Як виняток із Правил ЛО

Увага. Важливе скажу. Гліб Бабіч

13:34 – 17.06.2020

Завтра, 18 червня о 14.30 я виходжу на Барикаду під Печерським судом. І кличу вас з собою.

Це, навіть, символічно, зі шпитального царства крапельниць і докторів я виходжу саме сюди. Тому, що наша спільна хвороба підходить до піку, і вимагає термінової терапії.

Завтра вони будуть намагатися посадити Петра Порошенка. Вибрати в якості запобіжного заходу – арешт без права застави. Саме таке завдання стоїть у суду. Саме до цього йшли вони весь цей рік.

За абсурдною справою, про призначення заступника голови зовнішньої розвідки. Що є не тільки правом Президента, але і його обов’язком, як Верховного Головнокомандувача. Призначати кадри підлеглих йому оборонних відомств.

З чим це можна порівняти?

Ну, уявіть, що ви відкрили своїм ключем свою квартиру, і опинилися в суді за злом. Або з за керма власної машини – за викрадення. Або за згвалтування, де в якості доказів представляють ваше свідоцтво про шлюб, і народження вашою дружиною дитини.

Все просто. Антиукраїнські сили, що прийшли до “керма” України, не тільки намагаються помститися тому, хто цю країну відстоював. Але і дати нам урок підпорядкування абсурду, обтяженому жорстокістю.

Тому, що цей абсурд, мимохідь, убив учора батька п’ятого Президента. Він просто не зміг витримати того, як адвокати державного злочинця Януковича “допитують” його сина, знущаючись над Україною і здоровим глуздом.

Це мета влади. Абсурд і жорстокість повинні бути знаковими і безпрецедентними. Тому “садити Порошенко” будуть в день похорону батька. Щоб помститися по повній. І показати що вони готові на все.

Навіщо це? Якщо хтось не зрозумів. Якщо хтось досі вважає, що це поки “не про нього” і ділить патріотів на “своїх” і “не своїх” – поясню.

Якщо все це станеться, наприклад, – я можу скоро відповісти за всі накази, які виконав і віддав за п’ять років війни.

Кожен з тих, хто вийшов на Майдан, пішов воювати з росією, займався волонтерством, або робив Україну – Україною в будь-який інший спосіб – рано чи

піздно опиняться у суді. І їх справедлива справа стане злочином. Ну, або доведеться все життя жити в страху, що ти можеш бути наступним.

Нас вже давно “засудили”. Вони не зможуть виконати завдання, і вбити цю країну – поки ми сильні і вільні.

Тому Порошенко потрібен їм як символ. Як прецедент. Як попередження кожному з нас – “Закрий рот, забийся до нори, і чекай своєї черги в страху!”

Так ось хрін їм!

Ми зустрічаємося в різних судах, у різних справах тих, хто є частиною тієї України за яку ми воювали. Поки їх не так багато, і ми справляємося. Не дивлячись на те, що провладні та проросійські ЗМІ старанно перетворюють нас на джерело небезпеки.

Однак, після “прецеденту Порошенко” ворота пекла відкриються. І “полювання на відьом” почнеться в повному масштабі. Під захват проросійських покидьків, відвертої “вати” і недалеких ошуканих людей. Бо це, як шоу, транслюватимуть головні канали, які тепер належать фактично москві.

І хто ще не зрозумів, яким детонатором репресій може стати “справа Порошенко” – мені вас шкода.

“Справа Шеремета”, “справа Марченка”, “справа Звіробій і Федини”, “справа Стерненка” та інші – виявляться тільки “першими ластівками”. Коли судів буде багато – ви не зможете нікого підтримати. Ви будете зайняті власним судом. Ну, або сидіти.

Покидьки завжди діють як покидьки. Але покидьки – боягузливі істоти.

І бояться вони сили і розголосу. Завжди.

Тому ми виходимо завтра о 14.30 під Печерський Суд. І називаємо це барикадою. Абсолютно усвідомлено.

Хтось переконав Вову, що коли “посадять Порошенко” – все закінчиться?

Ні, все якраз почнеться.

Не треба чіпати тектонічні плити. Знесе поштовхом.

Я звертаюся до всіх, хто бореться за Україну усвідомлено. Безвідносно “таборів” і точок зору.

До цього по нам били з дрібного. По окремим позиціям.

А зараз спробують символічно “вдарити з важкого”. Якщо у них вийде – вони зроблять це ще раз, і ще раз. І відкриють вогонь з усіх стволів.

І тоді ми можемо не встигнути відреагувати.

Ми чекаємо вас завтра, 18 червня, о 14.30, в Києві, під Печерським судом. На Барикаді.

Реєструйся на події і приходь.

https://www.facebook.com/events/873384716471399/

Забудь про розбіжності. Ми підтримуємо всіх, хто стоїть за Україну. Без винятку. І ти підтримай нас.

Прошу інформаційної підтримки поширенням, і “+” в коментарях.

Нас має бути багато. Нас буде багато.

Це законна акція, яку будуть провокувати, і намагатися очорнити.

Тому, наполегливо просимо не брати з собою заборонених предметів.

І не піддаватися на провокації.

Побачимося на Барикаді.

Автор: Гліб Бабіч

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

35 Comments on "Як виняток із Правил ЛО"

 1. +
  Я у Харкові.
  Подивлюся що тут буде.

 2. Украинский – не мой языкю Я никогда на нем не говорил.

  Но то, что здесь написано, мне полностью понятно. И я считаю, что так оно и есть.

  Если удастся на этот раз – значит, может удасться с каждым. Если получится с символом – значит, и со страной может получиться.

  Поэтому я вполне согласен с Глебом: нужно сделать все возможное, чтобы это не получилось. Что именно сделать и как сделать, это уже не мне решать.

  Удачи, Глеб!

 3. У мене чомусь таке внутрішнє відчуття, що якщо вони завтра вирішать посадити Порошенка – це буде початком Майдану. Вовочка Зєлєбубочкін вже просто по самісінькому краю леза ходить. Як це у людини немає відчуття самозбереження.

 4. Господи, дай нам удачи! До завтра!
  Кстати, думаю что “добрые люди”, которых раньше мы называли “службой Божьей”, а кому они служат сейчас непонятно, будут собирать данные по телефонам людей, которые пришли под суд, поэтому лучше подходя, заранее переведите телефон “в самолетный режим”. С нами Бог!

 5. Если Порох пользуется поддержкой ВСУ,добровольцев,волонтеров,патриотческих сил то самое время свернуть шею дегенерату зеленому и его шобле а не тащить кота за фабирже,если нет то в конце концов есть наверное и другие сценарии.

  • Вот завтра скорее и будет решаться… Если полиция начнет бить людей, то тогда, надеюсь, уже подключится армия. Аваковским псам не устоять против людей, видевших смерть на фронте!

 6. Висловлюю свої щирі співчуття нашому Президенту Петру Порошенку у зв’язку зі смертю його батька. Тримайтеся, пане Гетьмане! Ми з Вами.

 7. Пане Гетьмане, ми з Вами. Завтра побачимось!

 8. Петре Олексійовичу, вся моя родина з Вами. Бережи Вас Бог!

 9. ТЕРМІНОВО! ГОНЧАРЕНКО В РАДІ ОГОЛОСИВ ВСЕУКРАЇНСЬКУ МОБІЛІЗАЦІЮ. ВСІ ДО ПЕЧЕРСЬКОГО СУДУ!
  https://www.youtube.com/watch?v=vqTMoStvvqw&t=108s
  ⚡⚡⚡УВАГА! ПОВНА МОБІЛІЗАЦІЯ
  https://www.youtube.com/watch?v=k6dAZbGP9jU
  ЗєВлада перейшла всі людські межі – у день поховання батька Порошенка влаштувати судилище над 5-им Президентом по абсурдному звинуваченню, яке колишній 100% прокур(ат)ор Рябошапка назвав “юридичний треш”.
  Зєнаволочь пішла в ва-банк.
  Шмаркля має побачити, хто справжній Президент!
  Поширюєм на всіх своїх ресурсах і до зустрічі біля Печерного судилища!!!

 10. Как-то вовремя VIP-тюрьмы подвезли.

 11. Жалею, что не смогу быть на такой значимой для нас всех акции потому, что не живу в Киеве. Мы с Вами, наш уважаемый Петр Алексеевич, наш Гетьман, наш Президент!

  Примите наши соболезнования по поводу смерти Вашего отца, воспитавшего такого достойного Человека! Земля ему пухом.

 12. К сожалению не смогу придти, ибо родители не пустят, но поддержу всеми силами
  Поборемо

 13. Поборемо!

 14. Тількі так! Виход обовязковий!

 15. Твердости и мужества вам, Украинцы!

 16. + Буду!!!!!!!!!

 17. Евгений (3-я волна) | 17 Червня, 2020 at 20:15 | Відповіcти

  ДАЙТЕ інфу по других містах (або посилання, де будуть проходити Акції в других містах України)

  бо Справжнього Президента підтримує не тільки Київ!

 18. +++ Харків чекає. Хоча вати……………. ((( ТРЕБА З ЦИМ ЩОСЬ РОБИТИ!!!

 19. Що цікаво, під умовними темами “ковід”, “Трамп” чи “Путін”, за пройдений час набиралося більше коментарів. Цікаво, сам “Лєнтяй” там буде?

  За роки знайомства з ЛО, на моїй пам’яті, це третій заклик на барикади тут(можливо було більше – читаю неуважно). Потім Автор йшов до людей і видавав звіти. Мабуть він щось зрозумів, раз цього разу надав площадку для заклику іншому. Але все ж буду чекати на звіти.

  Ті, хто справді підуть на збори, могли б приготувати якісь листівки чи стікери, які б знайомили з даним ресурсом, щоб долучалися до громади і могли наступного разу почути заклики. А то добра половина тутешніх коментарів взагалі не живе в Україні.

  Сам я вважаю, що Порошенко достатньо заможний чоловік, щоб у разі своєї правоти, відстояти її у суді. З моєї точки зору, це буде набагато правильніше, ніж створення хаосу у воюючій країні, ще й під час коронавірусу. Погромів у нас не було, бо не не знали, що так можна було. Але нам вже показали, як це робиться.

  Ше недавно я захищав право кожної людини іти на свято в церкву або на матч на стадіон.
  Таке ж саме право мають люди іти на барикади. Хоча, напевно, хтось з них ображав віруючих і фанатів негарними словами. Я лише не хочу, щоб це право перетворилося в обов’язок.

  • есть опр. грань между человеком которого долго достают до энного момента и терпилой, у которого понятия этого момента уже нет.
   -Каждый решает сам кем быть.

 20. непереносимый тошнотворный запах гниющей плоти разносится над Украиной.
  – Преодолеть отвращение и закопать!

 21. Теж не можу – далеко живу.
  Мої співчуття Петру Олексійовичу.

 22. Нет слов. Одни выражения… 🙁

 23. Я поросто потрясён. Завтра будут ломать хребет благодаря которому вьістояла Украина. В 2014-м я стал маленькой клеткой той полуатрофированной мьішцьі, которой являлась наша Армия, да мьі сумели восстановить и отрастить мьішцьі, но неужели стадо не понимает, что без позвоночника, баз каркаса в 14-15-м мьі стали бьі просто мясом в той мясорубке. И вот завтра этот позвоночник будут ломать, ломать своим молчанием те, кто благодаря нам так и не узнал что такое война. Как мне за них стьідно. Нет слов.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: