Восстанавливая баланс (Часть 2)

Ку!

Ну и в Африке дело обстоит примерно таким же образом. Китай легко дает коррумпированным правительственным чиновникам как личные подарки, так и довольно внушительные кредиты, без условия целевого использования этих средств. Там знают, что с китайцами можно иметь дело и те – никому и никогда не проболтаются ни об откатах, ни о чем-то подобном.

Вот именно в одной из таких схем китайцы взяли в оборот еще никому неизвестного Тедроса и поскольку у них сложилось полное взаимопонимание – стали двигать его все выше и выше, что в результате закончилось тем, что их с потрохами человек уселся в кресло руководителя ВОЗ, хотя ни медицинских, ни организационных побед за ним не числится. Но безусловной лояльности к стране – постоянному члену Совета Безопасности ООН, было достаточно для того, чтобы достичь этой вершины. Заметим, Пекин двигал не китайца, а представителя бедной Африки, которая остро нуждается в развитии медицины.

И вот оказавшись в этом кресле, Тедрос остается человеком Пекина с потрохами, поскольку он отожрался на их деньгах и свой высокий пост он имеет исключительно потому, что хозяева ему это обеспечили. Ну а теперь вспоминаем удивительную слепоту и глухоту ВОЗ относительно любых других вариантов возникновения КОВИД, кроме естественной, в которой Китай вообще никаким боком не замешан. И вот именно эта версия начала каменеть и канонизироваться.

Зная все это, мы попросту не можем принять эту версию как единственно верную, но поскольку на ней в основном и акцентируются, мы прибегаем к принципу, шесть лет назад изложенному в разделе «О нас». Мы подаем альтернативные точки зрения для того, чтобы внести баланс в эту явно перекошенную и насквозь искусственную теорию от мсье Тедроса. И поскольку объективно подходит время подведения итогов, то это начинают делать в разных местах, разных стран, разные люди и с разных точек зрения. Одну из них изложил наш коллега Mil Er. Далее – его текст, без исправлений, изъятий и дополнений.

***

Автор: Mil Er

Лабораторна гіпотеза походження вірусу та гіпотеза втечі вірусу набагато більш переконливі чим гіпотеза природнього походження нового коронавірусу.
1.За основу нового вірусу був взятий один із вірусів, які зібрали в в мідній шахті на півдні Китаю протягом 2013-16 років. Послідовності 8-ми вірусів були опубліковані лише в кінці 2020 року і лише тому, що китайців викрила група шукачів D.R.A.S.T.I.C. І можна зробити припущення, що послідовність вірусу, який був взятий за основу не була опублікована. До речі, послідовність вірусу РАТГ13, який група Ши опубліковала на початку 2020 року скорш за все фальшивка.
2. Новий коронавірус має характеристики лабораторного. По-перше – це сайт для фурину. Цей сайт давно відомий генетичним інженерам, і опубліковано не менше 10-ти статей про створення такого сайту у коронавірусів. Окрім того, при створення сайту для фурину був створений сайт для ферменту FauI. Цей сайт використовується генетичними інженерами для відстежування варіантів вірусу, в яких присутній сайт для фурину.( сайт для фурину знаходиться у білку вірусу, а сайт для FAU на РНК вірусу).
3. Уханська лабораторія працювала над створенням вакцини від усіх коронавірусів. Створення такої вакцини – це давня мрія Фаучі. Дослідження в значній мірі проводились на гранти США через ЕкоХелсАльянс (Пітер Дашак).
4.Вуханський інститут вірусології співробітничав із лаборатоіями із США і також із іншими китайськими лабораторіями, в тому числі із Центром Контролю Інфекцій, який знаходиться в кілька сот метрів від Вуханьського ринку.
5.При створенні вірусу застосовували методи інженерії, які дозволяють робити вставки, і при цьому неможливо помітити застосування методів інженерії (методи розроблені Ральфом Баріком).
6.Новостворені віруси пасажували в культурах клітин, а після цього інфікували гуманізованих мишей.
7. Скорш за все втеча вірусу відбулась на етапі інфікування гуманізованих мишей.
8.Втеча вірусу відбулась на початку вересня. І скорш за все не була помічена співробітниками (або приховали).
9. В жовтні витік був виявлений і встановлена причина. Але вірус уже широко поширився 10-ти мільйонним містом.
10. Оскільки вірус був створений в лабораторії, і втеча вірусу призвела до інфікування великої кількості людей, і вже було ясно, що буде нова пандемія, то китайська влада вирішила провести операцію прикриття у світовому масштабі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23 Comments on "Восстанавливая баланс (Часть 2)"

 1. А можно пару ссылочек по пунктам 1,2 и 5? Откуда информация? Если эти пункты достоверны, то расклад ситуации совершенно другой.

  • вот тут есть много буквов. Сохранил ссылку, но так и не решился почитать.
   https://novayagazeta.ru/articles/2021/06/05/pobeg-iz-ukhania

   • Я не знаю как Вы, а лично я считаю Латынину тонкой ФСБшной манипуляторшей для интеллектуалов. Я бы очень осторожно относился к тому, что исходит из её рта. С этой статьей – такая же “петрушка”

   • Дякую, чудова стаття. Хоча написана журналісткою із Московії. Припускаю, що стаття написана у співавторстві із Юрієм Дейгіним. Можна не погоджуватись із деякими акцентами, які мають політичний підтекст, але щодо науки там все вірно.

    • Не всё. Много непроверяемой “информации”. В целом – 80/20. Неужели Вы не чувствуете манипуляции? Но работа профессиональная

     • Володимир | 10 Червня, 2021 at 14:55 |

      Так, я бачу маніпуляції Латиніної. Маніпуляції повязані із Трампом, демократами та американськими спец.службами. Але не помітив маніпуляцій щодо походження нового коронавірусу.

     • Шановний Володимире, вибачте, що росiйскою!

      Я поясню. Я назвал это тонкой работой, поскольку настоящий автор (Латынина тут явно только ширма и редактор) не пользуется информацией ложной. Он выбирает из массива фактических данных только то, что соответствует его теории, отметая всё, цто не ложится в канву. Благожелательно это можно назвать confirmational bias. Я же больше склонен видеть в таком подходе манипуляцию.

      Улики утечки были с самого начала просто кричащие. Gain-of-function же, конечно, не исключён, но, как я считаю, маловероятен.

     • Беретесь оппонировать Латыниной (в данном случае)- так приводите контраргументы, указывайте лакуны и заполняйте их… А голословные 80/20 … – это из какого статистического массива данных ? Это ли не уловки манипулятора?

     • Andriy Moderator Andriy Moderator | 13 Червня, 2021 at 19:43 |

      Латынина – это известный…
      С таки же успехом вы можете предложить опонировать Соловьеву или Скабеевой.

      Латынина – русский журналист (=пропагандист, сейчас других не бывает).
      Как известно “хороший русский – каждый 200-й”. Никакая информация, исходящая от русских, или проходящая через русских, даже выглядящая логично, не может быть аргументом, может только приниматься к сведению и то со знаком “минус”.

  • Этот дырявый конспект и все его пункты с точностью до перестановки слов вот прямо отсюда – https://novayagazeta.ru/articles/2021/06/05/pobeg-iz-ukhania

 2. Ще коли перший раз читав цю версію, з наведеної логічної послідовності виділилось протиріччя між пунктами 3, 4 і 10 (остання фраза про операцію прикриття). А саме те, що ведучі інститути Європи і США кинулись вивчати новий вірус, висока ймовірність появи якого для них була очевидною, не помітивши цю операцію прикриття і не поставивши перед ВООЗ питання в ультимативній формі? Надіялись на “авось”? Ну вже за межами Китаю могли до своїх урядів донести попередження про найвищий рівень небезпеки. На фоні останньої операції «Trojan Shield» не віриться у цю наївність ведучих світових центрів. Про уряди зрозуміло, однак у тотальне їхнє помутніння також віриться не дуже, інакше б волали тепер на цілий світ, що їх надурили.
  Так, Китай має нести відповідальність за свої дії при всіх версіях виникниння віруса, а за подальшими діями, якщо вже запустили шиту білими нитками операцію прикриття, зрозумілим стає її мета – звести до мінімуму відповідальність за компенсацію втрат інших країн. Як наслідок, питання походження вірусу відходить тепер на другий план, а питання відповідальності стає предметом торгу за кулісами.
  Отже, треба чекати результатів розслідування американців. Те, що і як вони визначать, й дасть нам відповіді на основні питання.

  • Вначале всё вроде бы нормально ,но потом “Скорш за все втеча вірусу відбулась на етапі інфікування гуманізованих мишей.”,хоть убей-втеча вірусу і все тут,з концтабору втік,треба відповідально відноситись до нього а Китай …..
   Короче с пункта 6 и дальше начинается бред смысл которого что сам Китай не виноват а виноваты люди недосмотревшие за ним,впрочем как и в расии был взрыв газового балона на Векторе тоже как элемент прикрытия на случай выявления причин возникновения атипичной пневмонии и расия тоже как бы не виновата,в особенности её руководство а вот люди не доглядели и получился взрыв и утечка.Банальное прикрытие задний высопоставленных деятелей,поскольку висилица по ним плачет без сомнений,как для меня и куда клонит автор этой статьи и почему-тоже вопрос.

  • “Те, що і як вони визначать, й дасть нам відповіді на основні питання.”
   Те що вони визначать буде означати тільки одне-до якого консенсусу вони прийшли та в якому форматі це рішення повине буде озвучено для решти Світу .

  • Про уряди та проурядові скупчення зрозуміло: хаос, паніка, волюнтаристські рішення, ручне управління, коменданські години, самоізоляція, ворог за кожним рогом, напівзакриті кордони – та це здійснення мрій популіста-авторитарника на чолі країни, навіть європейської… тим більше України. Та ковід просто врятував Зеленського, на який він списав всі свої діяння недолугі і падіння економіки, яке набрало обертів ще до пандемії

 3. Тэк-с.. Предъявы кидают Mil Er-у. Ссылки на научные работы по п. 1,2,5 – по запросам трудящижся не помешало бы, но в англоязычном интернете можно и самим найти, я читал об этом, но не сохранял в компе, увы. Противоречия между п.3,4 и п.10 – не наблюдаются. Вот строго по тексту автора, так степень информированности американцев о делах в китайской лаборатории может плавать от 0.2 до 1, а уж чтобы контролировать китайцев, даже мечтать не следует. Внутри американского сообщества лиц, чего-то там делающих с вирусами и лекарствами, вполне могут быть как интриги, так и сокрытия инфы. Терминология “втеча вірусу” скорее шутливая, обычно говорят “утечка вируса”, топлива, сведений и пр.
  То есть, конечно, тема не раскрыта, но объёмчик на поподробнее – раз в 6 больше будет. :-))

  • Серьёзных публикаций по пунктам 1, 2 и 5 я не видел. Хотя искал. Это слишком краеугольные утверждения, их нужно доказывать адекватными источниками. Пересказывать трепни сарафанного радио, к сожалению, недостаточно. Или мы обсуждаем доказательно, или опускаемся до уровня Трампа

 4. Стосовно походження вірусу для, як то кажуть, пересічного, питання не нагальної важливості. Як би і хто б не подавав відповідь на нього в будь-якій формі.
  Для тих, хто має освіту, не обов’язково спеціальну, і достатню ерудицію стосовно біології та інших наук, а, тим більше для тих, хто розуміється на логіці, особливого питання стосовно походження цієї зарази то й нема.
  Вимагати в даному випадку прямих непростовних, а головне-загально-зрозумілих доказів, то це дксь з репертуару мордорців.
  Нажаль, великою мірою завдяки зусиллям тих же ерефійців, сьогодні в міжнародних структурах вже тривалий час не існує адекватного розуміння тих завдань, заради виконання яких вони і були створені після Другої Світової.
  Історія з пандемією, яка ще, як на мене, досить таки далека від оптимістичного фіналу, мала б слугувати ініціатором розуміння реальної вихолощеності багатьох наддержавних утворень в нашому світі.
  Дещо вульгаризуючи, можна сказати, що суспільству варто суттєво більш прискіпливо придивитись до корупції не в Україні, а дещо в інших, суттєво ближчих до і Брюсселя і Нью-Йорка місцях.
  Хоча б з огляду на вагомість наслідків. Бо ж саме ці наслідки маємо унікальну можливість відчути на власній шкірі.

  • Будь що але Байден повинен назвати речи тими ім’янами якими вони є і ні у якому форматі не йти на домовленості з терористами (мождивими),бо можливі домовини потім будуть використані як вбивчий демократію компромат на слідуючих виборах а і можливо раніше,що приведе до руйнування демократії в США і приходження до влади Трампа або йому подібних. Занавес.

 5. Якщо відходити від того, що написане Mil Er відповідає дійсності, то не зрузуміло, чим всі попередні роки займався віролог Drosten з Німмеччини? Згідно інтерв`ю, він же вважає Уханську лабораторію поважним закладом і має знати про їх можливості „ліпити“ віруси. Сам він в ці можлтвості не вірить. Щось тут не сходиться.

  • Тут основне питання в тому, чи справді “не вірить” з висоти своїх знань і досвіду, чи є необхідність з деяких причин заявляти, що “не вірить”, ставлячи під удар свою репутацію вченого.

  • Вы совершенно правы. У китайцев (и если на то пошло, то и у русских) нет достаточной научно-технической базы для сложных генетических манипуляций такого уровня. Дростен, скорее всего, прав

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: