Про зеімпічмент Президента України

Зараз я вам коротенько розкажу, як наш великий та могутній зепрезидент написав сам собі закон про свій імпічмент, а його прогресивна та рехворматорська партія «Народна шістка», яка має найбільшу кількість депутангів, швиденько проголосувала. Звісно з порушенням регламенту. Закон проголосований на одному засіданні у першому та другому читанні, що унеможливлює провести обговорення закону та внести поправки.

Навмисно не буду писати про процедурні питання, висвітлю тільки необхідні голосування у Верховній Раді для імпічменту.

Правові підстави для імпічменту – державна зрада або інший злочин.
Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, підписи яких не відкликаються.

Етап 1 – подання з підписами 226 депутатів.

Письмове подання про ініціювання імпічменту повинно містити правове обґрунтування необхідності утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії.
По результатах обговорення цього подання  Верховна Рада більшістю голосів народних депутатів від її конституційного складу приймає рішення щодо ініціювання імпічменту та включення його до порядку денного сесії Верховної Ради як невідкладного.

Етап 2 – голосування за ініціювання імпічменту, треба 226 голосів депутатів.

Далі йде створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, до складу якої входять народні депутати, а також включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.
Про спеціального прокурора та спеціальних слідчих є зеперлина у законі:
На посади спеціального прокурора, спеціальних слідчих може бути обрана лише особа, яка відповідає таким вимогам:
3) має вищу юридичну освіту;
4) має не менш як десятирічний стаж роботи на посаді прокурора та/або слідчого;
5) не має судимості.
Ви уявляєте собі прокурора чи слідчого, який має 10 років стажу, та має судимість? Добре що не прийняли норму, що спец прокурор не може буди злодієм у законі.

Етап 3 – постанова про створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, треба 226 голосів.

Спеціальна тимчасова слідча комісія впродовж півроку повинна розслідування наявності факту та обставин вчинення Президентом державної зради або іншого злочину і підготувати висновки та пропозиції на розгляд Верховної Ради про звинувачення Президента.
Далі йде процедура обговорення висновків в Раді. Не зупиняюсь на процедурі обговорення, але зазначу, що процедура ця може тривати безкінечно. Коли цей етап пройшов, на виході є постанова Верховної Ради про звинувачення Президента.
Ця постанова включається до бюлетеня для таємного голосування, і голосування проводиться окремо щодо кожного пункту звинувачення.

Етап 4 – таємне голосування за постанову про звинувачення, окремо щодо кожного пункту звинувачення, треба 300 голосів по кожному пункту.

Етап 5 – голосування за постанову про звернення до Конституційного Суду та Верховного Суду України, для перевірки – треба 226.

Якщо Конституційний Суд та Верховний Суд підтвердять звинувачення, то Верховна Рада переходить до прийняття рішення про усунення Президента з поста в порядку імпічменту.
Постанова Верховної Ради про усунення Президента з поста в порядку імпічменту вважається прийнятою, якщо за неї проголосувало не менш як три чверті народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

Етап 6 – кінцеве таємне голосування за постанову про усунення, треба 338 голосів.

Ще раз,скільки треба голосувань для імпічменту:
1 – подання з 226 підписами.
2 – голосування за ініціювання імпічменту, 226 голосів.
3 – постанова про створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, 226 голосів.
4 – таємне голосування за постанову про звинувачення, окремо щодо кожного пункту звинувачення, 300 голосів по кожному пункту.
5 – голосування за постанову про звернення до Конституційного Суду та та Верховного Суду України, для перевірки – 226 голосів.
6 – кінцеве таємне голосування за постанову про усунення, 338 голосів.

Виявляється, що це зе на посаді Президента України важливіше ніж Конституція України. Для зміни Конституції, навіть відміни, потрібно 300 голосів депутатів, а от для усунення зе треба 338!

Панове, як ви вважаєте, при такому законі, чи загрожує Вові імпічмент, якщо він розстріляє Андрія Богдана з автоматичної зброї на урочистому засіданні Верховної Ради України?

Ваш Готельєр-бандерівець

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20 Comments on "Про зеімпічмент Президента України"

 1. Нехай вова спитає вітю, чи сильно йому допомогла наявність чи відсутність якихось законів.

  • як в тому старому анекдоті-бити будуть не по закону, а по морді!

  • А кто нибудь, в курсе – что это закон Петра Алексеевича?! Вот интересно – анти колорадос, в курсе – что на сайте идёт подмена понятий! Ребята – или вы играете честно, или ну его нахер…! Я в такие игры, не играю!

   Убили комментарии! Ни у кого даже не возникло желания проверить инфу – а так ли на самом деле…!

   • На самом деле, был принят закон Петра Алексеевича Порошенко! Бля…дь – ПОРОШЕНКО!

    • Извините – совсем заработался! Был не прав, по поводу авторства закона о импичменте! Пора отдохнуть. Мне стыдно!

     • Владислав | 12 Вересня, 2019 at 21:46 |

      Буває. Кожна жива людина не один раз пережила припадок істерики, але навіщо це робити на людях? Поспілкуйтеся з найріднішою душею, навіть із собакою, якщо Ви його маєте, то й попустить. А щодо закона, то все, що наприймала цією ВР є незаконне, бо по-перше: зелюк розпустив стару Раду, порушивши Конституцію, щоби там не казав КС, по-друге: в Раді присутні депутати, яких ЦВК зареєструвала з порушеннями законодавства, а відтак Рада нелегітимна, по-третє: зелюк був зареєстрований також з порушенням, а тому і обрання його, як пише пан Автор, ничтожно. Можете сміятися, іронізувати, та коли наступна ВР повідміняє всю цю квартальну самодіяльну вакханальну законотворчість, сприймете все, як належне.
      З повагою до всіх Вас, шановна громадо.
      Смерть ворогам.

     • “Владислав | Вересень 12, 2019 at 21:46 |”.
      Спасибо за понимание, Владислав! Действительно, очень устал. Наверное, сделаю перерыв на пару недель. Почитаю книжки вместо новостей, и поживу с природой…

 2. Наблюдая за Зеленским и его командой,
  в который раз убеждаешся в их предказуемости и шаблонности,
  просто как опытные фокусники они маскируют свои действия
  умелыми пасами рук и телодвижениями. Как и любой президент,
  что был до него, Зеленский начал с подгонки Конституции
  к себе любимому. Даже Порошенко грешил этим, изменяя закон
  о Генеральном прокуроре. Это уже становиться какой-то
  извращенной традицией.
  Голосуя за законы, очень мега популярные и популистические
  в народе, команда Зеленского готовится предворить в жизнь
  законы, как по мне, не очень полезные украинскому обществу,
  а если быть точным – то диктаторские. Ну допустим, что
  нынешний президент весь такой демократичный и просто “лапочка”.
  Но вы что не допускаете приход другого человека, который
  огреет вас по спине “демократической” дубинкой или вы подсознательно
  все же надеетесь на президенстве Зеленского до самой его кончины!?
  Это я обращаюсь к его сторонникам, если что. Неужели так тяжело
  понять, что ни Конституция, ни законы не должны подстраиваться
  под одного человека, каким бы разчудесным он не был, они
  должны работать на государство и общество, на каждого гражданина.
  И еще, самый сладкий наркотик это власть – будем посмотреть,
  как от него сможет отказаться Зеленский, а особенно его команда.

 3. Я согласен с гостями, при таком законе, остается самый быстрый путь, это вынос тела! Тут даже вариант Януковича не просматривается, Ситуация все больше напоминает историю с гетманом Брюховецким, Тоже был избран при помощи интриг, черной радой, а через год, второй порван на куски этим самым народом, И как ему помогли законы история умалчивает,

 4. Не бачу протирiччя у 4) має не менш як десятирічний стаж роботи на посаді прокурора та/або слідчого; ТА 5) не має судимості. Така ситуацiя цiлком може бути. Там же вказано що це мало бути одночасно чи до зак|нчення такого стажу

 5. Роман Пелех:

  Закон про імпічмент #1488
  1.В ніч на Івана купала необхідно вивести 3/4 народних депутатів у ліс та знайти папороть, що буде світитися.
  2.З цією папороттю прийти до Охвісу преЗЕдента України та, три рази вклонившись, проговорювати: «Згинь-згинь Зеленський, як сонце вночі, втікай дурненький і Богдана захопи!»
  3.Наступного ранку знайти три непорочних дівчини на Хрещатику та з кожної взяти по волоску, сплести в косу та пов язати не руку судді Верховного Суду України.
  4. Місяць після того 2/3 депутатів Верховної Ради мають пити воду та їсти хліб і кожен день ходити до Генпрокуратури і під стінами промовляти: «Не судіть не садіть – він піде уже за мить». Прокурори, під час цього, мають посипати з другого поверху пелюстки троянд і грона червоної калини.
  5.Коли стане повний місяць Голова Верховної Ради підписує наказ на імпічмент, і під парад планет преЗедент сходить з пристолу.
  6.Всі плачуть від щастя, та співають «А ми тую червону калину підійме-е-е-мо,
  А ми нашу неньку Україну ро-ве-се-ли-мо»

  Баришівський райсуд:

  Баришівський райсуд ухвалив наступне:
  1.Вважати дану ініціативу громадянина Романа Пелеха законодавчою і зареєстрованою у Верховній Раді згідно чинного регламенту.
  2.Зобов язати конституційну більшість депутатів проголосувати за неї як за новий «Закон про процедуру імпічменту»

 6. Ну на счет 10 лет без судимости – зря сомневаетесь. Берете прокурора с судимостью и вписываете ему срок отсидки в стаж “оперативной работы” постановлением президента или любого Барышевского суда. Профит!

 7. А что, у кого-то были иллюзии относительно такого развития событий?

 8. Зверніть увагу, “Закон про імпічмент” стосується ТІЛЬКИ депутатів Верховної Ради, але не Українського народу – СУВЕРЕНА, єдиного носія ВЛАДИ. Для ініцюювання імпічменту, Українському народу достатньо діючої Конституції України. Це можливо зробити, застосовуючи “інструмент”, прописаний у Конституції – Всеукраїнський референдум за народної ініціативи (навіть, у відсутності “закону про референдум”)!!! Перешкоджання здійсненню волевиявлення українського народу органами влади – це узурпація влади народу, що є найважчим державним злочином, котрий слугуватиме підставою для кримінального переслідування, в тому числі і Гаазьким Трибуналом, а також необхідності відставки Президента та розпуску Верховної Ради, якщо вони будуть причетні до факту такої узурпації. Більше тут: https://sites.google.com/view/ua0vsi/перші-кроки , для скептиків наведу приклад: “… не зважаючи на факт відсутності Закону України “про референдум” (це проблема Верховної Ради, але не Українського народу-СУВЕРЕНА), 7 квітня 2019 року було проведено збори громадян сіл Вербовець та Старий Косів, Косівського району Івано-Франківської області, на якому було прийняте рішення про проведення місцевого референдуму з питанням про висловлювання недовіри головам місцевих адміністрацій, а саме: голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку, та голові Косівської РДА Віталію Кічеряку за неналежне утримання дороги Т- 0909 (дивись на сторінці “Методични матер’яли”, починаючи з документа “Приклад розрахунку акцизного збору на паливо для Косівського району (станом на 10.03.2015)”), а також подивіться на нерозбірливу відповідь комітетів Верховної Ради України: “Комітету з питань правової політики та правосуддя” ВР У (31.05.2019), та “Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування” ВР У (03.06.2019). До речі, ціми відповідями, Верховна Ради України опосередковано признала легітимність місцевого референдуму при відсутності закону “про референдум”. В іншому випадку – підіймалося би питання про узурпацію влади!… ” Більше тут: https://sites.google.com/view/ua0vsi/методични-матеряли

 9. А мені, чесно кажучи, оті всі голосування, прийняті закони, “парламентська більшість”, “конституційна більшість”, якісь істоти, що сидять у президії – здаються якоюсь тимчасовою гниллю, бо я собі впевнений, що, по-перше, ця ВР – нелегітимна, по-друге, зєля вибраний незаконно ( а)хвора(наркозалежна) людина; б) виборча кампанія велась за гроші, що мають сумнівне (ми знаємо, яке) походження.

  • Повністю з Вами погоджуюсь (дуже приємно, що не тільки в мене така позиція).
   До речі, на цю ж тему нещодавно прочитав цікаву усмішку (клятою москальською):
   “Словил какой-то странный вирус на комп. При заходе на официальный сайт Президента Украины браузер показывает фото какого-то дебила. Началось это в двадцатых числах мая. Есть тут специалисты? Какой антивирус установить?”

  • Кілька хвилин тому вище в коментарі висловився майже повторивши Ваші аргументи. Знав би, що тут є цей Ваш допис, то промовчав би, а зітерти тут не можна. Лихо та й годі.

 10. Я не знаю точно, але думаю що в Лівії теж були якісь закони, які захищали особу Каддафі. Цікаво, чи згадував він про них, коли в нього встромляли ратище від лопати?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: