Вместо четверга

Как и в прошлую среду, мы вынуждены на день перенести краткий обзор ситуации по коронавирусу и снова, к сожалению, по той же самой причине. Неделю назад это было сделано потому, что анализ Петра Порошенко на ковид дал положительный результат, и с того момента мы стали отсчитывать недельный срок потому, что в это время наступит кризис. Исходили мы из того, что наверное, тест дал положительный результат не в первый день заражения и процесс уже пошел, а по циклограмме развития заболевания, на 3-5 день проявляются симптомы и на 9-10 день заболевание переходит в критическую фазу.

Причем, речь ведь идет не только и не столько о пневмонии, которую сразу и прямо связывали с действием вируса, а с общим состоянием здоровья, поскольку вирус способен оказывать полиорганное воздействие на организм через кровеносные сосуды и механизмы регуляции состава крови.

Если кто-то пропустил несколько наших публикаций, где подробно описаны стадийность течения заболевания и главное – механизм воздействия вируса на организм, предлагаем заглянуть в соответствующую рубрику и найти нужный материал. К сожалению, мы ее создали достаточно поздно и не успели пометить все статьи именно этой рубрикой, а потому это – далеко не все, что было написано и энтузиасты могут найти статьи либо по датам, либо через поиск Гугл, с соответствующим запросом. Мы же отсылаем желающих почитать большой материал «Пошаговый вирус» и “Легкое лечение“, чтобы «два раза не вставать».

В общем, главный поражающий фактор данного вируса, в отличие от вируса обычного гриппа, отнюдь не поражение легких. Благодаря своему механизму проникновения в клетку, вирус прямо вмешивается в механизм регулирования состава крови, что приводит к ее «загустению»  и образованию тромбов, которые циркулируют с кровью и могут закупоривать сосуды, приводя к инсультам и инфарктам.

Место, в котором тромб блокирует сосуд, может оказаться где угодно и совсем не в легких. Это значит, что под угрозу попадает весь организм человека и вычислить место возможного поражения невозможно вплоть до момента, когда это произошло. Но самое плохое тут в том, что если состав крови уже настолько изменен, что создается тромб, то это значит, что такая угроза может быть не единичной и тромбы могут забить сосуды в разных местах.

Так это выглядит теоретически и вот сегодня Марина Порошенко сказала о том, что у Петра очень густая кровь. То есть, ситуация идет именно тем образом, который описывали ученые. Надеемся, что специалисты уже знают, что делать, поскольку даже в провинциальных больницах Украины уже активно используются препараты, которые противодействуют образованию тромбов. В общем, сейчас наступил тот момент, когда те, кто верует в своих богов – должны поставить свечки или помолиться так, как они умеют. Это как раз – тот случай. Ну а мы желаем Петру того, чего всегда желаем близким людям – удачи. Поскольку без нее не бывает ничего большого или важного.

Ну и раз уже снова получился экстренный материал, то обратим внимание еще на несколько аспектов, связанных с пандемией и болезнью, как таковой. Порох дал положительный результат в среду, Трамп – в пятницу, вот и посмотрим через два дня, как будет себя вести президент США. Если бодро и весело, значит американцев просто дурачат и играют в самую грязную игру, которую вообще можно придумать в таком случае.

А у нас министр здравоохранения бодро заявил о том, что в Украине нет никакой волны заболеваемости. Нам трудно представить, как должна выглядеть волна, в понятиях министра, но график ежедневной заболеваемости (без учета данных, опубликованных утром за вчера) выглядит вот так:

Если это – не волна, то что тогда – волна? Как видим, сегодня были опубликованы данные за вторник и это – рекорд 4 753 случая, а это значит, что за четверг или пятницу, Украина может показать результат выше 5 000 случаев за сутки. Это все, что нужно знать о министре здравоохранения и высшем руководстве страны, которое бездумно открыло школы, даже не подготовив их к особому периоду функционирования. А как их готовить, если все бабло, которое должно было уйти на эти цели – попилили на черте что. То что мы видим сейчас – просто обязано было произойти и оно произошло.

В общем – берегите себя.

40 Comments on "Вместо четверга"

  1. Епідеміолог дав прогноз щодо COVID-19 в Україні: щодня до 12 тисяч нових інфікованих
    За словами фахівця, в Україні однозначно буде досить серйозне збільшення хворих на COVID-19.
    Детальніше читайте на УНІАН:
    https://www.unian.ua/health/country/koronavirus-novini-epidemiolog-dav-prognoz-shchodo-covid-19-v-ukrajini-shchodnya-12-tisyach-novih-infikovanih-novini-ukrajini-11173085.html

    • rudolf_bochkin | 07.10.2020 at 12:15 |

      а чому “фахівець” у матеріалі безіменний?
      чи не тому, що агенство їбєніан належить одному дуже кучерявобородому
      і це не просто вкид, а “програма дій” до якої прямує Україна під “керуванням” херневимазпіаніна?
      на кшалт “дефолт України – Бєні не страшний”

    • Укроп | 07.10.2020 at 13:18 |

      12 тисяч в день,або 360 тисяч в місяць – виникає питання “звідки взяти стільки людей”? Меня здається що вже при нинішніх темпах починає помаленьку працювати механізм колективного імунітету і досить скоро темпи почнуть знижуватися. А щоб було таке, як у того “експерта”, треба інтенсивно “перемішувати людей”, бо досить швидко виявиться що хтось вде перехворів і перестав бути небезпечний, хтось дуже прискіпливо оберігався і не захворіє все одно, а “кількість потенційних жертв” виявилась обмеженою. Тому – трошки оптмістичніше… Хоча зелена наволоч, заставвивши дітей розносити ковід через школи по домівках, мабуть знала що робила… Ще раз підтверджує – це не дурники, а свідома кремлівська підтанцовка, якій треба хаос в Україні.

      • SoldatYdachi | 07.10.2020 at 14:59 |

        ” вже при нинішніх темпах починає помаленьку працювати механізм колективного імунітету і досить скоро темпи почнуть знижуватися. ”
        ====
        трохи не так – вже при нинішніх темпах починає помаленьку працювати механізм колективного імунітету і ЩЕ досить НЕ скоро темпи почнуть знижуватися.

        не дуже то сподівайтеся на той “механізм колективного імунітету” бо вірус постійно змінюється внаслідок мутації й ці зміни мають протилежні вектори – як посилення % смертності так й навпаки – й яка з тенденцій переможе вангувати занадто рано.
        Бережіть себе – нам ще багато чого треба змінити у наший країні якщо не для самих себе то хоча б заради дітей та онуків.

        хай не заіржавіє від зеленої плісняви захований на городі або по під стріхою улюблений машингвер.
        нам своє робити.

        а “влада” хай собі патякає – все занотовуємо й слова й дії – відплата буде щира.

        • Sergij | 07.10.2020 at 18:13 |

          І не факт , що перехворівши раз , людина не підхватить заразу повторно . Імунітет …, навіть не знаю як це сказати .
          Тривожно за Пороха . Надіюсь все буде добре . Бажаю добра і здоров”я йому і сім”ї , нехай не хворіють .

        • Укроп | 07.10.2020 at 20:21 |

          Всі віруси мутують у напрямку зниження летальності, я про це вже казав. Толму що “їм вигідно” щоб носій не загнувся миттєво, а хворів легко, переносячи на ногах та заражав інших. Більш летальні версії вірусу у цій “битві” програють. Але розслаблятися звісно рано, я до цього і не закликав ніколи, але згадати про “напівнаповнену склянку води” було варто тому що оптимізм це добре, людям легше жити, знаючи що кінець бідам все ж таки буде…
          А “машингвери” чекають доки рудий клоун покине перше крісло в США, за ним посиплються клоуни рангом понижче, та і осінь надворі, пора вже зелені перетворюватися на сміття 🙂 Тим більше – нічого не забудемо, з Вами згоден!
          Відносно повторних захворювань – це можливо тому що вірус трохи мутує, але навряд чи це буде таким уже масовим, імунітет все таки може бути не проти цього конкретного віруса, а типу “проти всіх з шипом на оболнці” чи якось так… Будемо жити! А Пороху – швидше видужати!

      • Yaroslav Kievsky | 08.10.2020 at 04:55 |

        На счет коллективного иммунитета стоит почитать статью Есилевского. Он делает прогноз опираясь на развитие событий не в Евпропейских странах, а в более близкой нам по социальному развитию Бразилии, где, как он утверждает в отдельных районах уже похоже есть этот самый иммунитет. И да, я согласен с ним, что мы от стадии, когда только некоторые знали лично тех, кто заболел, к стадии когда уже каждый знает и не одного, больного в своем окружении. И скоро будет переход охлоса от состояния: “все чушь и выдумка” к панике “я же тоже могу умереть”. И это все до коллективного иммунитета, признаки которого следует ожидать не ранее конца этого года, может до весны следующего.
        https://medium.com/@yesint/%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%BE-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D1%8B-1c91dd8115e4

  2. Андрій Дар | 07.10.2020 at 11:32 |

    Пороху – желаю легко и без последствий выйти их этой ситуации!
    Марина у него такая, что сделает всё, что нужно, тут без сомнений.

