Казочка про Нові Можливості

Із серії «Новітні казки Діда Панаса»

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка! Сьогодні я приніс вам казочку — ще й бубликів в’язочку! А казочка моя буде про абсолютно Нові Можливості… Отож, діточки, сідайте довкола своїх комп’ютерних моніторчиків, планшетиків чи смартфончиків та слухайте мене уважненько.

Чи розумієте ви, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, в який прекрасний час нам випало жити?! Ой леле, побоююсь, що не розумієте… Що ж, тоді дізнайтеся — це час абсолютно Нових Можливостей.

Власне, навесні та влітку минулого, 2019 року «ЗЕ-команда» спочатку в особі припиздента-пісюаніста, нав’язаного на голову всій Україні-Ненці 73-відсотковою електоральною більшістю, а потім і цілої зграї «зелених» дупутатів, і прем’єр-міністра-самокатчика, і злиденних міністрів, яким не вистачає на проживання багатотисячних зарплат, так і розсипала найрізноманітніші обіцянки повними пригорщами. Так і розсипала!.. Так і розсипала!..

Не стану вкотре повторювати усе, що тоді було обіцяно-наобіцяно-переобіцяно, бо недарма ж люди кажуть: ОБІЦЯНКА — ЦЯЦЯНКА… А «зелена» влада надавала народові обіцянок стільки, що якби усе наобіцяне поскладати докупи, то вийшла б ціла гора, аж ніяк не нижча, а ймовірно й вища за Говерлу. А знаєте, яка та Говерла висока?.. Овва!!! Приміром, стоїть у Києві на Печерських пагорбах Батьківщина-Мати — то Говерла у понад двадцять разів вища від неї. А купа з передвиборчих припиздентсько-дупутатських обіцянок була б іще вищою… Отак.

Але ж, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, від моменту виборів минуло вже достатньо часу, щоб нарешті побачити, у що ж ті обіцянки вилилися?! Маю на увазі, побачити не зі слів нашого припиздента, «зелених» дупутатів, прем’єр-міністра-самокатчика і злиденних міністрів — а з того, що в реальному житті відбувається… Ну, тож якщо хтось і придивиться уважненько, то й побачить суцільні Нові Можливості!..

Приміром, серйозні дорослі дядьки в Європі, куди Україна всіляко прагне інтегруватися всупереч підлим витівкам злісних «кремлінів» — і рано чи пізно таки інтегрується… Отже, серйозні дорослі дядьки в Європі постановили за правило: видобувати природний газ і постачати його кінцевим споживачам (приміром — вашим, дорогі мої малятка, батькам, щоб вони вам їстоньки могли приготувати) мають виключно різні компанії! Чому?! А щоб не утворювалася монополія, яка би встановлювала непомірно високі ціни на газ — бо так і розорити людей недовго!..

Але тут йдеться про Європу, куди Україна лише прагне інтегруватися. А як же це європейське правило відбилося на нас із вами?! А наша владна «ЗЕ-команда» тільки зраділа такому порядку і сказала: ПРЕКРАСНО!!! Отож відтепер всі українці платитимуть окремо за споживання і за транспортування «блакиного палива» в кожну оселю!

ВСІ українці?! Так-таки усі?..

Так-так, дорогі мої малятка, люби хлопчики й дівчатка, ви не помилилися: платитимуть ВСІ ЯК ОДИН!!! Як ті, хто природний газ споживає, так і ті, хто його не споживає й не думає навіть!..

Якщо не вірите старому Діду Панасу, дорогі мої малятка, люби хлопчики й дівчатка, то спитайте своїх батьків — і вони вам неодмінно підтвердять, що вже почали отримувати або дві окремі «газові» платіжки (за спожитий газ і за його транспортування), або здвоєну платіжку! Навіть ті, хто «блакитне паливо» не споживає й навіть не збирається — і ті отримали також!..

Природно, люди почали обурюватися: як так?! З якого це дива маємо платити за газ, який не споживаємо і не хочемо?! Але є таке собі Найбільш Корупційно-РЕКетирське Підприємство (НКРЕКП скорочено), яким управляє дуже злий і нехороший «зелений» фулюган Валерка-Агресюк — то фулюган цей вийшов до народу на брифінг і сказав:

— Люди! Ви не люди, а лохи, які нашу владу обрали — а тому платіть!!! Нехай навіть ви не споживаєте природний газ і споживати не плануєте — але платіть!!! Платіть лише за саму можливість споживати газ!!! Платіть за те, що десь неподалік або як завгодно далеко проходить газогін — ТЕОРЕТИЧНО ви можете до нього під’єднатися, тому сплачуйте вже зараз мінімальні кошти за саму можливість транспортувати газ до вас!.. Бо ви лохи.

Оце і є Нові Можливості для усіх для нас, дорогі мої малятка, люби хлопчики й дівчатка: можливості заплатити всій «зеленій» владі — і припиздентові, й дупутатам, і прем’єр-міністру-самокатчику, і злиденним міністрам за те, чого нема й навіть не передбачається!!! Розумієте, мої любі?! Отака вона, сама суть цієї пропліснявілої наскрізь «зеленої» влади:

ЗАПЛАТИ ЗА ТЕ, ЧОГО НЕМА Й НЕ БУДЕ!!!

Пам’ятаєте казочку Джанні Родарі про хлопчика Чиполіно?! Там злий Принц Лимон змушував «овочів» платити за опади: за простий дощ — 100 лір, за проливний — 200 лір, з громом і блискавкою — 300 лір…

Але навіть злий Принц Лимон не змушував «овочів» платити за саму лише потенційну можливість дощу!.. А наша «зелень-пліснява» в особі фулюгана Валерки-Агресюка, якби він був на місці Принца Лимона, примусила б «овочі» платити за той дощ, який міг би піти, якби хмари вкрили небо — хоча на небі поки ще нема жодної хмаринки і навіть не передбачається!.. Але платіть!!!

Чи, приміром, захоче головний пісюаніст забацати на роялі зі слонячими клавишами знаменитий «Припиздентський вальс» — то всі українці за отой «концерт» змушені будуть заплатити. Незалежно від того, захочуть вони слухати той вальс чи не захочуть… Бо потенційно ж вони можуть придбати квитки на отой «концерт»?! Можуть… Ну, то хай платять по-мінімуму навіть ті, кого від подібних «веселощів» аж нудить!!! Бо раптом їм сподобається?..

Або захоче якийсь «зелений» дупутат витонченими смаколиками поласувати — отож всі українці будуть змушені заплатити за таку вечерю хоча б символічну ціну!!! Бо вони ж суто теоретично могли би прийти до того дупутата у гості та нажертися смаколиками разом із ним?! Могли би, звісно… То хай же платять за саму таку потенційну можливість!!!

А хіба не те саме відбувається зараз у справі Марусі Звіробій та Софії Федини?! У їхньому відеозверненні було сказано буквально наступне: «Там несподівано МОЖЕ вибухнути граната, а ще там обстріли БУВАЮТЬ… БУЛО БИ найкрасивіше, щоб це все сталося під час московського обстрілу, коли дехто в білій чи голубій сорочечці припреться на передову». Тобто, все це не більше, ніж теоретичні припущення — але Державне бюро розслідувань вже повідомило народному депутату Софії Федині про підозру через погрози припиздентові!!! Ніби вона не припущення висловлювала, а реально погрожувала…

Поза сумнівом, дорогі мої малятка, люби хлопчики й дівчатка, все це абсолютно Нові Можливості, яких українці раніше не мали — а тепер мають на свою голову. І що робити з такими Новими Можливостями — подумайте самі. Так-так, мої любі: нехай кожен з вас подумає, намалює це все фарбами, вкладе малюночок до конвертика і надішле нашому пісюаністові в Офіс припиздента — най би йому повилазило!..

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками, щоб вночі вам наснилися хороші сни про майбутнє Стрітення: бо як зовсім невдовзі Зима з Весною стрінуться — так і ми вже перестрілися з абсолютно Новими Можливостями, хоча й не просили про це.

На добраніч, малята, на добраніч!

Дід Панас

6 Comments on "Казочка про Нові Можливості"

 1. Дякую за казочку!

 2. Здається, леді та джентельмени, то була не казочка

  • Якщо “ЗЕ-влада” ТАКУ казку перетворила на бувальщину – можна робити висновок про якість цієї “ЗЕ-влади”!.. Бо вийшло на порядок гірше, ніж у Джанні Родарі…

 3. «Підприємство НКРЕКП, яким управляє дуже злий і нехороший «зелений» фулюган Валерка-Агресюк».
  Дідусь даремно звинувачує Голову Комісії НКРЕКП Тарасюка В. В. У нього часу не вистачає, бо він ще й, всупереч закону, власник фірми «Тарасюк і партнери», якою керує його синочок. А хіба можна довіряти недосвідченому маляті? Отож, треба працювати самому. А в НКРЕКП вирішать як заманеться.
  Перший голова Комісії Вовк взагалі не мав енергетичної освіти і працював конкретно. Навіть затвердив «Кодекс газорозподільних систем» замість Верховної Ради. От звіти ноги подвійних платівок і виросли.

 4. Старый анекдот, но как раз в тему оплаты того, чем не пользовался.
  Мораль: надо найти альтернативу
  https://www.facebook.com/alex.petrov.3975/posts/2695321683897816

  • О-о-о, якщо вже згадувати анекдоти!..
   Тоді б я згадав наступний – ще “бородатий” радянський:
   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
   Судять мужика за самогоноваріння.
   Суддя:
   – Ви гнали оковиту?
   Мужик:
   – Ні!
   Суддя:
   – Але ж самогонний апарат маєте?
   Мужик:
   – Так, апарат маю.
   – Отже, гнали оковиту?!
   – Ні.
   – Але ж апарат маєте?!
   – Так, апарат маю.
   – Отже, гнали оковиту?!
   – Ні.
   – Але ж апарат маєте?!
   – Так, апарат маю…
   В підсумку, присудили мужику 5 років за самогоноваріння.
   Мужик полегшено:
   – Х-ху-х-х-х! Слава тобі, господи, що за зґвалтування не засудили!..
   Суддя:
   – А ви що, когось ще й зґвалтували?!
   Мужик:
   – Ні, не зґвалтував. Проте апарат маю!..
   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Comments are closed.