Новорічні дописи готельєра-бандерівця

Автор: Готельєр-бандерівець

Є такий діяч в Україні – Вадим Рабінович. Політиком його назвати важко. Так вчора цей організм повідав, що в Україні норму хліба на людину зменшили з 250 гр до 100 гр.

І ось ми з сусідами вирішили зустріти Новий Рік на Софіївський площі, щоб на свої очі побачити зубожіння та злидні народні.

Питаю у сусіда: «Толя, ти чув що наша норма хліба стала 100 гр на добу?». Той відповідає: «Так, чув. Зранку переводжу усе сімейство на м’ясо, рибу, та тверді сири. А кому не вистачить 100 гр хліба, буде їсти рис, як китайці».

Прийшли до Софії десь за півгодини до Нового Року. Знайшли місце, стоїмо. Ліворуч Свята Софія, праворуч золоті верхівки Михайлівського, перед нами чудова ялинка, сцена, екрани повсюди. Людей – сто разів по сто. І лунає класична музика зі сцени. Ніякої попси. Я навіть подумав, що заплющ очі, і ти у Відні, а не в Києві. Отусюди лунає різна мова. Звичайно, більш всього українська та московська. Але я чув англійську, німецьку, якусь східну мови.

Над натовпом дрони літають та селфстіки з смартфонами постійно стирчать. Мабудь зубожілі українці з дронів їжу видивляються.

А які там були генделики! Я такого різноманіття просто на вулиці ще не бачив! Які завгодно ковбаси смажені, шашлики різноманітні. На величезних пательнях шматки м’яса яке забажаєш, капуста смажена з м’ясом, плови різні. Окремо стоять солоні огірки, помідори… От тільки хліба не бачив… Мабудь дійсно норму обмежила злочинна влада…

І оті всі генделики повні. Усюди сміх, привітання, посмішки.

І ще одне мене вразило. В натовпі ходять бригади по 3 чоловіка в яскравих червоних комбінезонах з червоним хрестом – швидка допомога. Просто ходять. Просто чергують.

Три часи ходили по Софіївський, Андріївському узвозі, Контрактовій, Сагайдачного. Ніхто не кидає папір чи пляшки. Все сміття у контейнерах чи біля контейнерів, коли повні. Вулиці чисті!

Україна не просто змінюється. Україна чудовим образом перетворюється на наших очах на країну мрії. На країну, де головними принципами життя стають принципи, по яким живе цивілізований світ – що твоя свобода закінчується там, те починається свобода другої людини, що стався до інших так, як хочеш щоб ставилися до тебе. Це просто відчуваєш у натовпі. Ніхто тебе не штовхає. Усі один одному дають дорогу. У повітрі спокій та комфорт.

Цю країну будуємо ми з Вами.

Мені здається, що 2019 буде не легким роком. Але і ми вже не ті, що були в 2014. Та і Ненька наша вже не розгублена дівчинка, а струнка і сильна жіночка, яка дивиться на мокшанські болота з недоброю посмішкою та сталевим блиском в очах.

У 2019 році нас усіх очікує тяжка праця. Але нас усіх очікують також і нові перемоги над ворогом.

Шановний Авторе! Шановна Редакція та Модератори! Шановна громада ЛО! Мої Вам щирі вітання з Новим 2019 Роком! Бажаю Вам, щоб ви були бадьорими, веселими, впевненими, не скаржилися на життя. У нас разом ще багато роботи попереду.

Автор: Готельєр-бандерівець

30 Comments on "Новорічні дописи готельєра-бандерівця"

 1. Ото шоб балалайнены так ели, как Хунта недоедает 😉

 2. Рядом Стою | 1 Січня, 2019 at 22:20 |

  Так і є, а ще як буде…
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!
  P.S. І до речі, з днем народження Степане Андрійовичу, із 110 – річчям!

 3. Важное сообщение на Новый Год для россиян, зашедших на этот сайт: https://u.to/jdptFA

 4. Слава Україні! Хай всім щастить!

 5. Евгений О. | 1 Січня, 2019 at 22:30 |

  Людоньки добрі!
  Зупинилась країна наша! Зупинилась, та й усе!. Оце ходжу я по вулиці в моєму такому собі не дуже великому містечку коло столиці увечері в перший день Нового Року, і не бачу п’яні, не чую дурнуватого крику. Ходять люди, посміхаються. Вночі постріляли салютами, але якось не так, щоб до мізків дістало, як це бувало раніше. Кажу жінці своїй, дивись, нема сп’янілих, все цивільно.
  А вона мені у відповідь, то ж їжа якісна на столах і в достатній кількості…. тому і не п

 6. Укр:

  Январь 1, 2019 в 22:15

  “Ото шоб балалайнены так ели, как Хунта недоедает ”

  То зайве, їм треба звикати до ягеля та кори з “берёзок”.

 7. Евгений О. | 1 Січня, 2019 at 22:36 |

  Людоньки добрі!
  Зупинилась країна наша! Зупинилась, та й усе!. Оце ходжу я по вулиці в моєму такому собі не дуже великому містечку коло столиці увечері в перший день Нового Року, і не бачу п’яні, не чую дурнуватого крику. Ходять люди, посміхаються. Вночі постріляли салютами, але якось не так, щоб до мізків дістало, як це бувало раніше. Кажу жінці своїй, дивись, нема сп’янілих, як раніше, все цивільно.
  А вона мені у відповідь, то ж їжа якісна на столах і в достатній кількості…. тому і не п’яніють.
  Зупинилась країна… Таки зупинилась…
  Подумала-подумала, і пішла розвиватись, вчитись і розумнішати, робити свої міста чистими і гарними.
  І як же це скрутило наших “доброзичливців”!
  То ж хай їх, супостатів, в баранячий ріг скрутить. А нам своє робить!
  З Новим Роком, друзі, добра всім і радості, успіхів і натхнення!

 8. Дякую тобі, Бандерівцю, за такий гарний пост та привітання.З усім згоден та все приймаєтья. Лише хотів поділитися однією думкою. Ти кажеш , що люди у нас змінюються: не смітять на вулиці, не штовхаються, ввічливі…
  Теж саме було на Майдані у 2013-2014. І у світі всі дивувалися, як при такому натовпі була така чудова атмосфера.
  Я гадаю, Українців не змінюються. Українці на генетичному рівні мають память цивілізованого суспільства. І на Майдані тоді і зараз вони поводяться так, як повеліває їм кров, наша Українська кров.
  А дивно нам це, тому що за часи совка до нас завозились різні козачки мокшанських лісів, котрі за довгий час привчили Укаїнців, що блювання, ссяння та матюкання-це невід’ємна наша “традиція”. Але коли запалюється вогонь бородьби, вся ця наволоч сцикотна, вибачте, для них іншого слова не має, з’йобується.
  І сьогодні на Софії і у 2013 на Майдані ми бачили Чисту Українську Націю. Котра по своїй культурі може дати фору ще багатьом європейцям.
  Тому, друже Бендерівцю, не дивуйся. Ми ще весь світ здивуемо.
  З Новим Роком!
  Слава Укаїні!

 9. На шикарні подарунки (а життя саме таким і є) скаржитися можуть лише інфантильні довбні.
  З Новим Роком, шановні!

 10. АнтонОвич | 1 Січня, 2019 at 22:58 |

  Ви знаєте, і я відмітив собі, що на новорічному святі для старшокласників у нашій сільській школі не було ні одного, навіть випившого, зайди. Раніше по кілька таких із школи виводили. Таки міняється Ненька.

 11. Скоро всех этих рабиновичей, клоунов, различного вида опповцев, запроданцев – журналистов будет рвать в клочья изнутри. Уже рвёт.
  Автор абсолютно прав – именно сейчас, на переломе, во время войны, и всего что с этим связано- происходит естественное очищение как народа в целом, так и каждого персонально. Очищение от всей шелупони, с помощью которой выравнивали всех – мышебратья, одиннарот, славяне-однаобщая культура, и т.д.
  Время всё ставит на свои места. И характер, и культура Украинцев, их гены – это совершенно другая история, к которой многие будут пробывать примазываться.
  Это уже не просто заметно, но как иногда говорят – режет глаз. Раскрываются , становятся ярче, иногда скрытые свойства характера, ума, души. То , что людей обьединяет в понятие : НАРОД, НАЦИЯ, со своей собственной идентичностью, мовой, историей, корнями, кровью.
  Пример – немного из другой оперы: в новостях кто то описывал случай: дети нашли на улице не помню точно : тысячи 3-4 гривен. Недалеко от супермаркета. Рядом стояли припаркованные машины. Что делают дети, лет 10-12? Они дождались хозяина машины и вернули ему деньги. Оказалось парень когда выходил из машины, просто их выронил из кармана брюк. Как говорят – Это – вселяет Надежду. И в этом тоже отличие Украинцев от ваты и не только.

 12. Дмитрий | 1 Січня, 2019 at 23:40 |

  К вопросу про “зубожіння”!
  Ложился спать на новогоднюю ночь в 4:00 утра.
  Так вот, салюты не закончились! Повне “зубожіння”!
  Все буде Україна!

 13. Центровий | 2 Січня, 2019 at 00:27 |

  Трохи своїх спостережень про торішню зустріч нового 2018-го. В цілому, схоже з автором, але станом на 3 годину ночі на площі біля Михайлівського собору було доволі сильно загиджено папірцями, порожніми пакетами, цілими і розбитими пляшками з шампанського та пива. Пластиковими пляшками.
  Надіюсь, що за рік щось змінилось на краще в головах.

 14. Олексій | 2 Січня, 2019 at 00:56 |

  І я теж був на Софіївській площі…. все було чудово і весело. А ” зубожілі” українці вишукувалися в черги за глінтвейном (ціна починалася з 60 грн.) І дітей в черзі на карусель (ціна 100 грн.) сила силенна. І після цього слухаєш різних істот як Рабіновіч чи блазень Коломойського, і починаєш чітко розуміти, що вони вважають нас ідіотами які неспроможні оцінити ситуацію і порівняти почуте від них і побачине власними очима.

 15. Судя по описанию, Совок вытравливается из украинцев. Вероятно с приходом нового поколения. Отрадно слышать.

 16. вже 5 років моя норма на добу 00.00 г хліба.. Виключно, на цей новий рік з’їв прибл. 50 г pains d’épices, що спекла особисто близька мені особа… тобто 50 г. хліба за останні близько 5 років…

 17. Андрій Дар | 2 Січня, 2019 at 02:02 |

  Дякую за нарис! Наче сам там побував!

 18. Дякую за розповідь. Гарно.

  Тільки, шановний Авторе, я б замінила =жіночку= якщо вже не на =пані=, то на =жінку=.

  Щасливого Нового Року Редакції та Читачам.

 19. Дякую за чудову розповідь!Усіх з новим 2019 роком!Більше позитивних новин і перемог!Хлопцям з ЗСУ особлива подяка і найкращі побажання!

 20. SoldatYdachi | 2 Січня, 2019 at 11:04 |

  Зміни є, особливо якщо є бажання їх бачити.
  Якщо порівняти з тим що коїться в сябрів – чи давно й ми були в подібному стані?
  Та на наше щастя волі й мужності в потрібний час нам вистачило, і розуму теж…
  https://twitter.com/bob20006/status/1080267319228747778?s=21&fbclid=IwAR1HUsppN2yhZHw9F3-8z9G0Kh591NXarWK9pStOM88FKVZPDnJttUdjiWw

 21. Олександр | 2 Січня, 2019 at 12:26 |

  Ім”я “ВАДИМ” дослівно означає “Сіяти СМУТУ, БАЛАМУТ. ЗАБІЯКА.” Ну, ТОЧНІШЕ про Вадима Рабиновича не скажеш!!! Рабинович скрізь СІЄ СМУТУ!!! Його вже ВАРТО провчити, як Шуфрича!!!

 22. Maya Salett | 2 Січня, 2019 at 14:58 |

  Дуже зубожілим був цей Новий Рік)

  Ніякого хліба взагалі, лише самі ананаси та манго залишились, ще непогана кількість фруктів, ікри та легких салатів, і кілька пляшечок з Beefeater, Tequila, Becherovka (до речі, смачнюща штука) та Red Label))) Оце й усе. Навіть ніякого хропіння мордою у відрі олів’є не було, о 2:30 цивілізовано розійшлися спати)

  На Софії були 30-го числа. Багато святкуючих, посмішки, діти, ялинка (хоч і простенька порівняно з минулим роком, але дуже приємна та іскриста, ніякі жахливі “конуси” на Майдані до 2013-го року і поруч не стояли), вогники, черги до генделиків зі смаколиками. І теплий глінтвейн) Дуже приємно погуляли.

  Так, роботи в цьому році в нас багато. Так, рік одразу почався з втрат (пам’ятаємо нашого воїна – вічна слава герою!). Так, легко в цьому році не буде, свята – це, за моїми відчуттями, лиш перерва, і та умовна. Так, у багатьох місцях після Нового Року ще можна знайти відвали сміття та залишки свинотної “культури”. Але я вірю. Я бачу, що ми поступово змінюємось на краще. Київ (не скажу за всю Україну, бо особисто не бачила) зустрів цей рік спокійно та гідно. І не треба приймати на віру казочки записних клоунів типу згаданих вище “персонажів”. Ми – ті, хто побачили реальну картину – можемо зробити свої висновки самостійно. Ми це вже вміємо.

  Тож ще раз привітаю колектив ЛО та читачів блогу з Новим Роком! Здоров’я, віри та гарного настрою! Не здавайтеся! З Новим Роком!

 23. Лариса | 2 Січня, 2019 at 16:41 |

  “Хлеба не было, масло мазали прямо на колбасу”(c)
  Рабинович брешет плохо, без фантазии. Не отрабатывает свой хлеб (каламбурчик!)
  Вот, например, про отбирание пенсионерами хлеба у голубей фейк был когда-то. Так это было смешно. Это кто-то отжёг.

  А мне лично вообще тяжело слышать такие новости, потому что я на диете и мучное и сладкое не ем. Мучаюсь неимоверно…

 24. А это не тот Рабинович – известный аферист, начавший свою карьеру в Харькове, где, в числе первых обманутых, была героиня 2МВ летчица Валентина Гризодубова?

  https://izvestia.kiev.ua/item/show/102609

  Если это так, то просто удивительно, что до сих пор нет законодательной нормы, перекрывающей дорогу в депутаты, президенты всякого рода уголовникам! Или считается, что народ сам во всем разберется? Опыт с Януковощем, бабюлей и т.д. показывает, что нет,- не разберется.

 25. Ой, шоб цей Рабинович так хлеба не ел, как у нас хлеба 100гр. Я вот сейчас слопала кусочек шоколадного тортика и сижу и не жужжу , вся такая в Dolce&Gabbana, в этом зубожінні. Це українське “зубожіння” – воно таке смачне, бо рідне 🙂

 26. Natalia Moder | 2 Січня, 2019 at 19:44 |

  Шановний Готельєр-бандерівець, дякую Вас за статтю і за щірі поздоровлення!

  Всім амігос – дякую за файні коменти!

  Рабинович явно нарываецца на очередной тюремный срок! Ну, что ж, ему не привыкать. Пора бы уже и уважить пациента.

 27. Natalia Moder:
  Январь 2, 2019 в 19:44
  Шановна Natalia Moder, я так розумію, що Ви прочитали посилання щодо Рабиновича. Цікаво, що посилання ще з 2017 року. Та аж ніякого ефекту на свідомість симпатиків Рабиновича та багатьох інших! Тобто совок живе і перемагає. Мабуть, ще мало пройшло часу (з 1917 р.!) щоб люди почали мислити самостійно. Одже, я мав на увазі, що їм треба допомагати відповідними законами, що видає ВР. Однак, хто буде допомагати, коли той самий Рабинович і видає ці закони? Яким чином все ж заборонити офіційним злочинцям потрапляти до влади?

 28. Natalia Moder | 2 Січня, 2019 at 21:27 |

  Damian: Январь 2, 2019 в 20:44 (Изменить)
  @я так розумію, що Ви прочитали посилання щодо Рабиновича. Цікаво, що посилання ще з 2017 року. Та аж ніякого ефекту на свідомість симпатиків Рабиновича та багатьох інших! Тобто совок живе і перемагає.@

  Так точно, шановний пане Damian! Я прочитала статью по Вашей ссылке, хотя, я за этого изворотливого афериста и раньше ещё знала, и давала на него тут ссылку ещё год назад.

  Удивляюсь феноменальной глупости людей, будущих виборців, которые совершенно не интересуются объектом своих симпатий. Иногда, ведя разъяснительную работу среди тупых и ленивых, озвучиваю некоторые , наиболее “яркие” эпизоды из деятельности некоторых пэрсонажей, которые “выдвигаюцца”, ну, Вы поняли… на “перзидента”.

  А люди клип-клип оченятками и говорят: “Вот, откуда ты это фсьо взяла?” Отвечаю – “Из интернета. То же самое можете сделать и вы”. Они: “Ой, нет! Нам что, больше делать нечего!” А то, что они могут выбрать Нечто на 4 года и посадить всей стране на шею – они об этом просто не думают. Вот, так и получается. Наши годы бегут, уже и наши дети подросли, тоже получили право голоса, а наша жизнь всё время была серая и убогая. Так и жили, а годы наши бежали!

  И только с приходом Пороха жизнь стала улучшаться и, на тебе! Давайте выбирать другого/другую! Да они вам, что, жизнь улучшат??!! Неужели вы верите этим ворам и бандитам, которые наворовали у вас уже столько, что им хватит на это жить припеваючи, ещё и правнукам хватит! Ну, тупыыеее… Только страдать от этих неадекватов и их выбора будут нормальные люди.

  Сейчас, накануне решающих выборов, операция “Спрячь паспорт неадекватных бабушки/дедушки” – как никогда назрела! Или привести их на участок, перед этим предварительно, провести с ними строгую беседу, чтобы не подсунули нам в год свиньи какую-нибудь очередную свинью!

  Амигос, выбираем достойнейшего! Порошенко – наш Президент!

 29. Natalia Moder:
  Январь 2, 2019 в 21:27
  Спасибо! Но боюсь, что на разъяснительную работу нет времени. Воспитание из обезьяны человека – очень длительный процесс. Хочется надеяться, что что найдутся другие способы образумить невменяемых. На страницах ЛО не раз говорилось, что у каждого из определенных персонажей есть достаточно скелетов в шкафу, ниточки от которых тянутся к рукам кукловодов из страны-агрессора. Также верится, что СБУ знает об этих ниточках и сможет потянуть за них раньше. Слава Украине!

 30. Є такий діяч в Україні – Вадим Рабінович. … Так вчора цей організм повідав, що в Україні норму хліба на людину зменшили з 250 гр до 100 гр.

  Бывают в жизни огорченья –
  Придется вместо хлеба есть печенье (Рошен, ес-но)

Comments are closed.