Два слова о кофе

Совсем коротко. Сегодня всем, даже гипертоникам, надо быть последовательными и осмотрительными. Если у тебя повышенное давление – выпей таблетку, которая его понижает, дождись, когда давление придет в норму и – на кухню, варить кофе. Кто не умеет варить кофе или не варит по каким-то внутренним убеждениям, то наверняка – можно найти какое-то кафе поблизости и выпить хотя бы чашечку капучино из мягкого сорта кофе.

Все это актуально в том случае, если вы уже проснулись, а сейчас уж 10 часов и наверняка это успели сделать уже все. В общем, встали, сделали все, что нужно делать утром и пьем кофе. Если уже с кофе покончено, то вы уже готовы.

Мы же знаем к чему готовы? Идем на свой избирательный участок и голосуем. Голосуем от всей души, внимательно и правильно, в соответствии со своими внутренними убеждениями. ЛО – выдвигается на голосование. Кто с нами?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

67 Comments on "Два слова о кофе"

 1. Вже в 8:15 відголосувався..

 2. Уже. Кофе, ЕС и выдвиженец от ЕС.

 3. Над всей Испанией безоблачное небо – в недалёком будущем так будем понимать предложение выпить кофе.))

 4. Кофе выпила, осталось накрасить губы и вперёд…

 5. Вже, кава, ЄС, три десятка наших.

 6. Вирушив курсом на ЄС

 7. Кава, Вона і висуванець від неї!!!

 8. Я с вами! Только чай с лимоном допью и вперед!

 9. Проплив свої 1.5, випв свої 2 кави, проголосував за свою ЄС, заглянув на свою ЛО. Виглядає як своя правда і сила і воля у свій вихідний у своєму житті. А все реша як буде…

  • Одна кава, №10 в списку, з мажоритаркою проблема: або Михальчишин або чоловік-самовисуванець, за якого Порох просив. Ну якщо вже президент просить…Потім кілометр в басейні за годину (я гребу не спіша).
   З.І. Явка підозріло мала.
   Всім удачі.

   • Встигли приїхати із жінкою (були в іншому місті) і проголосувати на 2-х різних дільницях. Жінка забігла без 15 хвилин 8, але встигли, хоч і довелося трішки порушити швідкисний режим.

 10. Уже три кофе и проголосовал за ЕС.

 11. Каву у домі п’ю тільки я. Сходили, проголосували за ЕС всієї сім’єю. Звернув увагу – біля виборчої дільниці, а далі ще біля деяких будинків стояли купки совків – чоловік на по 5 – 6. Щось в’яло обговорювали. На мою думку – прекрасно розуміють, що на минулих виборах їх розвели і що тепер їм очікувати.

 12. Уже. Три плюса (три человека) себе в карму и за ЕС

 13. Вже проголосував. Два голоси за #10, мажоритарники теж ЄС. Будь що буде..

 14. Поточні подвиги:
  1. Прокинувся.
  2. Пішов, ПРАВИЛЬНО проголосував.
  3. Перевантажив параболічку провайдера. Повисла, падлюка.
  4. Почитав правильні пости.
  5. Пишу правдиве прикольне повідомлення…

  Прорвемося!

  Слава Україні!

 15. Тільки прийшли. Ми випили кави, потім по морозиву, бо дуже спекотно. Зустріла свою сусідку, яка пошепки спитала за кого ми, бо її чоловік … (лаятись тут не можна). Дуже приємно, що є адекватні сусіди.
  Хотілось би щоб був четвертак… мрії мої мрії…За Україну ж болить.

 16. Як до лежачого інваліда І групи, до мене приходять і приносять на дом пересувну урну для голосування. Чекав їх з 10:00. Вже 12:00 – досі не приходили…

 17. а 13 % на 12-ту годину – це добре чи погано. З одного боку, якщо наші мотивовані, то добре. З іншого – більше можливості для маніпуляцій. Як захистити вибір?

 18. что можно сделал- двоих убедил одного переубедил кофе выпил голосовать пойду держимся

 19. Вже. За ЄС. П’ю лише чай 🙂
  На жаль, сам – мої з породи “всівониоднакові”, вже й не намагаюся переконувати – чи хисту нема (((
  Що ж: роби, що маєш робити…

 20. Проголосували, потролили членів комісії, як люди з 25 річним досвідом проведення виборів, і кажемо – тепер вам буде про що розповідати після виборів – два ідіоти з дурними питаннями.Відповідь однієї жіночки з комісії – ну ви так самокритично говорите.Продовжуємо – ось скоро прийдуть 72 відсотка справжніх ідіотів …закінчити не вдалось, члени комісії(звичайно, не всі) вибухнули сміхом.Саме вибухнули, а не хихотіли крадькома. Дрібничка, але настрій трохи покращився

 21. Кофе выпили, +5 за ЕС проголосовали.
  Наблюдая с балкона, движуха меньше, чем на президентских выборах.
  Надеюсь, что Наши ответственно проголосуют, а “зеленые” решили, что уже победили – ну и флаг им в руки и перо в … 🙂

 22. ТАРАС ЧОРНОВІЛ. Нагадую всім нормальним людям: сьогодні день виборів. Може так статися, що ці вибори будуть останнім вільним волевиявленням в Україні (білоруси в 1994-му теж думали, що разом з Лукашенкай борються з корупцією та можуть собі дозволити трохи подуркувати, а потім якось усе виправиться…), тому не пропустіть нагоду спробувати зупинити гримучу суміш зеленого та трьохколірного кремлівського реваншів.

  Ну а якщо мене випадково читає хтось із фанатів “Сватів”, 95 кварталу й любителів прагаласавать па пріколу, то послухайте: воно вам треба? Он яка гарна погода, майніть десь за місто до самого вечора, напийтеся до свинячого хрюкання. Коли вже вам так конче необхідно зіпсувати майбутнє собі й своїм дітям, то можете, для прикладу, ногу під трамвай засунути, чи ще щось подібне начудити. Повірте, життя у вас точно зазнає колосальних змін! Навіщо ж для такої “креативної” мети аж на виборчу дільницю пертися.

 23. Кофе варю в турке по классическому рецепту. Сегодня был подарочный – гватемальский. Проголосовал правильно: ЕС плюс от ЕС! Сейчас готовлюсь: молодая картошечка, селёдочка с маслинами и помидорчиками,ну и…

 24. Мне 17, голосовать не имею права, но родители отголосовались за ЕС и кандидата от ЕС по участку.
  Единственное что огорчает, так это то, что Полтавщина- край зе!билов. Ждём результатов, и болеем за Украину…
  Слава Украине! Героям слава!

 25. Проголосовал и убываю к месту службы.

 26. І каву зварив. І вже проголосував. Слава Нації!

 27. Зранку до храму, потім на дільницю ++

 28. Проголосую ПРАВИЛЬНО часов в16. Что интересно- все агитборды разных партий сняты вдоль автодороги. И только один зеленый,с дебильным слоганом ” сделаем их вместе” красуется.
  Наши все мобилизованы-даже сильно приболевшие приедут с дачи в город, чтоб проголосовать. Каждый голос на счету и все это понимают.

 29. Зробили все:-). За ЄС! Тільки без кави.

 30. Вже проголосували всі з нашої невеликої ІТ- компанії, всі з родинами за ЄС. Чоловік в лікарні після операції теж проголосував, але там мінус мажоритарник, тому що не той округ, тому тільки за партію.

 31. ++ за ЕС

 32. Вже всі нашої невеликої ІТ-компанії разом з родинами проголосували за ЄС. Чоловік в лікарні після операції голосував, то там дали тільки 1 бюлетень – партійний. Що ж, мінус один мажоритарник. На те нема ради.

 33. Сегодня 21.07.2019 утром впятером уехали на Мюнхен в наш консулейт. Народу было немного , не было даже 200 метровой очереди как в голосовании в 1 – м и 2 – м туре. На стенах были развешаны все так называемые блоки и Партия Европейская Солидарность. Моды на блоках отвратительны , сальные рожи и заискивающие глаза пялились на смотрящего на них , Ну выбери нас….. Поставили кройц на наших вариантах и бросили в урну. На мой взгляд активность была не большой , хотя может быть к концу дня и наберется много людей.

 34. Кава+
  ЄС+
  Ще зранку! 🙂

 35. Кава зранку і ЄС 🙂

 36. Готельєр-бандерівець | 21 Липня, 2019 at 16:50 | Відповіcти

  Шановне панство, вітаю!
  Віддав свій голос у 8:30.
  І Ви усі знаєте, за яку партію.
  А по мажоритарці – віддав голос за воїна, учасника визвольної війни України 2014-20.. років, якого я знаю особисто.

 37. Без вариантов! Только ЕС и от мажоритарщиков – украинский интеллигент, волонтёр, пишет патриотические стихи, который начинал бороться с этой москальской нечистью ещё вместе с В.Черновилом! А это для меня лучшая характеристика! Жаль только, что остальные не так придирчиво подошли к своему выбору.

  Идём с мужем после голосования, сзади голос женщины: “Нужно же сначала знать за кого голосовать, изучить это дело”. Я мысленно одобряю её действия. Когда она вдруг называет фамилию одного из мажоритарщиков от рыгов. Я поворачиваюсь и говорю с нажимом (и злостью, не скрою!): “Поздравляю Вас! Вы только что сейчас проголосовали за врагов нашей Украины, которые привели войну в наш дом”! – Она: “Я хотела только, чтобы от нашего города кто-то был”. – Я: “От нашего города там было 6 человек. Но Вы выбрали самый сброд”! На этом мы расстались.

  Ну, почему люди так отупели?! Скоро мычать начнут! И это несмотря на интернет и пр. В общем, совки – это неистребимо!

 38. специально приехали с дачи пораньше, чтобы без спешки пойти проголосовать. За ЕС +3 голоса от нашей семьи, по мажоритарке +2 за кандидата от ЕС, третий голос – б/п, т.к. другой округ и там не было нашего кандидата.

 39. Проголосовал 2ЕС.
  Заметил, что явка на 18:00 по списку небольшая.

 40. Полтора часа езды до посольства и столько же обратно. Проголосовал за ЕС!
  И мне сложно понять тех, у кого избирательный участок в шаговой доступности, но им лень…

 41. Що до кави. Є у когось розуміння на предмет голосування наших “громадян” за кордоном? А в мене є, наприклад по Туреччині. Там 3 виборчі дільниці. Країна велика, проте скільки народу, наприклад, відпочиває в Анталії – де одна з дільниць? Десятки тисяч. Скільки пришло на вибори= три/чотири сотні. Можна любити неньку і таке подібне…. Але коли потрібно підняти сраку, та зробити корисне для країни = то нє в мене є важливіші питання. Пару годин часу в Україні і пару годин в Анталії і ти виконав свій обов’язок громадянина. Та тримаймося=ждуть важкі часи…

 42. Відголосувався! Нашому Петі – два “+”! 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: