Как бы борьба за как бы справедливость? (Часть 1)

"Слоник", приспособление для пыток удушением, которое применяет противник.

Вчера в Сети появилось фото, которое формализовало известный лозунг орков «можем повторить». В общем, обтекаемая формулировка этого лозунга позволяла любому додумать его продолжение уже по собственному усмотрению и потому она получалась разной у разных людей, которые пытались найти его смысл. И вот картинка, которую опубликовали наши бойцы из только что освобожденного населенного пункта, мгновенно отменила все разнообразие мнений и подвела общий, причем – формальный, знаменатель под этой фразой, которую произносило практически все население федерации, а многие – специально покупали себе футболки или наклейки для автомобилей, именно с этой надписью. То есть, они не просто были согласны с тем, что вкладывалось в этот лозунг, но и были готовы платить деньги за то, чтобы демонстрировать его на своей одежде, автомобиле или на чем-то еще. Вот эта картинка.

На самом деле, те, кто более или менее владеет знаниями истории, достаточно хорошо понимали, о каком именно повторе идет речь и безусловно полагали, что эта публика жаждет повторить фашизм. Не зря появился термин «рашизм», который достаточно точно указывает на то, чего делало подавляющее большинство населения мордора, а именно – там не просто хотели строить, но и строили русский фашизм. Между прочим, за использование этого термина мы получали предупреждения от Гугла и Фейсбука, где нам поясняли, что это определением является оскорбительным «для народа россии». Жаль, что в этих компаниях никогда не отвечают за свои слова, обвинения или позиции, поскольку глядя на приведенное выше фото, возникает все одна аналогия. Такие же фото были сделаны в концлагерях, где с жертв снимали золотые коронки. 

И вот это происходит снова. Теперь даже совсем своеобразному пациенту из руководства указанных выше компаний должно быть понятно, что эта публика уже воссоздала фашизм, а они – не хотели этого видеть сами, пытались не дать это увидеть другим, и более того, пытались притеснять тех, кто кричал: «Откройте свои глаза!» Проще говоря, они закрывали глаза людям по всему миру, чтобы те не видели эту мерзость еще до того, как она сама формализовала свою идентичность с фашизмом. И вот сейчас мы бы хотели, чтобы наши коллеги или те, кто нас читает, как-то донесли для людей, живущих на Западе, то, что мы хотим сформулировать именно для них.

Начнем несколько издалека. Мы с удивлением или с непониманием относились к массе информации, идущей из стран старой демократии о том, какие баталии там разворачиваются по поводу проблем сексизма или нюансов расовых проблем. Нам было трудно понять, как там люди могут засудить своих родных и близких по каким-то поводам, которые для нас были более, чем странными. Но из-за этого там регулярно вспыхивают грандиозные скандалы, и если вы сейчас оторветесь от этого текста и просмотрите десяток первых страниц европейских или американских изданий, то вы обязательно найдете что-то о том, что кому-то дали срок за то, что кто-то сидел и пялился на детей у детской площадки или слишком близко шел с женщиной и она решила, что это домогательство. Вы можете заметить и то, что в каких-то фильмах исторических персонажей играют люди намеренно не с тем цветом кожи, что было в оригинале. 

В конце концов, до последнего времени вам просто не удался бы поход по их СМИ таким образом, чтобы не споткнуться о Грету Тумберг, борцунку за экологию, с какими-то кучерявыми связями в кремле. Но в данном случае, мы не собираемся обсуждать или тем более – осуждать эти вещи. Просто отметим, что Запад очень сильно и уверенно фиксируется на ряде проблем, которые уходят корнями в основные права человека. Все это – правильно и замечательно, если бы не один нюанс.

(Окончание следует)

16 Comments on "Как бы борьба за как бы справедливость? (Часть 1)"

  1. Юрій | 05.10.2022 at 18:55 |

    Це жах..
    Вчора побачив це фото на стрімі у Миколи Рушниці… Це просто не вкладається у голові.. Навіть мародера з пралкою, чи унітазом – можу зрозуміти. Зрозуміти, наскільки воно кінчене і голодне, без моралі і совісті, схоже на дикуна-канібала, але з нальотом цивілізації, із зливним бачком замість мозку. Але ось це – це не просто садизм, це садизм, добре поставлений на державному рівні, як і “спеціалісти” СС у нацистській Німеччині. Боляче уявити, скількох людей ці покидьки замучили до смерті..
    Що точно потрібно – щоб все це фіксували разом із нашими міжнародні криміналісти (це мабуть і відбувається). Потрібно провести не тільки паради рашистської військової техніки (не зовсім свіжої) по столицях і містах Європи, а й такі виставки, щоб Європа і світ здригнулись, побачивши на власні очі, що Дахау – це не тільки історія, а й сучасність, яку створюють росіяни. Щоб всілякі Орбани та інші підбріхувачі мовчки засунули свого язика в одне чарівне місце, а всілякі любителі “руского мира” – щоб боялись навіть голос подати.

    • leomil | 05.10.2022 at 19:14 |

      Цілком згоден на 1000 відсотків!

    • Vadym Kuzmenko | 05.10.2022 at 19:28 |

      Колись давно (до того, як вилізли красномовні факти), ще коли було сподівання, що Меркель просто плутається в поняттях, а не працює на Хуйла, майнула дивна думка. Чи не хоче лідерка сучасної Німеччини домогтися, щоб світ побачив, хто насправді є втіленням вселенського зла і тим самим “відбілити” свою країну? Адже у світі (і передусім у США) якось бездумно наполягають на тому, що гітлерівський нацизм – це апогей пекла. Сам я давно переконаний, що більшість злочинів, які приписуються Німеччині – це “перелицювання” того, що коїла сама Московія (адже ж “історію пишуть переможці”). Ну от, тепер всі, хто не затуляв очі і вуха, можуть побачити, що такого варварства, яке походить від Імперії зла, багато хто і уявити не міг. І це було завжди! Засуждення гітлеризму – це виявилося таким собі “відволіканням на хибну ціль”, щоб замаскувати справжє джерело жахіття. Адже при цьому більший злочинець домогся позиції, щоб була можливість блокувати навіть розслідування злочинів на всесвітньому рівні.
      От цікаво, як довго буде тривати така “сліпота” людської цивілізації?

    • Укроп | 05.10.2022 at 23:04 |

      Притому, рашисти до того ж ще і дебіли! Наскільки знаю, зараз золоті коронки не ставлять, то сплав тільки схожий на золото, не пам’ятаю його назви, але він по вартості і близько не золото. Може покидьки просто косплеїли фашистів часів другої світової щоб завдати жертвам побільше тортур, а ті коронки їм треба було тільки для доповідей “о сдєланном”? Не поміщається в голові як така поведінка може бути сумісна з “адіннарот”. Покидьки!

  2. Valeriy | 05.10.2022 at 19:12 |

    “а они – не хотели этого видеть сами, пытались не дать это увидеть другим, и более того, пытались притеснять тех, кто кричал: «Откройте свои глаза!» ” – а если проще – соочастники ?

  3. Valeriy | 05.10.2022 at 19:14 |

    Фото лишь ещё одно подтверждение – Жги их Антиколорадос, ЖГИ!

  4. Вовк | 05.10.2022 at 19:19 |

    Ось вам і відповідь!
    і Собчак, і папі кРимському, і аліку Маску, і орбану з йобіком…
    варто при ексгумації тіл додатково звертати увагу на зуби закатованих українців, щоб в ЖОДНОГО не розчепірилась пелька зказати “фейк”

  5. Н єпатріот | 05.10.2022 at 20:43 |

    Згоден з Vadym Kuzmenko. На превеликий жаль не відбулося міжнародного суду над комуняками. Якщо правдиво розглянути комуністичну імперію, то вони наробили горя набагато більше, чим національні соціалісти, які були не дуже вдалими учнями інтернаціонал- соціалістів(комуняк, більшовиків). Видирати зуби почали вони під час ” громадянської війни”, розкулкурень, боротьби з басмачами(спитайте у казахів) тощо. Грабували, гвалтувати катували . У новітній історії це була перша хвиля ізуверів, виродків тощо. Нацисти (гестапо та СС) вчились у ВЧК, НКВС тощо.
    Не відкидаючи зло, яке творили нацисти, нам слід більше акцентувати увагу на “подвиги” імперії зла.

  6. Сергій | 05.10.2022 at 20:57 |

    Между прочим, за использование этого термина мы получали предупреждения от Гугла и Фейсбука, где нам поясняли, что это определением является оскорбительным «для народа россии».

    Це до всіх так. Не знаю як фейсбук, не користуюсь ним. Гугл можна обманути. Якщо писати слово “рашизм” замінивши букву ш, на інший символ візуально схожий, тоді прокатить. Теж саме й з іншими. А загалом просто писати російські терористи. Щоб до всього російського це все приклейлось назавжди.

  7. От можливо я не в темі. Невже зараз масово ставлять коронки з дорогоцінних металів ?
    Я коли собі ставив – запропонували або дорожчу металокераміку, яку не одразу від справжнього зуба відрізниш, або дешевший варіант – якийсь сплав. Чиста коронка з цього сплаву – сріблясто-металевого кольору. Якщо дуже хочеш – мона замовити ПОЗОЛОЧЕНУ. Ні про яке золото навіть мови не йшло. В золотих коронках був сенс раніше, бо воно легко обробляється і не кородує. Але ж зараз є інші сплави, з тими ж властивостями.
    Де вони знайшли стільки людей з золотими коронками? А якщо надерли звичайних – то це взагалі поза межами розуміння. Надерли коронок які потім нікуди не подінеш, хіба що здати на переплавку, гривень так за 200 ? От щоби що ? Просто не розумію навіщо, тільки якимось збоченим садизмом можна це пояснити..

  8. Журналіст BILD знайшов місцевого стоматолога, в якого вкрали збирувані роками протези.
    https://twitter.com/ronzheimer/status/1577729161460068352?t=FPZfVybU6vvOxi7shWtolg&s=19

  9. «Боже мой, нет! Это зубы людей, которых я лечил на протяжении многих лет. Я удалил эти зубы, потому что они были плохими». Это действительно спорный текст. На фотографиях не удаленные больные зубы, а золотые протезы. Так что же говорит этот так называемый дантист?

  10. [про зубы — копипаста из комментов цензора, кажется логичной]

    Як людина, яка має безпосередній стосунок до стоматології, можу зробити тільки один висновок, – цю коробку спіздили у лікаря-стоматолога, або зубного техніка.

    У коробці тільки мости, – окремих коронок нема. Зняті професіоналом, – коронки розпиляні диском з вестибулярного боку. Тобто, розпилюється зпереду і знімається, як розстібнута сорочка.
    Чому тільки мости? – Бо стоматологи (у селах, або містечках) зняті мости не викидають, тому що літки і фасетки можна використати ще раз для іншого клієнта, якщо потрібно негайно зробити роботу, а чекати лиття нема часу. Це такий собі НЗ. На крайній випадок.

    Якби мости видирали прямо з рота, то там були б і власні зуби, – це 100%. А так я бачу лише пару власних зубів, що цілком нормально, – коли зуб під мостом явно хворий (видно на рентген-знімку), то моста так і виривають, – разом із зубами.

    Тупі кацапи видно думали, що в коробці золоті мости, – от і спіздили.
    Якщо хто мені не вірить, – у мене така сама коробка є. Тільки трохи менша. Можу сфоткати, і викласти прямо сюди.

    Це тільки для непосвячених виглядає страшно, а я бачу цілком нормальну стоматологічну роботу.

    > скільки років він збирав ці коронки

    На око, у коробці приблизно сотня мостів. Стоматолог, як вказано, у селі один. Село доволі велике (Піски Радьківські). Судячи з мого досвіду, весь процес зняття такої кількості мостів має зайняти не менше 2 (двох) років. Швидше за все, – кілька років, – до п’яти.

    Да, – і то не золоті коронки (мости). То сталь з напиленням. Сама по собі нічого не варта. Доволі умовну цінність представляє собою лише для зубного техніка.

Comments are closed.