Немного антропологии

От редакции

Как уже заметили коллеги, мы слегка импровизируем с форматом ресурса и в результате, какие-то рубрики уходят в тень, а какие-то – наоборот. Вот уже больше недели мы ведем рубрику «Ночной архив», а в планах еще много чего, но к сожалению, в сутках только 24 часа и на все просто не хватает времени. Хотя так бывает всегда, думаешь «ну как втиснуть еще одно регулярное мероприятие», а потом собираешься с духом и ныряешь в этот поток. Потом как-то время подстраивается и пошло.

Так мы все никак не можем подступиться к озвучке каких-то эксклюзивных вещей. Более того, есть ряд уже опубликованных миниатюр, которые я точно знаю, как читать, с какой интонацией, где делать паузы. Даже если пришлось бы ставить сценку – вижу ее живьем, но… Пока не дошли руки.

Тем не менее, сейчас мы предлагаем видео не нашего производства, и тем не менее, по нему можно судить о том, как расставляется интонация, как варьируется экспрессия. В общем, как нужно записывать собственный текст. У автора этого видео получилось душевно, а может, это лишь показалось и на самом деле у коллег возникнут какие-то замечания или пожелания по технике чтения.

В любом случае, предлагаем к просмотру этот короткий клип и единственное, что хочу отметить перед просмотром, в нем использована ненормативная лексика, которая у нас не приветствуется на ресурсе, но вся она остается на совести автора, поскольку он – художник и он так видит.

20 Comments on "Немного антропологии"

 1. Шедеврально!Дякую автору, в десятку!

 2. АВТОР!С большой буквы,мое уважение!А если еще освоить стиль частушек и пустить в народ?”Мимо офиса Вована без улыбки не пройти,то кортеж на лисапетах,то дорожку понесли(беговую)”.

  • А если еще освоить стиль частушек

   Дядьку, де ви живете?
   Беріть одразу і циганів…
   Ну і матрьошкі, балалайки…

  • будь-який стиль підійде, щоб зробити із самих клоунів посміховисько

 3. До кучи,избирателям ЗЕ
  “Впредь не делаю добра,
  Будет мне наука.
  Похвалила кобеля,
  Оказался – сука!”

 4. Суддю за грати!
  Й грати, грати, грати))

 5. “Полюбила телевизор и
  как водится дала.
  Теперь жопа с коммуналкой
  да и пенсии хана..”

 6. DmitryKherson | 03.12.2019 at 13:17 |

  ++++++++++

 7. Рубик | 03.12.2019 at 14:44 |

  Якi чудовi пророцтва і ясновидіння!!!

 8. Гиги, зелень вже захлинається від потоку у відповідь на своє бикування, яке чомусь називається “гумор”. Як це прекрасно!

 9. Евгений О. | 03.12.2019 at 16:01 |

  Своєчасно. Влучно. Адекватно.
  Практично безальтернативно.
  Почують?
  Зрозуміють?
  Дай то Боже…

 10. Наталія М. | 03.12.2019 at 16:24 |

  Текст классный, хоть, и с матом. Но по другому, нормальными словами, про зелёную ботву и не скажешь. Я иногда сама еле сдерживаюсь. И это учесть, что я вообще не выражаюсь нецензурно.

  • Дмитрий | 03.12.2019 at 21:39 |

   А помните “День выборов”…
   -Выборы,выборы,кандидаты…ры!
   -А можно без последних двух строк?
   -Не!!Ради них вся песня писалась!
   ???

 11. Дед Панас | 03.12.2019 at 17:03 |

  зі смаком!

 12. Serhii17 | 03.12.2019 at 17:25 |

  Був 1 грудня під “Д”БР на “допиті” Марусі Звіробій. Безліч всіх серйозних каналів (крім сепарських) знімали цю подію під входом у “Д”БР. Сьогодні 2 доба – в Ютубі – нічого (може на ТБ щось було – не знаю, бо не дивлюсь).
  Мої враження. Людей прийшло, як на мене, замало для боротьби зі свавіллям карних органів. На мій не досвідчений погляд було чоловік до 200+/-50, з них багато журналістів і операторів.
  Маруся, десь через 20 хв перебування у ДБР вийшла з будівлі і розказала про ситуацію. Поспілкувавшись з слідчим, якого назвала “гарним хлопцем”, пояснила йому, що хоч він і гарний хлопець, але мусить знати свої службові права і обов’язки, як і його безпосередній керівик під назвою труба. Вона не є держслужбовцем, тому виклик в трубу безпідставний. Ще гарного хлопця волонтер навчила, як правильно оформити виклик на допит і пообіцяла одразу з’явитись до них, коли вони навчаться це робити за законом.
  Далі невеличкий виступ зі сходів ДБР про роз’яснення поточної ситуації і віповіді на деякі питання журналістів. Маруся повторила всі свої попередні заяви, типу, путін-хуйло, а зеля-лох.
  Далі до неї, крізь ліс штативів з камерами, пробились побратими – учасники війни з росією (десь біля 15 чоловік) і, створиши охороний коридор, провели до всіх людей, що прийшли її підтримати. Були люди і на інвалідних колясках, і на милицях, і з паличками, яки попри ннепристосованість Києва до пересування людей з обмеженими можливостями руху, все ж таки прийшли підтримати Україну.
  Бачив багато блогерів. З тих що знаю – Андрій Карпов, Дмитро Корчинський, Мирослав Гай та інші проукраїнські.
  Кидалась в очі щірість людей, що прийшли – досить багато молоді, і навіть літні бабусі, що між собою спілкуючись, говорили не про ковбасу 2,10, а про лохів, що обрали клоуна. Здавалось, що ти давно їх знаєш і те, що Україна таки перможе з ними. Але острах, що таких замало! Немає гарантії, що при більш серйозних викликах нас вийде достатньо.
  Були Нацжони – чоловік до 10 у формі – непримітні пацани до 20 років і один у цивільному – років під 40, що ними керував. Спілкувались ні про що, але виключно “на язикє”.
  Викладаю деякі фото. Є і кілька відео з події хвилин на 20, зняті на смартфон, але не змонтоване. Кому цікаво – звертайтесь.

  • Микола КР | 03.12.2019 at 19:37 |

   Шановний пан, нас не мало. Багато людей живуть не в Києві!)))

 13. Бачив я цей кліп, собі в колекцію попиляв )))

 14. andronik | 03.12.2019 at 23:38 |

  Великий Респект Оресту Лютому бажаю подальших міцних успіхів .

Comments are closed.