Святкова історія

Від редакції.

Цю історію надіслав один з наших читачів Сергій. Пропонуємо її у тому вигляді? в якому і отримали.

 

Вечір, 23 серпня. Болгарія, Разложского долина, спа-готель.

Я, керуючий готелю, та мій фінансовий директор сидимо за столиком ресторану готелю, п’ємо вино і тихо розмовляємо. Готель сповнений під дах, гості сидять на вулиці в літньому ресторані, п’ють, слухають живу музику. У залі ресторану, крім нашого столика, зайняті ще пару столиків.

До зали входить «сів дебел чічка» – товстий сивий дядько, на шиї золотий ланцюг товщиною в палець, і збирає навколо себе офіціанток. Починає щось наполегливо пояснювати їм. А офіціантки мотають головами, мовляв не можна, заборонено. Через кілька хвилин такої розмови одна з офіціанток підходить до нас і каже, що цей пан просить музикантів заспівати російські пісні, а музиканти йому відмовляють. І недарма відмовляють, бо в цьому готелі співати російські пісні категорично заборонено.

Дядько побачив, що одна з офіціанток підійшла до нас, і підбігає теж до нас. Так як дядько гість готелю, і він підійшов до нас, офіціантка нас представила, що це мовляв фінансовий директор і керівник готелю і відійшла. Далі між нами відбувається такий діалог.

Він: Я руській. У мєня сєгодня дєнь раждєнія. Я прасіл музикантов спєть рускіє пєсні, а оні отказалісь, гаварят запрєщєно Можетє пазволіть музикантам пєть рускіє пєсні?

Я: Я українець. Дайте відповідь мені на одне питання: чий Крим?

Він: Ну шо ви. Ета політіка. Ми сєйчас атдихаєм. Я просто хочу послушать рускіє пєсні.

Я: Ви, руськіє відпочиваєте, а ми, українці, воюємо. Так чий Крим?

І тут дядько вибухає. Відбігає від столу і кричить: Фашисти! Бендеравци! Етат атель нада срочна закрить! Я всєм раскажу про вас! Ви пажалєєтє!

І тікає. У ресторані німа сцена. Офіціантки і гості за іншими столиками піднімають щелепи з підлоги.

Я зрозумів, що День Українського Національного Прапора прожив недарма і вдало відсвяткував. Випили ще по чарочці за наш український національний прапор і пішли спати. Завтра День Незалежності, парад, треба бути в формі.

Зі святом друзі!

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26 Comments on "Святкова історія"

 1. Героям СЛАВА!

 2. І тут дядько вибухає. Відбігає від столу і кричить: Фашисти! Бендеравци! Етат атель нада срочна закрить! Я всєм раскажу про вас! Ви пажалєєтє!
  =============================================================
  вже шкодуємо!
  аж два рази!!!
  .
  шкодуємо що не почали гнати цю расеянську наволоч звідусіль раніше.
  .
  З Святом Панове!

 3. така ситуація,не тільки с цім дядьком…
  це стосується практично усіх громадян Педерації…
  мало що вкрали.так ще й відстоюють крадіжку…
  больний на голову народ…

 4. кацапне нехрен ловить в культурных учреждениях

 5. Я так понял, что на заглавной картинке, герой нашего сюжета уже через полчаса. Успел и золотую цепь потерять. Но угрозу все-таки исполнил…

 6. Браво!!!! отличная история!!!

  Знакомая рассказывала, что в прошлом году в Париже была свидетельницей такой сцены. В маленьком ресторанчике официант русским посетителям швырял тарелки с едой.
  Она говорит, что много поездила по Европе, но нигде и никогда не видела ничего подобного. Это было явно к русским такое пренебрежительное отношение.

  С праздником всех!!
  Парад понравился очень!

 7. S prazdniko, bratja ukraincy. Slava Ukrainie!

 8. Зі своїм північним “братом” розмовляєм тільки матом. (С) Орест Лютий ))

 9. Героям Слава!

 10. Віват Вам, пане Сергію. Потішили. Дуже приємо, що і в закордонах Україну підтримуютиь небайдужі. Це сповнює віри в нашу перемогу.
  Слава Україні!

 11. помоему ТАКОЙ рекламы …. ))))))
  Обязательно надо сьездить. Обязательно!!!!

 12. Сергей,
  Браво!!!

 13. Зі святом,панове)а кацапня хай горить)))Слава Україні!

 14. Супер історія! Молодець Сергій! Побільше таких Українців треба по всьому Світові, щоб земля горіла під ногами у московитів! Героям Слава!

 15. Це справжня святкова історія!
  Честь і хвала, Сергію!
  Зі святом!
  Героям слава!

 16. Маю пропозицію нашому Автору створити рубрику на кшталт “Історії наших читачів”, куди помістити цю та інші подібні історії, які відбулися у будь-якій країні світу, котрі у простій розповідній формі оповідають життєві (побутові, вагонні, автобусні тощо) ситуації між українцями (чи проукраїнськи налаштованими людьми) та будь-ким іншим, де яскраво видно хто є хто: хто нам друг, а хто ворог.
  Думаю, ця рубрика буде досить популярною своєю життєвою простотою, а також ще одним потужним ударом по недругах України та українців, хто б вони не були!

  І ще: якщо наші колеги з інших країн опишуть свої історії (відносин “некацап-кацап” тощо), думаю їх теж не менш цікаво буде почитати.

  У таких історіях, як і в анекдотах, видно, хто що заслужив і причини відповідної репутації.

  На російських сайтах анекдотів давно є розділ власне історій, але вони прокацапські дуже м’яко кажучи (шовіністичні частенько), а хотілося би мати ресурс історій не прокацапський.

  Також, окрім думки Автора насамперед, цікаво було би почути і думку щодо моєї ідеї наших форумчан (якщо так можна коротко назвати усіх дописувачів-коментаторів цього шикарного ресурсу).

  Отож, хто що скаже ?

 17. Сегодня дочка пришла из школы (4 класс) и рассказала, что русский одноклассник обиделся и назвал ее расисткой, когда она высказала ему все что думает о русских. Говорю гордиться надо, когда русские на тебя ругаются.

  Другая дочка говорит, что среди старшеклассников кто-то там в футболке с бройлером-мутантом ходит. Нужно срочно раздобыть футболки с трезубом.

 18. Шановний Андрію, можу порадити Вашій донечці застосувати гасло: “NO-RASIZM, NO-RASHIZM”.
  Розумію, що є деяка неточність в загальноприйнятному написанні, але ж в американському англійському стільки винятків (наприклад, щодо написання слів французького походження), що така дрібничка не буде критичною.
  Головне, що всі зрозуміють, в чому суть.

 19. Дякую Вам панове!
  Готель не на морі, а біля Банско – найбільшого гірськолижного курорту Болгарії.
  Ось сайт готелю: http://www.rimskabania.com
  Але до Егейського моря в Греції від готелю всього 150 км.
  Слава Україні!

 20. 2 Jonas Henrikas: Ačiū! Long live free Lithuania!

 21. Пацак за ПЖ? Чемодан – пепелац – Плюк!

 22. Блеск!

  Коротко и ясно.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: