Небо на завтра. Анонс

После того, как Локхид Мартин выиграл контракт на производство и поставку легкого многоцелевого истребителя Ф-35, многим казалось, что Боинг потерпел сокрушительное поражение и потерял самую дорогостоящую программу вооружений в истории, но стоимость отдельной программы не абсолютная величина. Да, здесь и сейчас это именно так. Но американские военные, из верхних эшелонов Пентагона, все чаще говорят о том, что Ф-35 может стать последним пилотируемым истребителем, который будет заказан промышленности.

Далее

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 Comments on "Небо на завтра. Анонс"

 1. 31.07.2019 г.
  Кличко передал Джулиани записи звонков ему от Богдана и Зеленского. Кроме того туда же ушла запись разговора в кабинете Кличка с Богданом. Вряд ли что то там есть чрезвычайное, но факт давления явно присутствует. Нужно отдать должное Кличку. Он сориентировался мгновенно и не стал тратить время на сонных европейцев, а сразу вышел на центр принятия решений. Посредником был Перри.(министр энергетики США).

  Кстати сам факт личной встречи Богдана и Кличко будет “приятной” неожиданностью для Зеленского. Он не знал о нем. Богдан, кроме всего прочего, просто решил тихонько порешать свои вопросы.

  01.08.2019 г.
  Президент Украины Зеленский трудится не покладая рук, где-то вдалеке от рабочего места.
  Кстати, новоназначенный вами глава Черкасской ОГА – гражданин России. Это сейчас тренд такой, или опять ушами прохлопали?

  tZE infjrm

 2. світ котиться у дупу, в мене таке відчуття що вже не в нас 73% , а в цілому світі 73% .
  за деякий час на демократичних чесних виборах вони таких інтелектуалів на вибирають що все закінчиться великою війною, на грунті расовості релігії економічних причин та ще багато інших.
  людей стає багато на землі і простір для комфорту зменшується тим більше що всі хочуть як сирійці нічого не робити прийти на готове і щоб їх жаліли та берегли в них же проблема в їхньому домі а у вас так добре та комфортно

  • Щось вас заклинило. Сирійці нічого ні роблять? Та їх Майдан в Алеппо разбомбили авіацією та артилерією, вони скрізь роки це повстання проти Асада пронесли, до останнього тримаються в Ідлібі та околицях, в них нема підтримки окрім Турції, да й та здала Алеппо росіянам за договорняк…

   А війна на расовій почві – цього психи як Чарльз Менсон прагнули, так от людям настільки пох на ці провокації, що “родина” Менсона, білі, пішли вбивати білих, щоб звинувадити чорних, але їх заарештували, і все, що залишилось робити – вирізати собі на лобі свастики.

   Те ж саме робила расея – росіяни пішли вбивати росіян на Донбасі, щоб звинувадити українців, а їм теж ніхто не повірив. Окремі нацики, котрі час на час стрілянину у синагозі встроять теж до війни не доведуть, як із-за одного психи з рушницею у мечеті в державі Ківі не почались погроми білих. Навіть в ЮАР їх не мочать за апартеїд! Ну що робити, якщо крім білих християн, ніхто не хоче війни?! От білі і вбивають один одного.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: