Звіт із полів інформаційного фронту

Від редакції

За весь час передвиборчої кампанії ми вже кільканадцять разів писали про те, що маємо робити, аби не припустити ганьби України і фактичної капітуляції перед Московією. Аж ось до нас надходять приклади того, що люди роблять власноруч. Як знають наші постійні читачи, ми публікуємо посилання на статті у ФБ, і там нам часто надсилають дуже цікаві історії. А ще ми постійно присутні у Твіттері, де також даємо посилання на статті, а крім того – виступаємо у жанрі памфлєту, короткими фразами. Так от, наступний текст по суті є коментарем до однієї із статей у ФБ. Ми його наводимо майже у первинному виляді. Пан Юрій розповідає про власний досвід. Сподіваємось, це буде цікаво нашим колегам.

Автор: Скобко Юрій

1. Зустрів шістьох роботяг з сусідньої фірми на перекурі. Серед них був мій притомний знайомий.
Сходу починаю обурюватись, що сьогодні вже 17 квітня, а тепла як не було, так і нема, бо Порошенко для цього нічого не зробив. Знайомив підіграв: «вчора перебрав, а зараз голова тріщить, бо Порох так і не створив за 5 років такої горілки, щоб не було похмілля».
Хлопці регочуть.
– Нічого, кажу, скоро вже похмілля не буде актуальним, а буде суцільна ломка як у президента Зє.
Вдвох пояснили ситуацію відносно можливої наркозалежності кандидата, розказав як французька преса описала цю істоту.
Дійшло, не дійшло – не знаю. Але, можливо, щось в головах клацнуло.

2. На овочевому ринку, біля палатки, чую як інтелігентного вигляду чоловік поясняє молодому продавцю: «Не голосуй за віртуального, не голосуй за персонаж мультика…»
Дочекався, поки завершиться розмова, підійшов, привітався, спитав: «Що воюєш?
– Так, воюю.
– І як?
– Багато хто розуміє, багато хто мовчить, такого несприйняття як раніше не має…
Побажав йому успіхів, попросив не зупинятись. Він побажав мені сил.
Приємно, зустрів рідну душу.

3. Мясна палатка, беру індичину. Продавщиця з гвардії «мохерових беретів», поруч її колежанки з молочного ряду. Попереджає мене: «бачиш, ціни зросли»
– Так, і знаю чому.
– ….?
– Тому що бізнес готується до нового президента Зє. І це тільки початок, потім буде дефолт..
– Шо то таке?
– Це коли гривня валиться, можливо 60 – 100 за долар, коли куб газа 30-40 гривен та ніякої субсидії, коли пенсію будуть давати як у 90-х продуктами..
– То, шо, нам брати ковдру та повзти на цвинтар ?
– Якщо президент Зєля, то так. І не забудьте перебрати «тривожний тлумачок» (це той, що в «останню путь»)
Розвернувся, пішов. Ніяких прокльонів та образ, як було перед першим туром, не почув. Мовчали…

Де сміхом, де змалюванням картинок з фільмів жахів, в залежності від контингенту, намагаюся розбурхати те «болото», яке заросло смердючою ряскою Г+Г, 95 кварталу та суцільного рассмєшігоміка.

І якщо, не приведи Господь, 21 квітня народ вчинить масовий акт самогубства, не опускаймо руки, борімося вже у якості реаніматологів.

Шануймося, браття, бо ми того варті!

Автор: Скобко Юрій

19 Comments on "Звіт із полів інформаційного фронту"

 1. сомневался, нужно ли это здесь выкладывать, но все же выложу. если что не так, то пусть модераторы удалят. по ссылке вы увидите, и что самое важное, услышите мнение про Зе от Стаса Домбровского, неординарной личности из Одессы, сломавший лбом на своем жизненном пути немало граблей. можете сами загуглить, и почитать про него.
  !!! ВНИМАНИЕ 18+ !!! в видео много мата, вернее, мало приличных слов. я предупредил 😉
  https://youtu.be/5sCbkQByJzM

 2. Зараз умовляю непритомних не іти на вибори, якщо не знають за кого голосувати.

 3. Рапов Владимир | 18 Квітня, 2019 at 06:40 |

  Друзья! Подписываем петицию об обязательном прохождении мед.осмотра перед вступлением в должность президента.https://petition.president.gov.ua/petition/51992

  • Медосмотр надо проходить перед выборами, а не перед вступлением в должность. А то вдруг победителя врачи забракуют? Опять новые выборы?

  • Avatar photo Andriy Moderator | 18 Квітня, 2019 at 08:07 |

   Я просил не спамить.

   • Тем более что уже поздно принимать эту петицию, надо было на несколько месяцев раньше. А сейчас придется выигрывать уж как есть.

    • Avatar photo Andriy Moderator | 18 Квітня, 2019 at 08:37 |

     Тем более что петиция не по адресу и уже не первая на эту тему.

 4. И ещё про “зелёного человечка” https://theins.ru/politika/151817
  Отсылка к российскому сайту, но уж очень тематично.

 5. Мої працівники (не дуже освідчені, але професіонали в своїй справі) знають, що якщо хтось із них проголосує за зе, то я “при@?#дю на..й, а потім звільню”. Але, наче усі 16-еро розуміють про шо мова…

  • Правильно! 🙂 Вот только как узнать? Требуете фотки? Тогда пусть на фотке рядом лежит и раскрытый паспорт чтобы сомнения не было. И плевать что это “недемократично”! Если до зебилов не доходит через голову, то пусть дойдет через боль в пятой точке от удара под нее сапогом работодателя! 🙂

   • Анатолій | 18 Квітня, 2019 at 20:46 |

    У нас майже весь офіс і виробництво за нарка, крім двох директорів і мене. Якщо їх всіх звільнити я все не потягну 🙂

 6. Доброго шановні.
  В мене інакший метод.
  Йду по ринку та спиваю
  – “Дядя Вова мы с тобой мы пойдем в последний бой”.
  Ви б бачили їхні очі.
  На жаль ніхто нічого не казав, навіть лаятися не стали.
  Ось такі, на жаль, вони хохли шкода що не Українці.
  Але я бажаю шо б я помилився і розум переміг.

 7. Передвиборча кампанія Пороха проводилася як політична. Типова передвиборча кампанія європейського політика – успіхи, провали, плани на перспективу.
  Передвиборча кампаія Зеленського проводилася медійниками. Це шоу “Обери коміка” Девіз – “хуже не будет”, а далі – додумай сам. Але креативщики Зеленського запитували у прихильників, який колір обрати для рекламного фону кампанії, просили написати програму дій майбутнього президента. Юзернейм радісно обирав колір та писав програму, за це йому давали наліпки “Зекоманда+1”. І ця наліпка дає Юзернейму можливість відчути себе членом команди, зграї. І тут я дещо зрозумів. Кампанія Зе велася креативщиками-росіянами, і досягла успіху серед орієнтованих на росію виборців. Бо російському охлосу важливо відчувати себе зграєю. І таких виявилося чимало. Але серед виборців з менталітетом українця така кампанія успіху не має. Чому? Та тому, що мені все одно, чи є я членом команди, чи ні. Я маю свою думку, як треба – я член команди, а не треба – то я маю свої справи. Щоб впевнитися в цьому треба просто порівняти наприклад, українське “Вар’яти-шоу” Притули і абсолютно русский 95-й квартал. У нас з ними різний гумор і різні причини для сміху. І от, сміючись по-російські, країна на грані вибору клована в президенти і падіння в прірву. Ліки очевидні – заборонити розважальний російськомовний продукт. Хай пишуть українською. Спочатку буде слабенько, а потім відчують мову, почитають Довженка – і буде як з кіно – я вже не можу дивитися фільми з російською озвучкою – ріже слух. І тоді навіть поява кандидата-клована буде неможливою, бо українці згадають, як розрізняти де гумор, а де – серйозні речі.

  • Люди, а кто то может прокомментировать разительнейшие отличия между сайтом опросов https://ukraine-elections.com.ua/vybory/online/10 ? Сайт очень старый, основан в 2011 году и вполне себе официальный. По результатам опроса Порох имеет подавляющее преимущество, причем, каждый день добавляется тысячи голосов, а пропорция сохраняется. И данные от КМИС… На меня это не влияет, сказал себе “не предам Пороха, если даже буду единственным его сторонником”, а это не так, нас миллионы! Но этот мерзкий КМИС давит на мозги неопределившимся… Вопрос, вы кому верите больше?

  • Хай пишуть українською.
   ===
   Хто “нехай спробує, спочатку буде слабенько, а потім відчують мову”? Квартал? Ці цинічні негідники пройдуться й по мамі рідній, якщо це буде їм вигідно… Вже постив тут посилання на давній ролик цих мерзотників стосовно України, знято у 2014 році коли Україна стікала кров’ю, а хлопці стояли на фронті, маючи мету подорожче продати своє життя, ця мерзота знімала ролики? Подивіться… І зрозумійте що після нашої перемоги Квартал повинен піти у небуття, хороших там нема! Це як рашка – там нема ситуації “поганий путін тримає у рабстві хороших раБсіян”, так і тут – “Воффка-сцикло” це обличчя Кварталу, а мерзотники вони там всі, хто не згоден, давно б пішов з тієї клоаки фекально-генітального “гумору”. Отже, дівіться ролик та розставайтеся з ілюзією що цих “юмАристов” модно перевиховати… Тільки гаряча ненависть! https://www.youtube.com/watch?v=LKKE-PuLruw

 8. трохи не у тему, але дуже вчасно, для цього потрібна колективна енергія:https://www.ar25.org/article/nova-forma-zhyvogo-slova-dlya-pidtrymky-ukrayiny-i-vsih-patriotiv-chytayemo-shchodnya.html

 9. Шановне панство!
  Усі в кого є акаунти на фейсбук – потрібно завалити скаргами на неправдиву новину від Г+Г що зелене лайно вже перемагає по усіх областях.
  Єднаймось у борні на інформаційному фронті.

 10. у меня тется с тестем гы плюс гы включен везде. и зачем только платят за 170 каналов?
  как только начинаются новости – громкость на максимум. телевизор (крутой) из хола перекрикивает телевизор (крутой) из кухни, с задержкой в 1 секунду. за что только платят воле – хз. метр кабеля а такой а-синхрон.
  Я уже окуратно против зели и так и сяк и наперекосяк – все жрут. привычка смотреть именно гыгы многолетняя, а мозг выключен проффи.
  жрут и приват, и коломоя, и прокацапету, и прочий наркунь. потому что в их глазах Пеця – сатана во плоти который брата живьем сожрал, и шо у них бачек унитаза перелился один раз за стотыщь лет – это барыга ночью подкрутил.
  Карочь такое лютое зомби шо капец.
  Я уже практически махнул рукой, потому что непоборимо.
  зашел седня по делам. и тут сразу в выпуске тысыэнЪ включается свежие новости со свиньей в столице, и сразу этот квартал с гражданином эрэфушки и лысым. Мощный удар по Пеце со всех стволов. ну как они любят про Голодомор и прочий Термос. тестя с тестем замерли. Они привыкли что я время от времени вставляю реплики типо сам с собой, так и тут на каком то этапе:
  – а прикиньте что бы было с гражданином эрэф если бы он с телевизора прикольнулся коряво и не смешно в адрес действующего президента эрэф? ну сейчас четыре года со старта. а у нас гражданину эрэф на телеконале украинсокго происхождения можно ляпать шо угодно в сторону действующего президента Украины. Надеюсь это изменится. Зе пообещал что будет так же. Фамилии меняются а вот кресло – нет. и сроки теперь будут реальными. Жаль этого гражданина эр эф, зеленский ему явно не простит такие смихуечечки в его адрес.

  Чую – сработало! напряглись. и очень сильно. Наверно не знали что жидкофф не гражданин Украины, и поняли что скоро все будет крайне смешно.
  надеюсь
  Что поняли.

Comments are closed.