (структурно) содержать: завязку, развитие действия, кульминацию и финал. А по сущности иметь изменяемого героя и драматический конфликт (задачу изменяемого героя). Изменяемый герой решают свою задачу и процесс этого решения разворачивается в действии произведения. Но чем герой сильней стремится к своей цели – тем дальше оказывается от нее. (Помните как царь Эдип стремился избежать гибели своего отца и женитьбы на своей матери? – трагедия рока, однако). В этом смысл драматического конфликта. А в кульминации перед изменяемым героем встает выбор: продолжать ли действовать в том же духе, что и раньше и проиграть, или прозреть (пережить катарсис), поменять характер и выиграть.
     Вот в выборе, который делает изменяемый герой в кульминации и заключен весь смысл художественного произведения.
     Если в произведении драматического конфликта нет – значит это НЕ художественное произведение, а “чтиво” и смысла в нем нет.
     Подобным походом любит грешить Альмодовар, к примеру.
     В этом случае критики обычно говорят: “Это художник он так видит” и начинают рассуждать об особенностях вИдения, чувствования, художественных параллелях и прочей чепухе…
     Так что не бойтесь разбирать произведения. Если вы нашли изменяемого героя, выявили драматический конфликт (в душЕ героя, либо во внешней среде) и посмотрели на выбор, который герой сделал в кульминации вы выявили то, что художники называют “сверхзадача” – главную идею произведения, которую вложил в него художник при создании.
     Всё. дело сделано. Все остальные детали произведения на эту сверхзадачу работают. Их разбор в хорошем произведении может доставить отдельное удовольствие, но и без него можно обойтись…
     Попробуйте – такой анализ обычно не сложен, но очень быстро вы станете на одну ступеньку с ведущими критиками. Проверено не раз.

     ПС В частном случае, в произведении непосредственно изменяемого героя может и не быть. Такие фильмы снимает Звягинцев. Но это не значит, что изменяемого героя нет совсем. Просто его роль исполняет сам зритель.

     • Шиновний пане Алексей Ш! Ви добре описали в першому наближенні письменницький інструментарій, використовуваний при написанні художніх творів. Але ж погодьтеся, що скористатися ним же для бложних статей я не можу… Або це будуть короткі оповідання, а не статті. Тому я письменницьким інструментарієм і не користуюсь – от і все пояснення.

     • Алексей Ш | 15 Листопада, 2020 at 10:50 |

      Тимур | 12 Листопада, 2020 at 20:05
      Уважаемый пан Тимур!
      Я так и думал, что замечания по поводу структуры статей, тяжести языка, хилости аргументации возражений не вызовут. 🙂
      Что касается метода аналогий, который используете вы, SK13 и уважаемый основатель данного ресурса в своих статьях…
      Все аналогии по-большому счету условны и применимы только как иллюстрация сути явления. Но у уважаемого Антиколородоса есть тонкое чувство меры до какой степени можно натягивать сову аналогии на глобус сущности явления, что бы от совы не полетели ошметки. Возможно годы юридической практики дали ему такое чувство, возможно обширность исторических расследований – я не знаю. У вас это чувство, на мой взгляд, развито в значительно меньшей степени. Вы раз за разом перебарщиваете, о чем и свидетельствует отношение читателей ресурса (я раньше думал, что только мое, потому молчал). И не обессудьте за критику – высказываю ее с полным к вам уважением.

     • Шановний пане Алексей Ш!
      Ще раз повторюю: все те, чим Ви невдоволені, викликане неможливістю застосувати звичний мені інструментарій. Якшо зовсім коротко, то художній твір я розглядаю як сукупність:
      – філософічної ідеї;
      – набору емоцій героїв;
      – сюжетної інтриги;
      – мови й ритмомелодики тексту.
      При написанні матеріалів у блог я не можу використовувати ні емоції героїв (через відсутність дійових осіб), ні сюжетну інтригу, ані дотягувати мову й ритмомелодику тексту. Бо якщо скористаюся інструментами №№2-4 – у мене вийде черговий художній опус. Щонайменше – есей… А навіщо мені викладати свіжі оповідання чи есеї в мережу?! Краще укомплектувати авторську збірку оповідань…
      Звісно, певна кількість моїх коротких творів є в мережі. Наприклад, на “ЛО” шановний Anti-Colorados якось виставив моє оповідання “Чотири зустрічі”:
      https://defence-line.org/2020/02/chotiri-zustrichi-chastina-1/
      Але тут все навпаки: це одне з моїх дуже ранніх оповідань, написане ще наприкінці 1980-х – себто, йому вже понад 30 років, і свіжим його ніяк не назвеш… Та й книжкові “пірати” свого часу постаралися. Отже, я не проти публікації моєї ранньої творчості в мережі. Як з мого дозволу, так і без нього. Не шкода!
      Але нових творів це не стосується. Хоча… можливо, я подумаю і дещо скорегую власні принципи. Хоча роблю це нечасто.

     • Так попробуйте писать как технари пишут, а не как писатели:

      1. Описание проблемы/основная идея
      2. 1-3 аргумента “за”
      3. 1-3 агрумента “против”
      4. Вывод

      Ну действительно, может там есть ценные мысли, но они так переплелись, что уже не найдешь где начало, а где конец, где “за”, а где “против” да и вообще что собственно автор хочет сказать (программисты говорят о таком коде “spaghetti code”). Читать очень тяжело.

   • Обкатування ІДЕЙ я б назвав пошуком однодумців!
    Це властиво кожній мислячій людині…

  • Ну, я бы не сравнивал Тимура Литовченко и sk13.
   И в комментариях, и в статьях у Тимура точно есть смысл.
   Статьи sk13 я пытался читать, но не смог найти там мысль, после этого стал их пропускать не читая- но в чем проблема? Кто-то же его статьи комментировал и благодарил.
   Тимура Литовченко очень интересно пишет, плюс, дает пищу для размышлений, и философское пространство для общения.
   Спасибо, Тимур.

 25. Тимур правильно все сказал. Сейчас такой период, приходит конец не только РФ, но и христианству. Если, как сказано в статье, следующий возможный срок существования РФ до 2665 года, то и христианство – четыре раза по 666 – до 2664 года. На этот раз они не выживут. Число 666 – это всего лишь срок зверя. Кто такой сам зверь может быть мы узнаем. Не надо подхватывать эстафету – присоединять Кубань или еще что то – иначе Украине нести крест под названием 666.

  • Так так. Останнім часом сови буквально ідеально натягуються на глобус. Ми всі помітили.

  • “Тимур правильно все сказал. Сейчас такой период, приходит конец не только РФ, но и христианству” (с)
   *****
   Я б не говорив про КІНЕЦЬ християнства – просто настав час для його наступної ТРАНСФОРМАЦІЇ.
   Ось дивіться. До Різдва Христового існував юдаїзм. Протягом наступних трьох циклів “666” (а це майже 2000 років, точніше – 666х3-1998) християнство вже проіснувало. Іслам проіснував на приблизно один цикл менше: Хіджра (переселення Мухаммада з Мекки в Медіну) відбулася в 622 році – просто мусульмани використовують місячний календар, там все дещо складніше…
   В будь-якому разі, за цей час:
   – з’явилися ортодоксальні течії християнства та ісламу;
   – з’явилися консервативні та реформістські течії усіх трьох авраматичних релігій – юдаїзму, християнства та ісламу.
   Саме реформістські напрями відповідають т.зв. Новому часу.
   Але зараз – після двох Світових воєн світ змінився настільки, що настав час для чергового еволюційного кроку всіх наявних релігій. В т.ч. авраматичних.
   Цю концепцію добре описує т.зв. теорія спіральної динаміки… але подібні речі хоча й є світоглядними, проте виходять за межі концепції “ЛО”. До того ж, я не бачу сенсу переповідати тут теорію спіральної динаміки вірувань і релігії своїми словами. Не звик привласнювати собі чужі лаври, знаєте… 🙁
   От спіральна динаміка мистецтва – це моя власна розробка! Бо до мистецтва цю теорію ще ніхто не застосовував. Принаймні я такого не зустрічав… Отже, найближчим часом напишу в цьому плані матеріал. Релігії там точно не буде! 😀

  • Конец христианству – это, пожалуй, слишком сильно сказано. Мало того, вряд ли такое возможно в принципе.
   Хотя бы по той причине, что вполне существенная часть населения, не отягощенная особыми талантами и способностями, но желающая иметь некий моральный фундамент для своего не желания совершенствоваться, всегда будет искать его в “наследии предков”. Ибо необразованность и косность мышления на иное не способны. Христианство, как и остальные подобные способы мировосприятия всегда будут играть определенную роль в этом мире. Иного человечеству не дано.
   Но.
   При внимательном подходе к данному вопросу следует не упускать из виду что именно обращённые в прошлое всегда служили тормозом в развитии . В том числе и в вопросах критически важных для выживания человечества как такового.
   И, если это считать обоснованным, то будущее нашей цивилизации в целом зависит от того, сумеет ли руководящая этой самой цивилизацией политическая и экономическая элита установить соответствующий разумный баланс в жизни социума.
   Хотя бы исходя из принципа равного права на жизнь всех, вне зависимости от способа мировосприятия. Без деления на верных, неверных, правильных и неправильных. И, уж тем более без агрессивной пропаганды, не говоря уже о террористических атаках против придерживающихся иных взглядов.

   • “Хотя бы исходя из принципа равного права на жизнь всех, вне зависимости от способа мировосприятия. Без деления на верных, неверных, правильных и неправильных. И, уж тем более без агрессивной пропаганды, не говоря уже о террористических атаках против придерживающихся иных взглядов” (с)
    *****
    Агресивна пропаганда своєї релігії, що неодмінно має закінчитися “перемогою” (аж до примусового – під загрозою смерті перетягування опонента в свою віру) – це Середньовіччя. Зараз людство увійшло в іншу епоху, коли представники різних релігій можуть вільно дискутувати один з одним, не намагаючись неодмінно перетягнути опонента на свій бік. І дуже схоже, що такі зміни є невідворотними.

    • Теоретически, если быть оптимистом, когда у всех людей будет критическое мышление и им интересно будет не только сказки по ушам развешивать, но и быть с реальностью, то мировоззрение поменяется. А реальность такова, что механизм вселенной такой, что случаются чудеса.

 26. Сергей (Киев) | 11 Листопада, 2020 at 15:50 |
  https://defence-line.org/2020/11/evil-empire-chastina-3/comment-page-1/#comment-289885

  Юрій | 11 Листопада, 2020 at 20:55
  https://defence-line.org/2020/11/evil-empire-chastina-3/comment-page-1/#comment-289961

  Уважаемые Сергей (Киев) и Юрій!
  Полностью с Вами согласен! Этот М. уже давно в моем полном игноре.
  Если уважаемый Модератор возьмет на себя труд просмотреть все “комментарии” этого субъекта, он легко увидит, что 75%-80% этих “комментариев” – грубые, хамоватые и просто хамские претензии к другим комментаторам с менторскими поучениями и указаниями что и как писать или не писать, или откровенное провоцирование на скандал. А оставшиеся 20% его “комментов” – полубредовый “поток сознания” в виде малосвязного набора слов.

 27. Просто гра цифр.
  За допомогою подібних маніпуляцій можна “обгрунтувати” будь-яку минулу подію. От тільки не можна передбачити наступні події.

  • Так, цифра (число) – це похідна від одиниці виміру (можна рахувати в ліктях, можна в стопах, а можна в папугах), а тому це й справді схоже на “сову на глобус” … ІМХО

 28. не полізу в “дєбрі” часів створіння Миру…
  кожна НАЦІЯ (розумна) веде свій календар та літопис від фундатора-засновника, бога-героя.
  У Єгипті першим фараоном був Птах. Українці розуміють, про ЩО я…
  Іудеї ведуть своє літочислення, від “активації” Саваоха-Сета-Амона.
  В наших краях останній літопис вівся, до Пєтька Романова, з часу складення МИРУ (створєніє міра) після перемоги над Змієм. Згадаймо, кого переміг Ґеоргій Побідоносець. Змії/Дракони – це територія сучасного Китаю. Зелений Дракон, і т.д. Пєтрушка прутнем вдарив по календарю, і змолодив на 5508 (!) років…
  Щодо України та Московії. Україна – це печінка в тілі Імперії/СССР. Тому БЕЗ України ні Імперія, ні Расєя нежиттєздатні!

  • Нічого не зрозумів )))) Який Птах?
   Яка активація? Який Пєтрушка з прутнем?
   Якщо би це був блог втаємничених масонів, чи ще якихось просвітлених людей, то всі би одразу зрозуміли, про що йдеться, а так – це лише набір слів, схожих на натяки. Поясніть, будь ласка, більш розгорнуто, якщо вже втаємничуєте нас у таку царину 🙂

   • Ох і багато букв доведеться використати, щоб усе оте Вовком написане пояснити.
    Клята історія. В ній стільки повторів. Правду кажуть про спіраль.
    Все крутиться і крутиться, раз за разом здираючись все вище і вище.
    Але про печінку не згоден.
    Україна це цілком самостійне утворення. Держава.
    А те, що якісь там невігласи щось собі там понавидумували, то хай вони ідуть не лісом, а полем і швидко-швидко.
    Але, як і в усьому світі є одна обставина. Просто в нашій країні вона проявилась дуже чітко.
    Це співвідношення однієї чверті народу і трьох четвертей.
    От з цим і треба розбиратись самим.

   • Шановний пане Юрію! Я шановного пара Вовка почув і його думки зрозумів. Це вже добре. 🙂

   • Птах – засновник першої династії Древнього Єгипту. Правив плюс/мінус 1000 років. Для прикладу, Мануфуїл, біблійний персонаж, прожив 1000, але місяців…
    Петрушка Романов, котрий Перший, відмінив 5508 років ІСТОРІЇ Русі, увівши з 01 січня 1700 нове літочислення. Тобто формально з 1700 року Московія стала християнською на 99%. Ще 1% це Різдво ПІСЛЯ офіційного Нового року.
    Така собі хохма: спочатку обрІзали, потім – народився;)

    • Якщо йдеться про щось таке –  https://denis-v-k.livejournal.com/15639.html
     То тоді це надзвичайно альтернативна історія. Не знаю, наскільки достовірні події, що описуються там (давниною майже до мільйону років назад), проте лише самі фрази, котрі там написані, мають бути червоним семафором:  “россияне, они же русы, они же древние славяне, 7500 лет назад разговаривали русским **у сенсі російський, я так розумію?** языком… 185780 лет назад прибыли Расены, они же Росы, это теперь италийцы, Этруски (эти или те русские), Дакийцы (Дакки или Молдаване), Самарийцы, Полезги, Сирийцы, Фракийцы, Франки, Готты, Албанцы, Аварцы”
     Звісно, є дуже багато речей, які офіційна наука не може пояснити, наприклад, антикітерський механізм. У сучасних науковців та істориків  немає пояснень, як такий складний об’єкт міг бути виготовлений у сиву давнину, а крім самої складності виготовлення – як його можна було придумати, розрахувати, та спроектувати???? Адже для цього потрібні знання, яких апріорі не могло бути в ту епоху,тому що  він показує рух по орбітах Місяця, Венери, Марсу, ще купу всілякої космічної інформації, включно з тим, що у ньому враховані такі періоди, як  254 сидеричних місяці (навіть не знав, що такий термін є). Імовірність того, що у давнину зауважили якусь періодичність у небі тривалістю 19 років – абсолютний нуль. Це така ж імовірна подія, як і така, що зграя мавп, котра випадково забреде на вихідних у офіс Microsoft, накодує за вихідні Windows 11.Тому все таки складається враження, що історія – наука дуже суб’єктивна і неточна, залежить від епохи, і такі феномени свідчать, що історія світу набагато глибша та інша, ніж викладають у школі, чи інститутах зараз. Але, повератючись до наведеного вище джерела (якщо ви його мали на увазі), виникають питання:
     1) Де джерела інформації? Ну там манускрипти всілякі, і так далі. Звідки на теренах розваленого СРСР експерти, що володіють матеріалами і фактами історії на десятки-сотні тисяч років? Навчились у закордонних експертів? Яких?
     2. Від того матеріалу досить таки тхне “вяличием” і новою ” духовною скрепою”.
     Але, загалом, дякую усім за відповіді і активність у цій темі 🙂

     • Евгений О. | 12 Листопада, 2020 at 23:32 |

      Стосовно слов’янства росіян теперішніх, то довелось не так давно читати, що генетично вони до слов’ян не відносяться.
      Але то все пустопорожні бульки.
      Головним на сьогодні і на дуже багато років вперед є той факт, що саме ті нелюди вбили близько тринадцять тисяч громадян України.
      А слов’яни вони, чи не слов’яни, то значення для мене не має як і національна або етнічна приналежність тих героїв, що загинули захищаючи нашу Україну. Герої вони всі. Наші герої.
      Як на мою думку, то всі ті диспути стосовно етносів, титульних націй та мов варто відкласти до того часу, коли Крим і Донбас будуть очищені від тої погані в усіх її, погані, формах та всі,кому той мордор напакостив почнуть отримувати з нього компенсації.
      Тоді можна буде і про етноси з діалектами посперечатись

     • 1. ““россияне, они же русы, они же древние славяне, 7500 лет назад разговаривали русским **у сенсі російський, я так розумію?**” наша група мов зветься індо-європейською. Саме ІНДО, а не євро-індійською. Отже, санскрит. Мова СОНЦЯ 😉 Русь – це Україна, для іноземців руська мова – це НАША українська. Найближча до санскриту. Пан Тимур не дасть збрехати. Для населення Степу хтось придумав ТЮРКСЬКУ мову як основу.
      Є ще наука, зветься ґенетика. Так от, расєянє нам такі ж брати, як і всі тюркомовні народи та монголо-китайці. Гляньте одним оком “ДНК. Портрет нації”
      2. Сучасна наука? зкажіть, за ЯКИЙ час сучасники побудують піраміду Хеопса в пустелі, до СЕКУНДИ точно орієнтована по сторонам світу? Так отож! Це вам не раби в Др. Єгипті 😉
      3. ” Де джерела інформації? Ну там манускрипти всілякі, і так далі.” Джерела Є! бібліотека Ватікана, наприклад. Станене ієзуїтом, а потім – Папою, може і Вас допустять туди
      4. Вялічіє та скрепи – то занадто! Таке собі іудо-християнство, авраамістичні релігії, іудаїзм, християнство та іслам, зачистили ВЕСЬ інформпростір. ХТО з сучасників читав Вєди? там вище дискутували про роль християнства. дві тисячі років (християнства), п”ять тисяч років (іудаїзм) та мільйон років Ведизму! Іудо-християнство – ТУПИКОВА гілка, яка призведе до загибелі сучасної техноґенної цивілізації, заснованої на позичковому проценті та споживацтві… Буде цікаво – продовжу

 29. Цікаво 🙂 Стосовно “величия” у тексті тої ссилки, що я навів: мені там ввижається натяк на слід Дугіна, та інше “победобесіє”, що культивується у Росії, тому я присвоїв тексту “токсичний” ранг. І стосовно використаних джерел – щось серед перелічених авторів не видно ні єзуїтів, ні Папи:)
  Хоча ще раз повторюсь – на мій погляд, офіційна наука, та теорія Дарвіна не здатні пояснити такий артефакт, як антикітерський механізм (а тих артефактів багато різних), отже офіційна гіпотеза про розвиток людства неповна/хибна. Я би навіть сказав так – цей артефакт, як і інші феномени, є уламками знань, що колись були. І можливо, що вони вже у свій час (кілька тисяч років назад) були “річчю у собі”, тобто було обмежене коло людей, що вміли користуватись цим, проте вони не мали ні уявлення, ні знань, щоб розрахувати/створити такий інструмент. А отже, творці цього артефакту – це люди/істоти з дуже високим рівнем розвитку та інтелекту, які перебували на нашій планеті вже в дрімучій давнині. Можливо, їх спіткала якась катастрофа, що глобально зруйнувала центр тодішньої цивілізації, а ті хто вижили – стали гуру, кладезем знань для обраних. Проте з кожним поколінням передані знання та інформація спотворювались та зменшувались, так як не було першоджерела і вчителя, який би міг розтлумачити різноманітні речі. Це щось на кшталт того, якби навіть після планетарної катастрофи вижила невелика популяція людей, чи точніше – потрапила у якесь умовне плем’я масаїв. Навіть якщо у них буде цілий літак всілякої всячини – джипи, електроінструмент, комп’ютери, зброя, ліки- їхня популяція буде приречена на здичавіння. Має бути певна необхідна кількість кваліфікованих людей, та збережених технологій, для недопущення скочування цивілізації до первісно-общинного ладу. Можна мати у тій ситуації, наприклад, супернадійний суперкомп’ютер з вічним атомним джерелом живленнЯ та супербазою знань, проте виготовити такий комп’ютер буде вже неможливо. А користувач у другому поколінні вже буде не суперпрограмістом, наприклад, а максимум звичайним юзером. У якомусь п’ятому -десятому буде ставитись до нього, як до древньої дивної шайтан-бочки, і буде мати наприклад лише 0,1% знань від першого виживальця. Я хіба таким чином можу пояснити такий феномен, що попри лінійний розвиток цивілізації від меншого до більшого, від примітивних речей до технічно складних, у сиву давнину зустрічаються якісь острівці знань з аномально високим розвитком і знаннями, як для своєї епохи

  • Все гораздо проще. Ненужные знания и технологии забываются. Сколько людей сейчас знает как пользоваться веретеном? Да, ладно, сколько из нынешней молодежи смогут разжечь костер?

   • Я б сказав, що непотрібними ЗНАННЯ (Відати, знати) стають саме від здичавіння, інволюції виду, а не навпаки! Кому потрібен ґіроскоп та комп’ютер без електрики?
    Веретено – це те, що допоможе виживанню після глобальної війни як у Махабхараті. Або після раптової зміни магнітного поля/переполюсовки полюсів…

   • Згіден стосовно непотрібних знань, таких як знахарство, ткацтво, та інші промисли. Але чому це непотрібними виявились знання, і сам прилад, що дозволяє розраховувати фази Місяця,сонячні і місячні затемнення, цикл Сарос, тривалістю 223 місяці, та цикл Екселігмос, що становить 19756 діб (!!!!), або ж 54 роки, та інші події? Згідно такої логіки, цілком можливими та навіть очікуваними у 20/21 столітті можуть (і мають, з певним відсотком імовірності! !!) виявитись технології та пристрої левітації, антигравітації, телепортації, переміщень з надсвітловими швидкостями, та багатовимірні переміщення, чи переходи. І про них людство забуде за якихось 50-100 років, втратить, і буде далі розвиватись без цих знань ще не одну тисячу років. Смішно? Отож бо! Так само смішно має бути із пояснення того, що людство ще 2000 років назад, а може й всі 2500-3000 років назад володіло інформацією про небесні тіла за межами Землі (ще 500 років назад загальноприйнятою була теорія про те, що Земля стоїть якщо не на китах, то вже точно посеред Всесвіту, а за відмінні погляди спалювали на вогнищах), при повній відсутності таких речей, як телескопи, при відсутності математичного апарату та знань законів фізики, що описують рух планет (цим відкриттям кількасот років). Навіть в теперішній час – знаючи, що є планети довкола Землі, багато середньостатистичних випускників будь-яких вузів зможуть зробити розрахунок траєкторій їх руху? А порахувати графік затемнень? Думаю, зовсім небагато, а тих, що зможуть це зробити без допомоги гугла – взагалі одиниці. Ну, з підручником із бібліотеки – трохи більше. Питання наступне – як це втілити у життя, маючи навіть знання про ці об’єкти, та математичні моделі, що описують не тільки рух цих окремих об’єктів (Місяця, Венери, Марсу), а й їх взаємозв’язок міх собою, у конкретному апаратному пристрої? При повній відсутності технологій машинобудування, точної обробки металів, та ін.? Ну і питання останнє – навіщо комусь божевільному 2-3 тис років назад здався цей прилад??? Навіщо він, яке його призначення, навіщо пересічному римлянину, чи бедуїну (гаразд, прокачаному бедуїну, чи жрецю) знати положення планет на даний момент? У ті часи навіть на філософів банани з неба не падали, їсти теж було потрібно, і більшість людей була зайнята рутинною роботою, як і зараз (я так гадаю) – хтось заробляв копійку на прожиття, хтось воював, а хтось слідкував за тим, як множаться його прибутки. Враховуючи те, що зараз є всі знання у відкритому доступі – створити апаратно такий пристрій з нуля – зовсім нелегка робота. То ж цей пристрій був зроблений явно не для розваги, для демонстрації свого гострого розуму, чи его, у нього було і практичне значення, і необхідність ЗНАННЯ тих подій, що він дозволяв обчислювати та показувати. А отже, єдине пояснення цього феномену – людство має набагааато довшу і іншу історію, ніж прийнято вважати зараз. І поясненням такого феномену є або високий розвиток людства у давні часи (від 5 тис. років назад) і катастрофа, що спричинила вимирання і подальшу деградацію освідченої частини людства, або прямий контакт з позаземними цивилізаціями. Або одне і друге, разом взяті.

    • *освіченої* – так вірно 🙂

    • Ну вот скажите, а зачем вот эти знания:

     “дозволяє розраховувати фази Місяця,сонячні і місячні затемнення, цикл Сарос, тривалістю 223 місяці, та цикл Екселігмос, що становить 19756 діб (!!!!), або ж 54 роки, та інші події” например мне? И что мне мешает взять компьютер, поставить программу и посчитать? Зачем мне этот прибор?

     Точно так же, как утрачены технологии построения египетских пирамид. Или, ближе к нам, технологии установки ЛЭП без какой-либо механизации вообще (это то что недавно попалось на глаза). Значит ли это, что эти технологии нам были переданы инопланетянами? Или просто они утрачены за ненужностью?

     Опять же, лет через 200 вполне возможно будут утрачены технологии ДВС. Или механические часы.

     • Перепрошую, але це нагадало мені знаменитий діалог Шерлока Холмса й лікаря Ватсона з повісті “Червоним по білому” (здається, єдиної повісті на весь цикл творів Конан-Дойла про знаменитого сищика), коли Ватсон намагався розтлумачити Холмсу структуру Сонячної системи, а той ошелешив відповіддю:
      – Дякую, любий лікарю, але ці відомості я тепер спробую забути якнайшвидше, бо в моїй повсякденній роботі вони не згодяться…
      😀 😀 😀

    • “Питання наступне – як це втілити у життя, маючи навіть знання про ці об’єкти, та математичні моделі, що описують не тільки рух цих окремих об’єктів (Місяця, Венери, Марсу), а й їх взаємозв’язок міх собою, у конкретному апаратному пристрої?” (с)
     *****
     Перепрошую, це знамените астрономічне “завдання трьох тіл” – https://ru.wikipedia.org/wiki/Задача_трёх_тел – про яку відомо (цитую):
     =====
     В отличие от задачи двух тел, в общем случае задача не имеет решения в виде конечных аналитических выражений. Известны лишь отдельные точные решения для специальных начальных скоростей и координат объектов.
     =====
     Місяць, Венера, Марс – це ВЖЕ три тіла. А ще Земля (місце проживання людства і старту ракети з космічним кораблем) та Сонце (наша зірка)… Отож наскільки я зрозумів, Ви нарікаєте на те, що “середньостатистичні випускники будь-яких вузів” не зможуть розв’язати завдання, яке апріорі “не имеет решения в виде конечных аналитических выражений”?.. Це дуже, дуже весело й дотепно, я б так сказав!
     😀 😀 😀

     P.S. Вибачте за вгрузання в ваш диспут! Весь цей час я уважно стежу за ним, хоча втрутився лише зараз. 😀 Дуже цікаво! 😀

 30. Доброї ночі, панове, дуже приємно, що є хороші та цікаві співрозмовники 😊
  А тепер до суті – як то кажуть, чим далі в ліс, тим товстіші дерева, і зліші партизани )))
  Як я зрозумів, всі мої аналогії та порівняння збивають дискусію на манівці, тому спробую обґрунтувати свою точку зору без оцих порівнянь.
  Отже, основна моя теза звучить так: схоже на те, що наша древня історія зовсім не така, як зараз вважається істориками. А саме, що у давнину (2..5.. чи більше тисяч років назад) існувала цивілізація (культура), що була набагато більш розвинута, відносно наших уявлень про тогочасний розвиток. Це точна дефініція. А тепер імовірнісне припущення:
  – Або ця цивілізація загинула, повністю чи більшою частиною, і ось такі артефакти, як антикітерський механізм, свідчать, що якісь залишки технологій, чи науки, потрапили до рук теж древніх греків, чим і пояснюються їхні неймовірні прориви в певних областях знань
  – Або ж ми маємо справу із передачею знань древнім жителям Землі прибульцями. Чисто логічно це виключати неможливо, бо набагато неймовірнішим буде припущення, що за 14 чи скільки там млрд. років існування Всесвіту ми тут одні на весь Всесвіт такі красиві і розумні.

  По першому припущенню. Для початку можна перечитати, що то таке є, той антикітерський механізм, це цікаво: https://salik.biz/articles/15927-tainy-antikiterskogo-mehanizma-chast-1.html
  Забігаючи наперед, можу сказати, що припущення про астрологічну функцію цього механізму ,підтвердили зовсім недавно науковці, що займаються вивченням цього механізму у міжнародному проекті AMRP.
  Не можу погодитись із тим, що всі ці безсумнівно феноменальні знання та технології, використані при створені цього об’єкта у давнину, можна зарахувати до технологій, що втрачаються із-за непотрібності. Втрачаються – технології вичинки шкіри, техніки і правила виживання у дикій природі, знахарства, прогнозу погоди за народними методами. Проте – ці технології втрачаються, тому що стають непотрібними, а на зміну їм приходять більш досконалі, зручні предмети чи технології. У випадку з цим об’єктом – немає не те що правонаступника, замісника цієї «застарілої технології», а й відбувається втрата знань, регрес уявлень про Всесвіт, на наступні 1500-1700 років. Як таке пояснити? Причому, це не якесь там мистецтво і секрети склодувства, чи виковки булатних мечів, чи дамаської сталі, із цим все якраз зрозуміло – покоління експериментів, покращень, можливо випадкове везіння, як у багатьох наукових відкриттях – і результат є, нехай і за довгі десятиліття, чи й століття вдосконалень. А як пояснити те, що древні знали про існування Меркурію, Венери, Марсу, Юпітеру, Марсу, про те, що вони обертаються довкола Землі, знали їх траєкторії, а Коперник через тисячоліття, а може й кілька тисяч років відносно древніх греків/шумерів/вавилонян лише припустив, що не Земля – пуп Всесвіту? Або ж серед древніх мислителів були люди (і не поодинокі!!) з феноменально високим IQ та даром провидіння, такі як Леонардо Да Вінчі, або ж вони десь навчались. Або випадково, ставали власниками ще давніших рукописів (отої загадкової цивілізації, що загинула), чи якимось шляхом (під час подорожей??) набирались знань.
  Викликає великий подив такий нелінійний розвиток цивілізації у окремих галузях наук (це те що вже 100% відомо, і повторюсь, деякі приголомшливі дані стали відомі лише буквально у останні роки). Адже весь наш розвиток за останню тисячу років показує прогрес технологій, їх розвиток, причому приблизно лінійно це відбувається у різних областях науки. І немає жодного прикладу втрати таких високотехнологічних та інтелектуальних знань, котрі були використані для антикітерського механізму.
  Можу навести ще один приклад, із зовсім іншої парафії. Для цього потрібно подивитись передачу із Дмитром Комаровим («Світ навиворіт») https://www.youtube.com/watch?v=C1a3RxTYDsA
  Там все дуже цікаве, але матеріал, на який я хочу звернути увагу, починається із 25-ї хвилини. Коротко – деякі китайські монахи можуть демонструвати просто неймовірні речі – розбивають каміння руками, лежать на цвяхах, легко переносять неймовірно сильні удари, в тому числі у пах. Не схоже, щоб це було фейкове відео, чи постановка. Та й такі речі можна зустріти не тільки у Китаї, у нас на «Шоу талантів» кілька років назад був чоловік, котрий теж робив неймовірні речі, здається зубами рвав цинкове відро, і всіляке інше. Так от, я ніколи у житті не повірю, що матінка-Природа створила нас шляхом еволюції, причому забезпечила організм чимось невидимим для 99,999999%, проте таким же потрібним, як руки/ноги, причому ще й набагато складнішим. А ті ж китайці, які згідно Дарвіна теж колись давно мали би злізти з дерева, зайнятись збиральництвом, мисливством і т.д, шляхом еволюційного розвитку, якось взяли та й відкрили таку сторону людського організму, яка 100 разів взагалі неочевидна, і на даний момент ще й не признається офіційною наукою. Це неможливо, на мою думку. Перепрошую за свої аналогії, які можуть бути недоречні, чи незрозумілі, але це так же імовірно, якби дати туземцям планшети чи ноутбуки, і вони будуть їх використовувати за прямим, зрозумілим їм призначенням – сидіти на них, чи жбурляти в океан, рахуючи жабки, чи будуть використовувати, як кухонну дошку – ось так як ми використовуємо своє фізичне тіло.І лише обраний туземець зрозуміє, що це не просто предмет, і навчиться програмувати на Python, без підказок, звісно. Це знову ж таки схоже на уламки колишніх знань, які ретельно передаються із рук в руки упродовж поколінь. І відповідно колись існувала цивілізація, для якої ось ці всі феноменальні можливості тіла були чимось буденним, і зрозумілим як табличка 2х2. Причому, це що ми бачимо на відео -може бути лише жалюгідним залишком від тогочасних знань.
  Також ці мої логічні висновки підкріплює різноманітна література, котру довелось прочитати у різний час – і «Шлях Аріїв», і деякі інші книги. Ось таке філософсько-дослідницьке припущення. Слово за вами 😊

  • “Як я зрозумів, всі мої аналогії та порівняння збивають дискусію на манівці, тому спробую обґрунтувати свою точку зору без оцих порівнянь” (с)
   *****
   Шановний пане Юрію! Заданий Вами напрям дискусії сходить на манівці зовсім з іншої причини: цей напрям не відповідає завданням ресурсу “Лінія Оборони”, озвученим і розділі “О нас”. Якщо Вам цікаво поговорити про антикітерський механізм та інші подібні артефакти 0 пишіть мені на мейл:
   tim-lit@ukr.net
   Буде час – поговоримо про це… 🙂

 31. Згоден, що напрямок розмови відхилився від вектору ресурсу. Перекур завершено, тепер можна і до серйозної роботи :-)!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: