Вітання від письменника

Шановні однодумці!

2020 високосний рік, що нестримно насувається на нас, пройде під знаком Білого (металевого) Щура. Отож зичу всім, щоб усі наші воріженьки якнайшвидше повтікали з Корабля під назвою «Україна», щоб перелякано пострибали за борт, як ті пацюки, після чого потонули — бо метал, як відомо, важчий від води… Ну, а якщо ми допоможемо нашим воріженькам в тому славетному починанні — тоді кожному з нас буде +100500 в карму!

Без наших «металевих ворогів-щурів» (які важчі від води) нашому Кораблю «Україна», поза сумнівом, буде тільки легше плисти в напрямі цивілізованого світу. А тому зичу, щоб нашим Кораблем «Україна» керували справжні професіонали, мужні й мудрі, невтомні, налаштовані патріотично, з твердими переконаннями. Ну, а якщо ми допоможемо таким професіоналам якнайшвидше прийти до керівництва Кораблем «Україна» — тоді кожному з нас буде +100500 в карму!

Зичу також вірних зовнішніх союзників, які б забезпечили наш Корабель «Україна» вивіреними дорожніми картами. Ну, а якщо ми налагодимо сталі зв’язки з громадянськими суспільствами зовнішніх країн-союзників — тоді кожному з нас буде +100500 в карму!

Отож до праці! З Богом!..

Ну, а щодо мене, білого й пухнастого…

Який з піратів «Острова Скарбів» був найнебезпечніший? Кого боявся сам капітан Флінт? Вірно: одноногого старигана Джона Сільвера! Оскільки мені вже також важко пересуватися без милиць, то місце моє — на камбузі Корабля «Україна», де я займатимусь приготуванням духовної їжі: написанням художніх творів та інших — більш злободенних текстів.

Отож всім нам здоров’я, сил та наснаги, успіхів і справжніх перемог!

І до нових зустрічей на «Лінії Оборони», яку продовжуємо тримати кожен на своїй позиції…

Щиро,

Тимур Литовченко, письменник

11 Comments on "Вітання від письменника"

 1. АнтонОвич | 31.12.2019 at 19:36 |

  “Кого боявся сам капітан Флінт? Вірно: одноногого старигана Джона Сільвера!” – (голосом Джигарханяна) “…тогда живьіе будут завидовать мертвьім…”
  “Отож всім нам здоров’я, сил та наснаги, успіхів і справжніх перемог!” – того ж самого і Вам, шановний Тимуре!

 2. Евгений (3-я волна) | 31.12.2019 at 19:37 |

  пане Тимур, в мене оті вже усі плюсики у карму не вміщуються… може краще грошима? 🙂

  Дякуємо за Ваші коментарі та дописи!

  з Новим роком Вас та усіх однодумців!

 3. Санто | 31.12.2019 at 20:05 |

  Пане Тимуре, з Новим Роком Вас! Високосний рік – завжди рік змін. Наснаги вам і успіхів! Також вітаю з Новим Роком, кажучи академічною мовою, кафедру і аудиторію ЛО. Хай рік 2020 буде прихильнішим до України, ніж попередній. А прихильність досягається думкою і працею. То ж за думку і за працю. Будьмо!

 4. parabellum | 31.12.2019 at 20:07 |

  С Новым Годом, Друзья!

 5. ЮрийС | 31.12.2019 at 22:32 |

  Шановний пане Тимуре, з Новим Роком Вас!
  Бажаю Вам всього найкращого в Новому році, головне, по можливості максимального здоров’я,
  і якщо буде натхнення продовжувати публікувати на ЛО Ваші дописи.

 6. Софочка | 31.12.2019 at 22:47 |

  Спасибі за поздоровлення, пане Тимуре! І Вас з Новим Роком! Бажаю здоров’я і ще раз здоров’я, гарного настрою і до зустрічі на просторах ЛО.
  Ми сильні і все подолаємо!

 7. Андрій Дар | 31.12.2019 at 23:54 |

  Вітаю, і дякую, Тимуре!
  Зичу нам усім, всього найкращого!
  Із вдячністю, повторю посилання, яке Ви давали, на Вашу екскурсію Подолом:
  https://www.youtube.com/watch?v=druMSgUI5gA

  • Оооо, про цю екскурсію ще й досі пам’ятають )))
   Приємно, дуже приємно! Красно дякую!

 8. Доброго ранку/дня всім! Доброго ранку/дня, першого в цьому – Новому 2020-му Році… Перепрошую, що мене не було тут в 0:00 годин – бо як я й попереджав, я провів цей прекрасний час оновлення на літературному камбузі Корабля “Україна”, дописуючи останні рядки 8-ї книги та водночас зачинаючи перші рядки 9-ї книги художньої історичної епопеї “101 рік України”. Повторюю знов: через проблеми з пересуванням, моє місце на камбузі… а як відомо, війна війною, а обід за розкладом. Отож я на своєму місці робив, роблю й робитиму свою справу…
  Ну, а тепер всіх – ще раз З НОВИМ 2020-м РОКОМ, ЩО ВЖЕ НАСТУПИВ!!!
  Посвяткували? Вперед, до праці!
  Бо працювати таки є над чим…

 9. Наталія М. | 01.01.2020 at 15:40 |

  Дякую за все, шановний Тимуре! Спасибі Вам за чудові та цікаві дописи. Чувствуется, що ви – Митець з великої літери. Дуже хочу прочитати всі Ваші книжки. У Вас така гарна та яскрава українська мова, хоча Ви не є українцем за походженням! Хай щастить!

  П.С. Вибачаюсь за свої русізми.

 10. Пане Тимуре, дякую! Ваша публікація – це молитва, яку кожному українцю кожного вечора варто читати перед вкладанням в ліжко

Comments are closed.