Казочка про Найкрутішого

Автор — Дід Панас

Із серії «Новітні казки Діда Панаса»

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка! Сьогодні я приніс вам казочку — ще й бубликів в’язочку! А казочка моя буде про Найкрутішого… Отож, діточки, сідайте довкола своїх комп’ютерних моніторчиків, планшетиків чи смартфончиків та слухайте мене уважненько.

А почати сьогоднішню казочку я хотів би з того, щоб покаятися перед вами, мої маленькі. Ох, завинив я пере вами, мої хороші! Ох і завинив…

В чому, питаєте, моя провина?! Та в тому, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, що не знав я, хто у нас в Україні найкрутіший!!! А не знаючи того — мимовільно і вас в оману вовдив. Отож пробачте, мої любі… Та мушу визнати, що помилявся. Ох, і до чого ж жорстоко я помилявся!..

Себто, як я вважав раніше?! А так, що найкрутішим у нас в Україні є наш п’ятий президент, якому український народ… Саме НАРОД, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, а не нарід — тут дуже-дуже прошу не плутати!.. Ну от, саме той п’ятий президент, якому наш український НАРОД дав почесне прізвисько — «Порох». Адже хто, як не він, висунув знамените тепер гасло, від якого усіх ворогів України немовби пропасниця б’є:

АРМІЯ. МОВА. ВІРА.

Та й не тільки висунув, але і зробив чимало для дієвого втілення цього гасла у життя… Наприклад — створив дієву міжнародну проукраїнську антипутінську коаліцію. А також зініціював Мінський процес, аби Збройні сили України мали час на «накачування сталевих м’язів». Отож і думав я до сьогодні наївно, що Порох у нас найкрутіший.

Ну, а якщо не Порох?.. Тоді не менш відомий секретар Ради національної безпеки і оборони України часів п’ятого президента — пан Турчинов, на прізвисько «Кривавий Пастор». Чому, питаєте?! Та тому, що при Кривавому Пасторі у нас мало не щодня випробовувалися якісь новітні зразки прогресивних озброєнь. По всьому відчувалося, що не тільки Порох, але й Кривавий Пастор також тримає руку на пульсі нашої армії, що стрімко відроджувалася у 2014-2019 роках…

Ну, а якщо не Порох і не Кривавий Пастор, то вже принаймні Сєня-Кролик на прізвисько «Кулявлоб» точно міг вважатися найкрутішим в Україні, чи не так?! Адже хто, як не він, пройшов усі «гарячі точки» колишнього СРСР, тримаючи на плечі скривавлене мачете і харчуючись виключно розіп’ятими хлопчиками в трусіках?.. Принаймні в цьому свято впевнені ФСБ РФ, ГРУ РФ та інші росіянські спецслужби, які давно вже всьому світові продзижчали про уявні подвиги нашого Кулявлоба…

І от тут виявилося, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, що всі ці уявлення старого Діда Панаса не вартували навіть ламаного шеляга. Чому, запитаєте?! Бо послухайте лишень, що буквально щойно чинний секретар РНБО України Олексій Данілов заявив з приводу можливої відповідальності Німеччини і Франції за окупацію Криму Росією, а також за побудову газогону «Північний потік — 2»:

«Треба припиняти, скажімо так, недомовлені речі з цього приводу. Перш за все — це Німеччина і Франція, які є політичними та економічними партнерами РФ сьогодні. І нам це дуже неприємно, тому що саме ці дві країни в 2008 році відмовили в ПДЧ, коли майже все було готово, Грузії та Україні, і ми пам’ятаємо, що в 2008 році на Грузію напала РФ… Після цього у нас є ситуація з окупованим Кримом та ін. Чи повинні за це нести якусь відповідальність Німеччина і Франція? Я вважаю, що повинні».

Ні-ні, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, ви не подумайте, нібито старий Дід Панас проти того, щоб закликати до відповідальності тих, з кого спитати таки справді потрібно. По формі тут усе сказано нібито вірно…

Але по суті, мої маленькі!.. Що тут маємо по суті?!

А те, що коли з приходом на політичну арену українського цирку «слуг народу» наша влада стрімко «позеленіла» — сталися певні негативні речі, наслідки яких ми всі спостерігаємо із завмиранням серця ось вже два роки поспіль. Насамперед, йдеться про розвал міжнародної проукраїнської антипутінської коаліції, видними членами якої саме й були Німеччина та Франція. Хіба ж не розвалили «слуги» цю коаліцію?! Розвалили…

Далі, абсолютно не розуміючи, навіщо, з якою метою був затіяний Мінський процес, «зелені» зробили все від них залежне для його зупинки. Так, звісно, після вчиненого Вусатим Лукашеску акту міжнародного тероризму із захоплення Протасевича, Мінськ загалом не можна розглядати в якості «незалежного» майданчика для переговорів. Але повторюю, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка: саме «зелені» завели Мінський процес в тупик ще раніше…

Далі, щодо економіки України. Поза сумнівом, єдина притомна перспектива для нашої країни — це членство, насамперед, в НАТО. Але для цього потрібно мати потужну економіку, що забезпечить великі відрахування до оборонного бюджету і можливість прискореного переводу ЗСУ на стандарти НАТО. А що зробили «слуги народу» з українською економікою?! Про це краще промовчу — бо пристойних слів не маю. А за непристойні навіть мене, Діда Панаса можуть забанити на «Лінії Оборони», як колись на ще радянському Українському телебаченні.

І що ж, знаючи про всі… культурно кажучи — допущені «зеленими» проколи, у пана Данілова вистачає… з дозволу сказати — нахабства закликати Німеччину і Францію до відповідальності?! Повторюю, робити це, безперечно, треба. Але спочатку непогано було б відновити дієву міжнародну проукраїнську антипутінську коаліцію, реанімувати або перезапустити Мінський процес (при цьому безумовно викинувши з нього одіозних персон, яких делегувала Україна). І найголовніше: не тільки припинити падіння нашої «вбитої» економіки, але й перевести її на рейки впевненого зростання.

А вже потім закликати до відповідальності Німеччину та Францію. Бо без перелічених заходів теперішні заклики пана Данілова видають лише непомірні й нічим не обґрунтовані амбіції. Хоча так, тепер він виглядає в Україні — Найкрутішим! І так буде, доки ще гучніших заяв не зробить найбільше наше «зелене» диво — чинний преЗЕдент. А він може і не таке заявити, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка. Ще й як може!..

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками, щоб вночі вам наснилися хороші сни про те, як Україна все ж таки вступить у НАТО… Рано чи пізно це і справді станеться, можете в тому не сумніватися. От тільки для цього не найкрутіші, хоч і слабко обґрунтовані заяви потрібні, а справжні діла…

На добраніч, малята, на добраніч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15 Comments on "Казочка про Найкрутішого"

 1. Даніла також “янєлох”(з початку 90). Бажаючі можуть покопирсатись в історії цього персонажа.

 2. За каденції Порха гучних таких промов не звучало. Діла були.
  Але то зрозумілим було є і завжди буде лише для чверті виборців.
  Як подумаю про це і згадаю різноманітну маячню наших зелених, зеленуватих і закордонних червоних з коричневими про “волю народу” та різні “референдуми”, то виникає зовсім не оптимістичне бачення майбутнього.
  Не тільки для України.

 3. Що маю сказати. Пори масу вірних оцінок прєЗєдєнта й того ж Данілова – його оцінка ролі Німеччини й Франції в тому, що нам не дали ПДЧ у 2008, не ввели санкції проти московії за напад на Грузію, по суті відмовляють нам у членстві в НАТО й зараз, коли ми восьмий рік воюємо проти московії, котру Альянс має стримувати – дійсно об’єктивна. Інша справа – для чого це оприлюднено саме зараз. Після якогось таємного рішення РНБО по “інтеграції в НАТО”, перед самітом. Добре, якщо метою тут є тиск на провідні країни Альянсу, щоби отримати ПДЧ. Добре, якщо слова про англосакське партнерство означають, що влада звернеться до США з проханням надати Україні статус союзника поза НАТО. А якщо це має на меті виправдати зміну цивілізаційного вибору країни й повернення нас до союзу з московією?

  • Лисий із Бразерс | 5 Червня, 2021 at 10:41 | Відповіcти

   +

  • Цель – нас**ть в антипутинскую коалицию, созданную Порохом, для того что бы угодить гнусавому наполеончику. Данилов озвучивает те хамские и не дипломатичные нарративы, что и его мелкий хозяин.

 4. Добре, що казочку прочитав зранку, а не на ніч, хоча вони зараз є короткі. А щодо таких заяв складається враження, що теперішні “зелені пастори” розгублені та не знають чим прикрити свою зрадницьку позу. Цивілізаційним вибором країни там собі голову не заморочують, вони й свій власний не змінюють. А тут лука так насмердів, що вже й не знають як дивитись в “очко” ху…ла: і хочеться, і колеться.

 5. Лисий із Бразерс | 5 Червня, 2021 at 10:41 | Відповіcти

  Я не знаю чи правильно зробив Данілов, що сказав це зараз і чи мав право взагалі таке озвучувати, але сказав він правду.

  • Це імітація імітації,ціль-викликати вогонь союзників проти України.А далі сварка і Україна-посміховисько,нікому не потрібна.Дружній вогонь убиває по-справжньому.

  • Орден Великого Дипломата ему с Зелёным бантом и скрещёнными пьексами.
   Это мне на кухне можно такое пи***ануть.

 6. Данілов робить хаос,навмисно,з цілью посварити Україну з союзниками.

 7. Та не, ну на нынешнем историческом этапе не мешало бы найкрутейшему набрать полный рот гамна и харкнуть им, скажем, ещё и в Польшу за её сепаратный сговор с Петром I (сепаратный со стороны царя) в 1708 г., кажется, относительно правобережной Украины.

 8. Одне чмо перечмошує друге чмо.Одне чмо ставить в вину Байдену ПП-2,друге винуватить інших.А що самі зробили два чмошника?Відповідь-ноль.Ну хіба що в шіріньку заглянуло х..лу і мир там побачило.Друге чмо підміняє собою прокуратуру,набу,суди і тягне на себе діряве одіяло.А 73% добо…бів прикололись,тепер в очі Людям не дивляться.Отака казочка малята….

 9. А між тим…
  Екс-заступника секретаря РНБО Кривоноса звільнили з лав Збройних сил
  Як заявив сам генерал армії Сергій Кривонос, його звільнили через те, що він відмовився “прислуговувати”.
  🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
  Детальніше читайте на УНІАН:
  https://www.unian.ua/politics/eks-zastupnika-sekretarya-rnbo-krivonosa-zvilnili-z-lav-zbroynih-sil-novini-ukrajina-11443900.html

 10. Такие же закидоны и пороху предъявляли.
  Несмотря на то что я не могу сформировать свое собственное однозначное отношение к Данилову, он не был замечен в обнимашках с овощами. Наоборот, был в оппозиции к красножопым мразям: Ефремову и Тихонову.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: