Всему – свое время и всем – свое имя

Пару дней назад в Сети появилось просто поразительное интервью Бабушки-Старушки, в котором она эмоционально и с явной болью в грудях заявила о том, что она и ее молодая команда выходят из оппозиции. Вызвано это тяжелой ситуацией с пандемией коронавируса. Поэтому было принято нелегкое, да что там – тяжелое решение о прекращении оппозиционной деятельности.

На самом деле, заявление это было удивительным. Нет, не изменением курса, отнюдь. За свою долгую и даже древнюю политическую карьеру, бабушка уже столько раз переобувалась, что у другого уже мозоли были бы нестерпимые, но не у нее. Мало того, те, кто сейчас изучает саму технику политического переобувания, бабушка может служить эталоном, поскольку она ходила дальше и не раз практиковала политический стриптиз в добавок к уже привычному переобуванию.

Но в данном случае, она удивила совершенно другим. Не знаю, как это показалось коллегам, но для меня оказалось настоящим открытием, что весь этот год или, по крайней мере, полгода бабушка вела какую-то оппозиционную деятельность или просто – тихо сидела в оппозиции. Ведь все мы помним, как выглядела ее оппозиция к Порошенко. Она ради усиления эффекта даже прическу сменила, сделала подтяжку портрета и возможно – филейной части. Ну а сколько она гневных речей толкала – не счесть. Причем, речи были такой интенсивности, что аж очки потели. Вот именно тогда, год и более назад, ее можно было легко определять в оппозицию, а в этот раз… Удивила, бабуля!

Но о ее бурной политической афере сейчас вспомнилось по другой причине. Именно в нынешней ситуации, как и в любом другом кризисе, проявляются настоящие лидерские и просто – гражданские качества публичных людей, в первую очередь – политиков первого эшелона. Если ты претендовал, претендуешь или собираешься претендовать на высший пост государства, то именно сейчас ты обязан показывать себя во всей красе. Сейчас любые действия, направленные на уменьшения вредоносного воздействия эпидемии, будут заметны и востребованы.

Тот же самый Наполеон, который является образцом государственного деятеля, внесшего неоценимый вклад в становление государственности Франции, проявил себя во время жесточайшего кризиса и поднялся с уровня малоизвестного военного до уровня фигуры первой величины. Мало того, не будь кризиса, вызванного первой французской революцией, не было бы и Наполеона, которого мы теперь знаем.

В любом случае, все, кто в этой ситуации не действует самостоятельно, в пределах своих возможностей – никогда не были лидерами и никогда не будут. Когда грянул кризис, они попрятались по норам и щелям, как тараканы. А вот бабушка одно время эксплуатировала лозунг, смысл которого был: «Несмотря ни на что, она работает на благо страны», как это на заглавном фото. И вот сейчас она могла бы делать что-то полезное. Ведь она, через подставных лиц – богатая бабуля. По крайней мере, американские коллеги обнаружили ее недвижимость, перед которой дедушка Донни нервно курит в стороне. Но нет, она отважно заявила, что выходит из оппозиции. Всё.

А куда делись все эти полковники, смешки и прочая шваль – вообще никто не знает. Где они? А нету! Вот эта публика стремилась в президентское кресло. Ну и то, что там сейчас – примерно того же свойства. Просто на минуточку, министр здравоохранения рассказывает о том, что нет ничего для борьбы с вирусом и что последствия этого непредсказуемы. При этом, в прессу потоком идет информация о том, что он обсаживает кормушки сморящими. И при этом, ни его с позором не выгнали, ни премьера, который допускает вот это позорище, ни вся эта шобла не уходит в отставку по причине импотентности, которую сами же и анонсируют.

Ну а что Порох? Как мы помним, недавно столичная БСП обратилась к нему с просьбой о срочном ремонте аппаратов искусственной вентиляции легких, и фонд Пороха откликнулся на запрос Первые аппараты уже работают. И вот из Львова пришло сообщения о том, что фонд Пороха и его партия ЕС передала львовским медикам аппарат ИВЛ. Причем, новый аппарат.

Так поступает настоящий лидер, а не вот эта шобла, которая решила плотно сложить ушки, пока в стране шухер. Смелыми, умными, отважными и заботливыми они будут потом, когда все минет.

26 Comments on "Всему – свое время и всем – свое имя"

  1. Андрій Дар | 26.03.2020 at 19:07 |

    “министр здравоохранения рассказывает о том, что нет ничего для борьбы с вирусом и что последствия этого непредсказуемы.”

    Хуже того: “Потрібно виділяти гроші на ще живих людей до 65, а не на трупи, – Ємець. ВIДЕО”

  2. Damian | 26.03.2020 at 19:34 |

    Я не стал искать ссылку на прямую речь бабули, чтобы понять, куда же конкретно она уходит из оппозиции. И (совершенно прав Автор) вообще, где это было видно, что она была в оппозиции? Хотя оппозиция, она тоже не такая простая. Сейчас в Раде есть только ОДНА ОФИЦИАЛЬНАЯ ОППОЗИЦИЯ, – это “оппозиционная платформа …. ну и т.д.” Ну и что с этого?! Где ее оппозиционная деятельность? Где предложения и инициативы, перпендикулярные тем, что творит зекоМАНДА? Дурдом, да и только. А насчет бабули, все-таки интересно, “куда уехал цирк?”

    • Judgeandre | 27.03.2020 at 14:04 |

      “Не читал, но осуждаю”. Я спеціально подивився оте інтерв’ю від 25.03.2020.Вона там казала, що на період епідемії коронавірусу всім політичним силам слід об’ єднати зусилля для подолання епідемії. Так рівно те ж саме говорять усі європейські лідери. Щодо політики Бздибздибздента Залєсського, то Тимошенко постійно її критикує і мало не єдина хто виступає проти продажу землі іноземцям і за розвиток саме українського дрібного та середнього фермерства. Так як у Польщі. Чи ви проти цього? Вона виступає проти розпродажу стратегічних українських підприємств, проти перемовин з ОРДЛОвськими маріонетками, чи ви за це? Я розумію, що всі тутешні дописувачі або зневажають або люто ненавидять Тимошенко, але іноді для різноманіття можна було хоча б трохи самостійно вникнути у те, що робить вона та її політична сила, а не базувати свої судження на тому, що “напєл Цеперовіч”.

      • Марат | 27.03.2020 at 15:21 |

        Хлопче, ви не туди потрапили)))
        Подібну творчість я бачив вже двічі- у 2010 та на початку 2014.
        Бабуля- професійний ворог України. Саме через неї ми устругли у кабальному договорі від 2009 року. Саме через неї до влади прийшов прахвесор, наслідки чийого правління ми й досі розгрібаємо. Це вона фактично посприяла поразці Пороха рік тому назад.
        Тому дивитися потрібно не на слова, а на дії. А дії кажуть нам, що це заклятий ворог Української Держави.

        • Damian | 27.03.2020 at 16:59 |

          Для Марат. Ви маєте рацію. Як раз, такий собі, Judgeandre попав туди, куди він бажав. Але в будь-якому випадку не можуть об’єднуватися вороги. Це, як сказати про “день примирення” вбивць з їми ж вбитими. Ви ж помітили, що низка притомних політичних діячів відмовляються співпрацювати з зеленою пліснявою за будь-яких умов. А щодо того, коли Judgeandre сказав про точку зору Автора, що це “напєл Цеперовіч”, то можна дивуватися, що модератори його не забанили.

  3. Док | 26.03.2020 at 19:38 |

    Для ЗаЖОП “оппозиция” – всего лишь тактический камуфляж. А бабуле в одной оппозиции с Порохом просто нечего ловить. Так ведь и совсем забыть могут. Вот и пошла в приживалки к Бене, на разовые задания. Тем более, что они старые друзья-соперники. Беня ее много раз вытаскивал из политического забытья. Сейчас у Бени широта маневра сильно скована двумя процессами, в США и Лондоне. Ему теперь даже в Израиль стремно ехать. Так что, ему любые руки – в помощь

  4. Сергій | 26.03.2020 at 20:18 |

    “все минет”
    Як гарно й точно сказано?

  5. Бабулька стала предсказуемой.
    Годы берут свое и деменция пришла,хоть бабулька и против.
    Вся соль заявления исключает логику в принципе.
    Казалось бы,в Апозиции самое оно,набрать балы критикуя бездарей. Ан,нет….
    Бабку выкатили внепланово. Видать дела,швах у зелёных…

  6. Н єпатріот | 26.03.2020 at 20:30 |

    чомусь мені здається, що бабайуля має грошенят стільки, що бєня мав би знервовано курити десь збоку. У всякому разі в середині 90-х йшла інформація про те, що ЄЕСУ-бабулька – найбагатша жіночка Європи.
    З того часу вона чомусь побирається по бєнях та ВВХ та інших діячах, а своє кровне не витрачає. Ну може чобітки собі придбає за 10К баксів. Фантазії моєї не вистачає, за які гроші вона щось там купує.

    • Judgeandre | 27.03.2020 at 13:51 |

      Задайте собі питання:якщо у Тимошенко стільки грошей, то чому вона ні тоді, коли була прем’єром ні пізніше не прикупил собі жодного телеканалу. Адже кожен “український” олігарх, що поважає себе має принаймні один розкручений телеканал. От навіть у Петра Олексійовича, який збіднів за останні п’ять років їх два. При чому один з них – “Прямий” прикупив будучи вже президентом.

      • Татьяна | 27.03.2020 at 15:16 |

        Напомните мне, пожалуйста, сколько аппаратов для поддержки дыхания купила йуля? Нисколько. Может, она завалила страну тестами? Нет. Так, может, хоть маски купила? Тоже нет. Так что сидите молча и не открывайте рот на тех, кто все это делает

        • А может напомните сколько раз была бабка на фронте? Сколько винтовок снайперам купила? Или хоть чего-нибудь? Огорчать друга Владимира, видимо, не хотела?

  7. Володимир | 26.03.2020 at 21:18 |

    Напишу про свою мрію. Це одна одна із моїх мрій. Я знаю, що вона ніколи не здійсниться. Але вона мене тішить. Я мрію, щоб Петро Порох став диктатором України і очистив Україну від ворогів.

    • Sergii | 26.03.2020 at 21:39 |

      тоді Вам в московію. сподобається диктатура

      • Володимир | 26.03.2020 at 21:59 |

        Я не московит. Мабуть, я погано зобразив свою думку. Я хочу щоб в Україні був лідер подібний Наполеону Бонапарту. Мені здається Петро Порошенко має такий потенціал.

      • Евгений О. | 26.03.2020 at 22:19 |

        Там, шановний, нема ніякої диктатури. Бо ж при владі опинились тривіальні злочинці.
        Диктатура була в Чілі та в Іспанії.
        Порівняйте і процеси і результат.
        Навіть Лукашенко більше схожий на диктатора. Та, беручи до уваги останні події втій же Білорусі, цікаві прогнози виникають.
        В москаляндії править злочинна хунта.

    • ++++++++++++++++++!!!!!!!!

    • Укроп | 27.03.2020 at 10:56 |

      Не Ви один про таке мрієте…

  8. Аккерманец | 26.03.2020 at 22:24 |

    А знаете, меня эта речь ветеранши политической проституции откровенно порадовала! А то как-то стрёмно она притихла после выборов, всё не решаясь определиться, к кому примкнуть – к умным или красивым… Наконец-то разродилась, несмотря на подвисший земельный вопрос, который она называла принципиальным для себя в отношении к власти. И вроде бы идёт всё к продаже земли, против которой она обещала костьми лечь, а оппозиция куда-то вдруг улетучилась? Вот такая она дама “принципиальная”! А радует меня то, что игрок на ипподроме с неё явно никакой, сколько раз уже не на ту “лошадку” ставила за свою политическую карьеру! Вспомним хотя бы Пашу Лазаренко с его “Громадой” и Ющенка etc. Так что нынешний выбор её также должен быть последовательным, поэтому віслючку точно до финиша не добраться!

  9. Щось не в’їхав… Припустимо, ЮВТ виходить з опозиції… АЛЕ КУДИ?! Наскільки я розумію, тут шлях прямий і однозначний: з опозиції можна вийти тільки… в коаліцію зі “Слугами”. Але перепрошую за нескромність – ХТО ЇЇ ТУДИ КЛИКАВ?! Чи вже ЗЕ-монобільшість розвалилася (там вже менше 225 дупутатів) й терміново вербує голоси для створення “нормальної” коаліції?! Але якщо це не так, якщо “Слуги” й досі складають монобільшість, то нафіг їм ЮВТ з усіма її принадами???
    Отже, якщо ЮВТ таки так – виходить з опозиції, але не йде в коаліцію (куди її явно не запрошували), то у неї шлях один: ВИПИТИ ЙАДУ І ВБИТИ СЕБЕ АПП СТІНКУ!!! Разом з усією своєю фракцією скласти мандати й розпустити свою партію… Звісно, це було б не те що непогано, а навіть бажано! Однак щось в таке не віриться…
    Найшвидше, її заява – це просто ля-ля-фа-фа. Просто треба було сказати ЩОСЬ – ну, отож ЮВТ і ляпнула ЩОСЬ… Перше, що на язик наповзло з її протухлих мізків. От і все…

    • Володимир | 27.03.2020 at 07:42 |

      Як на мене, то заява Тимошенко має за мету зробити політичні процеси в Україні більш контрольовані. Ще 3 місяці тому Кремль планував (я так думаю) провести в Україні дострокові вибори Ради та Президента (оновити склад маріонеток, залучити більше маріонеток Медведчука-Бойка). Але корективи внесла епідемія коронавірусу. Вибори проводити буде проблематично. Тому Кремль буде юзати нинішню команду, час від часу змінюючи окремі ляльки. Заява Тимошенко має за мету погасити можливі масові протести в Україні, яку будуть спричинені епідемією.

  10. Прошу пана, та на мій погляд ПАПа вже не той. Не рівень національного лідера купляти кілька ШВЛ. Це рівень пенсіонера. Потрібні кроки саме у законотворенні, спільної реакції опозиційної команди, приклади у забезпечені карантинна чи нові бізнес процесси в умовах карантину на прикладі того ж Рошену…

    Зрозумійте мене правильно. Я вдячний пану Порошенко за минуле, так само як і за ШВЛ зараз. Вдячний за його принципову позицію щодо консультацій з терористами. Та я не вважаю що цього достатньо щоб перемогти на наступних президентських виборах. ПАПа здатен на значно більше, а як що він більше не робить, то, мабуть, бажання зникло.

    • Укроп | 27.03.2020 at 11:18 |

      то, мабуть, бажання зникло
      ===
      Є така грубувата приказка – “не показуй дурню незакінчене, бо подумає що зіпсоване”. Це не Вам особисто, не ображайтесь. Звідки нам знати його плани? Якби про них трубили на кожному кроці, то він був би не найбільш яскравим політиком 2014-2109 років, а тим самим “пенсіонером”. До речі, якщо Ви пенсіонер, то поцікавтеся скільки коштує такий апарат. Якщо не пенсіонер – теж поцікавтеся 🙂 Людям властива негарна риса – бути невдячними за те, що хтось робить, чи дає добьровільно, без примусу. ПАП збіднів за час свого президентства, але не поспішає “косити бабло” щоб наверстати, а знову ділиться… З тими людьми, які його не так давно “віддали Пілату розп’яти на хресті” та заслуговували б щоб до них відносилися так, як вони того заслуговують, але він допомагає… Ну а там, дай Боже – “через рік, так через рік”…

      • Укроп | 27.03.2020 at 11:21 |

        2014-2109
        ===
        Звісно що 2014 – 2019, але може я виявлюсь пророком і у 2109 році він теж буде вважатися кращим теж 😉

  11. Judgeandre | 27.03.2020 at 14:48 |

    Щодо перевзування у повітрі. Починаючи з 2004 року Тимошенко та її політична сила щонайменше тричі опинялась в одній коаліції з тими політичними силами, які або підтримував Порошенко, або входив до їх складу або й очолював. Останнього разу політичні сили, очолювані Порошенко та Тимошенко були в одній коаліції у 2014-2015 роках. Я думаю ніхто не може заперечувати такого альянсу і у майбутньому. Цікаво, якщо у нас знову постане коаліція Тимошенко і Порошенка як до цього поставить я автор. Чи буде він і надалі писати про “бабушку-старушку”, яка, я думаю лише десь так років на 5-6 старша за самого шановного автора і настільки ж старша за шановного і юного Петра Олексійовича.

    • Це відверто безпринципна особа, та йде в будь яку коаліцію де буде навар.Ширка підтвердить.Брехня про свої статки характеризує Вону як брехуху. Війна 2014-го не дуже її бентежила. Шикувала по весіллям та Європі.

Comments are closed.