Казочка про конячу вакцину

Автор — Дід Панас

Із серії «Новітні казки Діда Панаса»

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка! Сьогодні я приніс вам казочку — ще й бубликів в’язочку! А казочка моя буде про конячу вакцину… Отож, діточки, сідайте довкола своїх комп’ютерних моніторчиків, планшетиків чи смартфончиків та слухайте мене уважненько.

Почну з того, що зачитаю новину, яку мені приніс мій маленький помічничок — Зайчик-Побігайчик, перш ніж побігти на ринок за свіжою городиною для нашої кухні:


Президент Росії Володимир Путін пішов на самоізоляцію, адже в його оточенні зафіксований факт захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє РИА Новости.

«Путін повідомив, що повинен дотримуватися режиму самоізоляції у зв’язку з виявленими випадками захворювання коронавірусом в його оточенні», — йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що через перехід на самоізоляцію президент Росії візьме участь онлайн в саміті ОДКБ і ШОС в Душанбе.


Оце прочитав я й подумав: а власне, з чого б це Пахлу — цьому некоронованому псареві йти на самоізоляцію?! По-перше, ми всі давно вже стомилися чути завивання Собаки Баскервілів, Собаки Скабєєвої та інших породистих собак, що лунають з північного сходу, з гнилих мертвотних боліт цієї їхньої Мокшандії… Завивання про те, що їхній некоронований псар Пахло вже давно й надійно повідкручував голови усім штамам COVID-19, які тільки розплодилися у природі, з нелегкої руки китайських любителів кажанів, криланів та іншої летючої живності. Переміг особисто, в особистому двобої, проведеному в техніці «дзюдо без рук і ніг — тільки язиком».

І хоча навіть такий злющий, як Собакін Кисельов, який теж із завиванням пропонував розшматувати Україну на кісточки, вже догавкався — бо від COVID-19 можна тікати як завгодно хутку, але чи втечеш — хтозна, мої маленькі, хтозна… Отож навіть якщо злющий Собакін Кисельов вже догавкався і тепер лежить з COVID’ом під картатою ковдрою і кисневим концентратором — то в смердючих мокшандійських болотах на північному сході все ж таки лишилося ще забагато інших злих собак, які продовжують своїм лиховісним завиванням славити некоронованого псаря Пахла з приводу його повної, беззаперечної та остаточної перемоги над COVID’ом!..

Але що ж це за перемога така дивна, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка?! Отож бо й ба!..

А по-друге, мої хороші, хто ще, як не отой некоронований псар Пахло найголосніше гавкотів на всю околицю, що сам він вакцинувався найкращою в світі мокшандійською вакциною «Спрут-V», вбивчу для коронавірусу силу якої не здолає ніхто й ніщо??? Звісно, ви, мої хороші, ще маленькі дітки, а тому не знаєте багатьох речей. Зокрема, не знаєте, що в таких цивілізованих країнах, як Франція, Англія та всякі інші подібні, істинних королів колись визначали за здатністю лікувати певні хвороби простим накладанням рук. Себто, приводять до короля хвору дитинку, отож варто Його Величності доторкнутися до неї — як дитинка миттю зцілюється.

Отож після вакцинації мокшандійським препаратом «Спрут-V», якщо некоронований псар Пахло не те що торкнеться — а тільки дихне своїм міцним зашкарублим перегаром на будь-якого хворого, то він одразу й подихає. Хто подихає, запитуєте?! А хтось один — чи то COVID, чи то хворий… Це вже несуттєво. Головне, що подихає.

А тепер скажіть, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, з якого б ото переляку тому некоронованому Пахлу йти на самоізоляцію, якщо в його оточенні таки виявили якогось хворого на COVID?! Чому Пахло не дихне на нього зашкарублим перегаром?! Чому не вилікує, як це й належить справжньому псареві??? Ну припустимо, я розумію, чом Пахло не вилікувало злющого Собакіна Кисельова: на мокшандійських болтах інших подібних тварюк не бракує… Але навіщо псареві йти на самоізоляцію?! Самому гівноликому псареві!..

Залишається припустити, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, що їхня розрекламована на вест світ мокшандійська вакцина «Спрут-V» насправді не є ліками! Точніше, що це ліки — але не людські, а кінські… Ветеринарні, так би мовити. Й оскільки некоронований псар Пахло дуже полюбляє гарцювати у напівголому вигляді верхи на всяких різних кобилах — то, мабуть, добрий лікар Айболить… Точніше, добрий ветеринар Айболить хотів зробити вакцинацію улюбленій кобилі псаря. Але оскільки той не припиняв гарцювання — випадково штрикнув нижче пояса самого Пахла. Тому-то він зараз і був змушений піти на самоізоляцію, бо і вакцина не та, і він сам…

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками, щоб вночі вам наснилися хороші сни про те, як всяких різних негідників на чолі з отим Пахлом штрикнуть розпеченою голкою так, що всі вони повідкидають копита, ратиці, роги і хвости…

На добраніч, малята, на добраніч!

6 Comments on "Казочка про конячу вакцину"

  1. А може і COVID, і вакцина тут зовсім ні до чого? Може ВВХ не на самоізоляцію пішов, а просто зник з радарів з інших причин? Тим паче, що він, начібто, вакцинований. Та не конячою вакциною, а правильною. Більш того, здається, що ВВХ з його викрутасами не заслуговує на такий детальний аналіз його “непередбачуваної” поведінки. Ну, зник та й зник. Може, черговий напад панічного стану.

  2. Андрій Дар | 15 Вересня, 2021 at 08:47 |

    Дякую за казочку, Дідусю!

  3. Дякую за казочку, шановний дідусю! Мне кілька днів не було, а тут такий шикарний матеріал – посміявся. І над вакциною “Спрутень-V”, от тільки якщо останню букву читати як латинську цифру 5, то той “Спрутень” у них не п’ятий, а якийсь “на півшостого” по ефективності 🙂 Але то добре для кацапні, нехай шастить, нехай “вакцинуються” побільше, а потім можно вже маски не носити і спілкуватися за флаконом бояри чим більше, тим краще, головне – не боятися бувати в публічних місцях, а маски то дурня, вони вже не треба, бо “спрутень” же 🙂 Відносно ж “лікування сцарем за допомогою перегару від водки”, то Ви неправі, він лікував! Згадайте хлопчика, поцілованого у животик (а це один у кадр попав, а скільки там було переціловано за кадром – одне ВВХ знає), то це ж найяскравіший приклад царського лікування – сцар побачивши привабливий для нього дитячий животик, зрозумів що у дитини невиліковна хвороба і тільки прикладання царського писка до нього може врятувати життя і врятував же? 🙂 Так що там сцар таки “настоящій”… Така ж сама педофільська наволоч, як і інша кацапня… От що цікаво – це вже “трохи з іншої парафії” – трохи доросліше, але в українській мові нема аналогу расєйського слова “снохач” тому що наш народ таки куди більше моральний і “добра традиція” трахати невістку свекром властива мабуть тільки “дорогим расєянам” так, що аж навіть слово знадобилося 🙂

  4. Пyйло,а не Пахло,бо Пахло цe cправжнє прiзвище Колi Азарова

  5. Дякую, діду. От тільки з якого дива Ви вирішили, що ті собаки породисті? Через те, що на них коштовні нашийники і попони? Певен, що Ви помиляєтесь. Оскільки собака, зазвичай, схожий на свого господаря, то й з породою там повна “нескладуха”. Хіба що “плюгава борза”…

  6. Мимоходом | 16 Вересня, 2021 at 04:12 |

    Породи вони дворянської, себто двір пуйловський охороняють.

Comments are closed.