  3. Евгений О. | 07.10.2020 at 11:34 |

    Пороху выздороветь. Остальное приложится.

  4. Анатолій | 07.10.2020 at 11:38 |

    Міністр заявив, що він не Ванга, але 5000 на цьому тижні подолаємо. Як співали “всьо віше і віше…”, “а в остальном, прекрасная маркиза, всьо харашо, всьо харашо”… Дбл бл (с)

  5. Пороху – здоровья.
    А по прогнозу : в Испании население 46 млн – каждый день 11000+ заболевших.
    Этот прогноз верный.

  6. Martin | 07.10.2020 at 12:29 |

    Населення Землі 7,8млрд. Підтверджених випадків КОВІД 35,5млн.
    Ітого: 7800/35,5 = 220 (кожен 220)
    Якщо у Вас немає знайомих з КОВІД, то скоріше за все Ви – відлюдник (відлюднеса).

    • Укроп | 07.10.2020 at 12:56 |

      У меня работа – превратилась в “ковидятник”, но к счастью, все легко переболели пока что…

      • Вовк | 07.10.2020 at 13:13 |

        ковідятник – це зРада, де по неоф. даним до 100 хворих!
        Петру – одужання!

        • Укроп | 07.10.2020 at 13:28 |

          Ну так “дупатати” ж мабуть вірять що вірус зважає на їхню “недоторканність”? 🙂
          Петру – якнайшвидшого та якнадійнішого одужання! Добре що Марина – лікар і звернула увагу на густину крові, а тут “попереджений – значить захищений”…

    • Вовк | 07.10.2020 at 13:20 |

      хворих – 36,1 млн з 7800
      математично – трошки більше 0.45%.
      Відлюдник – чол.рід, відлюдниця – жін. рід
      4753 позитивних з 32376 ПЛР – 14.7%. Якщо РАПТОМ зроблять 100 000 тестів за добу – буде вам і 12 000 випадків!

    • Andriy Moderator | 08.10.2020 at 02:23 |

      У меня нет. На работе на весь офис я слышал об одном заболевшем и я его не знаю, может в лицо видел. Соседи вроде не болели. Коронавирусом. А вот всего другого более чем. Из знакомых здесь в США и родственников в Украине (тьфу-тьфу-тьфу) тоже вроде никто. С учетом того что среди знакомых-родственников есть врачи и здесь и в Украине, которые со всяким встречаются. Штат наш совсем недавно был один из “горячих”.

  7. Пороху удачи!

  8. Скорішого одужання! Дуже за нього переживаю!

    • Укроп | 07.10.2020 at 13:01 |

      Добре що хоч якісь відомості бо невідомість ще гірше… Скоро повинно початись вже виздоровлення видиме, навряд що він робив текст “просто так”, а значить вже були симптоми, а відповідно – тиждень назад був не перший день хвороби, а тому зараз не сім днів, а може і на тиждень більше.
      Виздоровляйте, пане Гетьмане! Все буде добре!

      • Yaroslav Kievsky | 08.10.2020 at 05:12 |

        Я так понимаю, что он, в отличие от некоторых Слуг и примкнувщих к ним, специально не уехал из Украины, но по-моему зря. И дело даже не в оснащении аппаратурой, а в умении в той же Шарите ею пользоваться и выжимать все возможности. Все-таки на Западе это умеют значительно лучше просто потому, что для них это не эсклюзивность, а повседневность. Да и все равно журнашлюхи из УНИАН подняли вопль о том, что барыга платит 11 000 грн в сутки за пребывание в частной клинике, в то время как простой нарид валяется в коридорах. Для них неважно, что это за свои деньги, а за обычное проживание Зеленского с ЗеЛенкой в отелях платим мы все и существенно больше. Все равно для журнашлюх Коломойского: он Голобородько, простой пацан из нарида на велосипеде.

  9. От якби той, хто робив фото Пороха став трохи вправо! Уявіть, як символічно виглядав би тоді гетьман!

  10. Не склонний до вождізму, але Порошенко як Людина і Лідер конче потрібен і сім”ї і людям і Україні. Боже, збережи Петра Олексійовича, дай йому одужати.

    • Леналекс | 07.10.2020 at 15:14 |

      Не умею молиться,поэтому присоединяюсь ко всем пожеланиям скорейшего выздоровления Петру Алексеевичу!

  11. Володимир | 07.10.2020 at 13:31 |

    1. У випадку утворення мікротромбів час відновлення організму може зайняти декілька місяців. І весь час буде існувати загроза життю і погіршення стану здоровья. Потрібно серйозно ставитись до такої ситуації. Варто лікуватись і не перевантажувати організм супер.активністю. 2. Щоб спрогнозувати які хвилі будуть в Україні можна подивитись хвилі в Аргентині, яка вже пройшла осінь і зиму в умовах епідемії. 3. В Україні – абсолютно некомпетентна і невідповідальна влада, просто злочинна. Яка маючи час і гроші, практично нічого не зробила щоб вберети своїх громадян від смертей і хвороб. 4. Бажаю сил і одужання Петру Порошенку.

  12. СОФОЧКА | 07.10.2020 at 14:30 |

    Пороху выздоровления! Марина сказала, что он заболел вместе с дочкой.

  13. Вадим | 07.10.2020 at 19:03 |

    Пороху-одужати! Ворогам – тут нема варіантів. Нам – носити маски як треба. І дбати про майбутнє.

  14. Наталія М. | 07.10.2020 at 19:18 |

    Порошенко – очень сильный духом человек! Дай Боже ему полностью поправиться и восстановиться!

  15. yuriy goga | 07.10.2020 at 21:52 |

    Пишут, что врачи откачали #Трамп и посадили его на #стероиды, чтобы он был активен. Ему дают сильнейший стероид дехаметазон, которым приводят в сознание людей потерявших сознания в автоавариях. Вызывает сильнейшую эйфорию.https://www.facebook.com/goga.kiyv/posts/1674531809381924

  16. Т.е. те 90% ковидных больных, у которых болезнь проходит вообще без последствий тоже когото дурят? Ув. Автор! Ваша фетишизация Трампа просто начинает пугать. Когда он начнёт мочится в подъездах как Обама у ваших лишнехромрсомных соседей?

    • Vadym Kuzmenko | 08.10.2020 at 09:04 |

      А меня не пугает, а раздражает Ваше вылизывание негодяя, дискредитирующего Соединённые Штаты Америки.
      Или у Вас работа такая?

    • Puzat-Pasuk | 09.10.2020 at 15:32 |

      коли у нього почнеться маразм

  17. Молемся за Порошенко! Здоровья вам, гетьмане, спасибо что вы есть!

  18. Медж | 08.10.2020 at 16:32 |

    ого., ну шоза же ….?

  19. Глузд | 22.10.2020 at 14:19 |

    Шановні і ті, яких зневажають! Якщо цей ковід-шмовід ЛИШЕ згущує кров, а всі інші неприємності в тілі виникають вже через її якості – так пийте якомога більше простої води і відмовтеся від споживання продуктів, що виводять рідину з організму. Але насамперед це алкоголь. А вже потім всілякі там харчі, наприклад – цибуля. Також, в кого є знайомий адекватний врач – а спитайтеся в нього думки про такі препарати – ксарелто (дуже, падло дорогий, але не треба щотижневих недешевих аналізів крові) і верошпірон (наддешевий, але необхідні постійні дорогі тести для коригування дозировки).
    Як людина, яка за два роки до цієї корони “попала” на пневмонію через тромбоємболію легенів, що виникла через приймання виписиних лікарем кровезгущующих за і так густої крові – запевняю автора і читачів – легені будуть першим тромбованим органом, оскільки тільки в них найменші в тілі капіляри. Доречі – ніяких больових або візуальних синдромів при цій пакості немає. Але досить муторно спостерігати за різкою неспроможністю свого тіла крокувати більше ніж на 10-12 кроків. Для здійснення наступних маєш три-чотири хвилини інтенсивної віддишки, як після бігу на три кілометри…Також найпередбачливішим раджу вже записуватися на контрастну (обовязково!) томографію верхнього тулуба (як зараз – не знаю, але на час моєї хвороби у києві було лише чотири чи пять таких апаратів і черга на пару днів…Будьте здорові і здравомислячі!

Comments are closed.