Мертві бджоли не гудуть

бухло

…Все мы выйдем на конечной, –
Аккурат у райских врат,
И Господь нас спросит: «Дети,
Чем прославились на свете?»
Что мы Господу ответим,
Тем, что пьем по три ведра?
Тимур Шаов

15 червня Служба безпеки України блокувала спробу переміщення горілчаної продукції та наркотиків в напряму Донецької області. У вантажівці було сто паперових ящиків з маркуванням «Пшенична», всередині яких були десятилітрові поліетиленові пакети з горілкою.

Даремно, ви хлопці це зробили. Адже все це мало опинитися в Донецьку і тепер туди не доїхало 1000 літрів горілки. Бухло повинно було їх перемогти.

Снаряди вбивають, калічать, але коштують великі гроші. Ворогу в Донецьку і Луганську конче потрібна горілка. Якби я був президентом, то наказав би вільно пропускати на захоплену територію фури з дешевою горілкою. Дуже дешевою. І багато фур. Спеціально для цього виділяв би різним підприємцям дешевий спирт. Ці витрати були б менші ніж на зброю. І не потрібно рахувати скільки бандитів помре від алкоголю. Чим більше окупанти будуть розважатися пиятикою, тим скоріше відбудеться природний відбір. Цинізм? Можливо.

Перефразуючи письменників братів Вайнерів, доведу свою правоту: «Великое дело выпивка! На кой хрен строить душегубки и газовые камеры, возиться с крематориями – они себя сами, за свои деньги, без толкотни и возмущения мировых гуманистов – и отравят, и сожгут, и уничтожат! Гениальная выдумка – заменить экзотермическое сожжение на эндотермическое. Пусть помедленней маленько, зато дешевле и при полном согласии и удовольствии сторон. Они будут ежедневно забрасывать в себя пламя, по сравнению с которым Освенцим – карманная зажигалка».

Один англійський політик колись зауважив, що алкоголізм спричиняє більше спустошень, аніж три історичні лиха разом узяті – голод, чума і війна. Чому б українцям цим не скористатися?

На засіданні Кабміну колись промайнуло повідомлення, що в Україні фармацевтичні заводи випускають трамадол у кількості в 7 (!) разів більше потреби для лікування хворих. Отже, українські патріоти можуть налагодити постачання цих «ліків» на захоплену ворогом територію. За таку роботу треба не карати, а нагороджувати.

Вигідна справа? Так! Наша влада буде тішитися від збільшення надходжень до бюджету від такого бізнесу. Реклама алкоголю і цигарок повинна нахабно лізти в очі на окупованих територіях. Окупантам зі своїм особливим менталітетом ніколи не спаде на думку, чому люди п’ють, не відчуваючи спраги, їдять, не почуваючи голоду, лежать, не втомившись, займаються сексом без любові. Чому моляться Богу, не відчуваючи Його в собі, як совість. Можливо тому, що природний відбір зробив корисну для нас справу. Він наділив цих недоумків насолодою від вживання алкоголю. Нелюди, котрі вбивають заради «руського міра» мають отримувати «винагороду» – багато спиртного.

Не думаю, що сепаратисти і зрадники згадають нарешті, що крім бажання наїстись і напитись, людина все ж таки відрізняється від мавпи і потребує духовної культури. Це не релігія, як дехто вважає. Духовна культура для них – це багатогодинне споглядання дурного ящика – телевізора. І це добре для нас. І не треба вважати постачання спиртного і цигарок контрабандою. Нехай п’ють досхочу. Всілякі алкоприманки треба розташовувати якомога ближче до місць, де мешкають бандити. Якщо ви чуєте від когось фразу, типу «чим більше п’єш, тим гірше для здоров’я», знайте: фраза помилкова.

У світі існує найвигідніший і найбільш прибутковий бізнес. Це торгівля спиртним, наркотиками і проституція. Цей бізнес процвітає в багатьох частинах світу, та, зокрема, і в Донецьку та Луганську.. Але якщо демократичні країни ведуть безкомпромісну боротьбу з таким ганебним явищем, то у нас, на захоплених територіях, цього робити не треба.

Як виграти війну? Олена Степова надає відповідь:

«Берем большие такие машины. У нас их называли спиртовозы. Ну, можно и другие, абы наливалось. И заполняем спиртом. Не обязательно медицинским, чистым. Можно что-то экономное, так сказать, бюджетное. И случайно отправляем в «Л-ДНР». И оставляем там. На центральной площади каждого города. И всё. Ждем. Они сами. Всё сами».

70 відсотків чоловіків в Україні палять. Це найбільший відсоток серед усіх країн в Європі. В Україні щорічно виробляють 130 млрд. цигарок. Отже потрібно, окрім горілки, доставляти на окуповану територію якомога більше дешевих цигарок.

Нехай загарбники п’ють, палять цигарки та співають свої улюблені пісні:
«Давай закурим, товарищ, по одной».
«Выпьем и снова нальём».
«Вспомним, как на запад шли по Украине, эти дни когда-нибудь мы будем вспоминать».
Згадають, якщо доживуть. А ми їм своєї української заспіваємо:
На цім світі пий, соколе,
На тім світі не дадуть.
Мертві бджоли, мертві бджоли,
Мертві бджоли не гудуть.

ЯРОСЛАВ

5 Comments on "Мертві бджоли не гудуть"

 1. Jonas Henrikas | 23 Червня, 2016 at 12:36 |

  Prekrasnaja skrepa dlia xuiliatiny.

 2. Не догма,а руководство к действию.

 3. А можна налогодити обмін нашого алкоголю на їхню зброю?

  • Вигода – подвійна. Можна їм навіть допомагати з приховуванням таких оборудок. Наприклад рашисти пішли в атаку і захопили “трофейну” бочку алкоголя. А наші, натомість, “захопили” БМП чи танк 🙂

 4. Avatar photo Ярослав | 24 Червня, 2016 at 18:39 |

  24.06.2016
  В «ЛНР» пішли чутки про постачання в «республіку» «психотропного алкоголю» від ЗСУ.
  Бойовики запевняють, що таким чином «хунта» прагне «дестабілізувати внутрішньополітичну та соціальну обстановку в «Народних Республіках».

Comments are closed.