Петиція щодо «Nord Stream 2»

Автор — Тимур Литовченко

Сьогодні — 3.05.2021 о 14:11 за Київським часом, мені на мейл надійшов лист з Німеччини від ГО «Україна Форум» з Берліну (Ukraine Forum e.V.), в якому розповідається про петицію щодо зупинки «Північного потоку — 2», адресовану канцлеру ФРН Ангелі Меркель.

Я прекрасно розумію всі «підводні камені» цього листа-прохання:

 • так, Ангела Меркель відпрацьовує свій «дембельський акорд» — отож найімовірніше, їй зараз байдужі всі подібні петиції, взяті разом;
 • так, Ukraine Forum e.V. усе це робить у свинячий голос — оскільки дедлайн у них визначений післязавтра, 5 травня;
 • так, підпис потрібно надіслати на папері (?!) — хоча простіше зробити картинку в форматі JPG і скинути її на мейл організації;
 • так, «машинний» переклад петиції виглядає неоковирно і читається місцями важкувато…

Разом з тим, Німеччина — це все ж таки не Україна, а фрау Меркель — все ж таки не наше «ЗЮ в маминій кофті». А раптом ця петиція на щось і вплине?.. Отож прошу тих завсідників «Лінії Оборони», які живуть в Німеччині (а може, навіть в самому Берліні!) розглянути цю петицію і по можливості підтримати її. Лист від ГО «Україна Форум» публікую без жодних змін, зберігаючи авторську стилістику і граматику.


UPD-1. Ще раз підкреслюю: моє звернення спрямоване винятково (!) на жителів Німеччини, а тим паче Берліна. Будь ласка, при можливості самостійно вийдіть на контакт з ГО «Україна Форум» — я для того спеціально навів їхні координати наприкінці, — і підтримайте петицію, якщо вважаєте за можливе. Самі розберіться з ситуацією! Бо добудова «Північного потоку 2», його подальша можлива сертифікація і  можливе введення в дію можуть обернутися великими неприємностями для України!!! Якби не це, я б загалом не публікував цей матеріал на «ЛО»… Але фрау Меркель відробляє свій «дембельський акорд», і ситуація загострюється. Отож зайва петиція не завадить. А тому якщо є можливість — зв’яжіться з ГО «Україна Форум» і розберіться, варто чи не варто підтримувати їхню петицію…


Шановні Українці ! Христос Воскрес!

Очевидно ви знаєте, що зараз є ще шанс зупинити будівництво політично-мотивованого потоку 2.

Уже багато громад, діаспори з багатьох країн світу направили зверення до Канцлерки Німеччини п.Др.Меркель щоб цей потік зупинити. Це буде як в користь та безпеці  Україні, так і Європи.

Ось лист який ми, ГО Україна Форум з берліну (Ukraine Forum e.V.) приготували і просимо вас як ГО підтримати підписами. Ми будемо лише підписи ставити і внизу вказувати хто підписався.

Ось як в додатку ми це вже робили. Ми маємо дуже мало часу. Прошу до 5 травня вислати. Дякую

Прошу ознайомтесь і вишліть ваші підписи на чистому білому листку паперу, добре і силоміць написані, щоб можна було перенести на лист в кінці…

Української переклад через гугл але досить достовірний.

Нім. Версію за звичай будемо ще грамику корегувати…

Дякую!

Шановний канцлерка,

ми, українці, та громадяни Німеччини, Австрії, Іспанії, Італії ……. звертаємось до вас, канцлер канцлер, зупинити всі будівельні роботи на Північному потоці 2 (NS2), поки Путін не виведе всі російські війська з окупованих територій Донецької та Луганської областей України та з українського Криму. Крім того, ми закликаємо вас дотримуватись мораторію на Північний потік2, доки незалежна комісія експертів не вивчить наслідки для німецької та європейської енергетичної безпеки, і фактична потреба в цьому проекті буде зрозумілою.

Тим часом ми переживаємо цілеспрямовані та зростаючі фейкові новини, кібератаки з боку Росії на європейські країни та особливо на Україну. Існує багато неперевірених заяв про необхідність транспортування російського газу до Німеччини для виправдання NS2. Норвезька дирекція нафти все ще має 30% потужностей.

Цитата: Ресурси прослужили б довго, але попит зменшується. Усі сходяться на думці, що природний газ буде менш затребуваний із середини 2030-х років або навіть раніше, ніж сьогодні.

Транспортний шлях з Норвегії становить лише 660 км.

NS 2 – не про створення додаткових потужностей взагалі, а про витіснення існуючого основного маршруту російського газу до Європи, який пролягає через Україну. Це не економічна необхідність, а тиск влади та впливу на Європу.

Сьогодні люди стикаються з різким забрудненням землі. Внаслідок багатьох непотрібних будівельних проектів зараз забруднюється Північний потік2 у Балтійському морі, а також Південний потік у Чорному морі, які також були побудовані незавершеними без розгляду та схвалення і зараз загалом шкідливі для Чорного моря та морських мешканців. Від цього страждає природа. Якщо NS2 буде добудований, вся мережа в Україні згодом стане найбільшою іржавою та шкідливою для природи структурою та вплине на наш родючий ґрунт.

Щодо поточного стану Матері-Землі, припустіть, що, маючи підписаний дозвіл на будівництво, слід подати подальшу і чітку концепцію щодо подальшого захоронення без нанесення додаткової шкоди природі. Ми хотіли б знати, як і коли РФ, Чорне море та інші підготовлені металобрухтні споруди будуть відповідно утилізовані. Проблема утилізації ядерних відходів вже показала, що зараз необхідно інвестувати в дослідження / розробку таких видів відходів.

Кремлівський уряд поводиться з такими будівельними проектами без будь-якої відповідальності перед іншими народами, законами та природою. Це треба припинити. Будівництво NS2 також розпочалося в жовтні 2012 року, не отримавши попереднього дозволу, і зараз на Європу тиснуть, щоб вона закінчила цей будівельний проект та придбала газ. Так тривати не може.

Найпізніше, коли український Крим був анексований у 2014 році, було чітко визнано, що NS2 не відповідає Енергетичному союзу ЄС і суперечить правовим настановам ЄС. Це також ставить під загрозу кліматичні цілі ЄС. Крім того, це втрата для України 2 мільярдів доларів США за той час, коли Україна зберігала мир для Європи з 2014 року.

Україна, США, Молдова, Польща, Словаччина, Великобританія, Швеція, Канада і навіть Парламент Європейського Союзу прийняли чітке рішення щодо закриття газопроводу – NS2. Німецький народ також побоюється негативного впливу на навколишнє середовище. Українці глибоко стурбовані поглядом в іншу сторону на зневажений Росією підхід до демократичного співіснування та дій у Європі.

Пані Канцлер, рішення вийти з цієї стратегічно шкідливої ​​угоди з Росією повністю у ваших руках. Ми апелюємо до вашого рішення, яке часто сприйяло до багато хороших рішень у новітній історії.

Як казав святенніший Митрополит Галицький Андрей Шептицький, “чи ж це не якесь дивне божевілля – не розрізняти поняття правди і неправди, добра і зла, світла й темряви, культу Бога і культу демона, закону Божого та закону бандитів?”

Дякую завчасно за Вашу відповідь.

🇺🇦 СЛАВА УКРАЇНІ !

Mit freundlichem Gruss | З повагою | Yours sincerely

Ukraine Forum e.V.

Luba Pokotylo | Люба Покотило

Vorsitzende | Голова


UPD-2. Шановний Andriy Moderator висловив жаль з приводу видалення статті з “Лінії Оборони”. На його думку, зі статті можна видалити лише координати ГО “Україна Форум”, а саме обговорення є повчальним. Хоча, на мою думку, без координат громадської організації (а отже, без можливості вийти з ними на контакт) публікація втрачає сенс… І видаляючи її, я виходив з принципу “не нашкодь”… Але гаразд! Відновлюю публікацію, прибираючи координати ГО “Україна Форум”. Хай буде так! Все одно строк “на післязавтра” надто короткий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the Author

Tymur
Tymur
Письменник, журналіст і блогер

46 Comments on "Петиція щодо «Nord Stream 2»"

 1. лист хоть успели смазать нужным порошком?…

 2. Сподіваюсь, Тімур, що Ви добре розумієте з ким маєте справу. До чого на українському сайті петеція до канцлера Німеччини? Не сторчать там кацапські вуха?

  • Цю петицію вже підписали представники української діаспори в Німеччині, Австрії, Іспанії й Італії. Представників України я не закликаю надсилати підписи – бо все робиться в свинячий голос, і ми тривіально не встигнемо.
   Але!..
   “Лінію Оборони” в Німеччині читають? Безперечно! Отже, представники німецької діаспори ще можуть встигнути долучити свої підписи. Якщо у когось із них виникнуть нарікання – пишіть мені про все. Тоді я, можливо, переоціню своє ставлення до ГО “Україна Форум”. А поки що вони не давали мені приводу сумніватися у своїй проукраїнськості…

   • Тімур, і в думках не було у чомусь Вас заподоздріть. Ви, як і “…жінка Цезаря – поза всякою підозрою”(жарт). Робить так , як рахуєте за потрібне. Моя повага до Вас не зменшилась.

  • До речі, сподобалось вислів VolodumurzDnipra . Мабуть ще і тому, що сам з Дніпра. Але зараз змінив шістнадцятиповерхову шпаківню на гарний будиночок у селі поряд з Дніпром.

  • “вишліть ваші підписи на чистому білому листку паперу, добре і силоміць написані, щоб можна було перенести на лист в кінці…”

   2Тимур

   Вы предлагаете читателям (не важно с какой целью) отправить чистый лист со своей подписью?

   Это такой юмор?

   • Це не я пропоную, це просить ГО “Україна Форум”. Але якщо їм нема довіри – то нічого їм не надсилайте.
    Я ж пропоную інше: читачам “ЛО”, які проживають в Німеччині, а тим паче в Берліні – самим зв’язатися з цією громадською організацією, розглянути петицію і по можливості підтримати її. Телефон і адреса додані спеціально для цього. Я ніде не прошу надсилати свій підпис на чистому аркуші паперу.

    • Я уже говорил о публикации всяких-разных писем. Особенно стремных. Особенно явно пахнущих разводом.
     Подпись на чистом листе бумаги – это уже явное неприкрытое мошенничество. Им там не нужен номер кредитки, чтобы удостовериться в возрасте?

     Нереально короткий срок – тоже признак. Создание чувства срочности, человек отключает мозги и бежит срочно делать, предварительно не подумав. Social Engineering 101.

     • Пане Андрію! Звісно, все треба робити не так, як вони пропонують. Тому я і прошу тамтешніх жителів (!) вийти на контакт з цією організацією, самим розібратися в ситуації й по можливості підтримати петицію, а не надсилати їм підпис на чистому аркуші паперу! Для цього додаю координати організації. Що незрозуміло?..

     • Andriy Moderator Andriy Moderator | 3 Травня, 2021 at 22:00 |

      Выходить на контакт с теми кто выглядит как мошенники? И это до конечного срока, который истекает завтра?
      Сколько человек бездумно пошлют свои координаты и подпись?

     • При наличии “черного” нотариуса все добровольцы станут бомжами.
      И, замечу, станут ими в духе и букве закона.

     • п.Андрій! дивуюся звідки такі коментари? ми, ГО Україна Форум (Ukraine Forum e.V. http://www.ukraine-forum.eu) з Берліну. наш сайт завершують розробляти зараз у Львові. чи ви читали наше звернення – щоб зупинити Північний Потік 2? короткий термін тому, що ми спочатку нашим ГО в США помагали бо думали що разом одне зверення підписуватимемо… потім виявилось що ні… ми маємо всі разом вплив на урядові рішення. так за “припинення всеосяжної тиші”, звернення яке підписали понад 700 голосів, ми домоглися, що і меркель і макрон не підписали це звенення! а то що Зе обманув усіх і всетаки це зробив, це вже інше питання. мені дуже шкода, що таку важливу тему через такі негативні коментари статтю видалили. судіть по справах а не по картинці. “Ви пізнаєте їх за плодами їхніми” . ось такі ваші коментари спонукали до видалення статті… в чому наше мошеничесвто? для України працювати? дуже цікаво…Слава Україні!

     • Andriy Moderator Andriy Moderator | 4 Травня, 2021 at 18:05 |

      Раз уж вы объявились самолично. Объясняю.

      1. Нельзя просить чистый лист бумаги с подписью. Никогда. Ни при каких условиях. Так поступают исключительно мошенники. А еще это попадает под законодательство о сборе персональной информации и вы должны это знать гораздо лучше меня, законодательство Германии гораздо более жесткое, чем законодательство США.
      2. Требовать что-то сделать, особенно… не слишком правильное… под предлогом “давай-давай, быстрей-быстрей, все пропало” – метод мошенников.
      3. Ваш сайт прямо сейчас неработающий. Даже заставки нет.

      А кто тогда вот это:

      https://www.ukrainianworldcongress.org/uwc-member/ukraine-forum-e-v/

      Ваши коогдинаты совпадают? А почему телефон не совсем?
      А на этой странице адрес сайта:

      http://www.d-u-forum.de/

      А это кто? Там координаты совсем другие. И имени Люба Покотило там не значится.

      4. Имя “Люба Покотило” или “Luba Pokotylo” в интернете в одном контексте с “Ukraine Forum e.V.” не встречается.

      5.Опубликованная вами же прямо здесь страница Форума на ФБ говорит: “This page isn’t available”

      Вывод, причем вы сами его подсказали:

      “Ви пізнаєте їх за плодами їхніми”

      Именно! Если вы действуете медодами мошенников, то какой вывод я должен сделать?

      P.S. Вы прямо сейчас наплодили кучу комментариев (17) под каждым сообщением и большинство из них с идентичным текстом.
      P.P.S. Я уже говорил об этом под первым вашим письмом, повторяю – не нужно искать обходные пути и обращаться к Тимуру, который “не может отказать”. С такими вопросами – к владельцу и только к владельцу.

 3. Прошу вибачення, але вся петиція – це “фiлькiна грамота”. Незрозуміло, чи є там казапські чи зелені вуха, але врешті-решт все iде до одного і того ж. Це не має ні найменшого впливу на прийняття урядових рішень. Не дозволяйте себе обдурити

 4. Може хтось посміхнеться.
  Два москаля у Києві в аптеці:
  у віконце – Два гондона
  – Це я бачу, купувати щось будете?

 5. Олександр Таллінн | 3 Травня, 2021 at 19:53 | Відповіcти

  Петиція чимось нагадує зухвалохитру морду колишнього спікера Литвина.

 6. Координаты в письме совпадают (кроме дополнительного “0” в телефоне) с координатами вот здесь:

  <удалено>

  Но по ссылке оттуда же на их сайте координаты совершенно другие.

  http://www.d-u-forum.de/uk/

 7. И что-то интернет находит очень мало о “Ukraine Forum e.V.” + “Люба Покотило”/”Luba Pokotylo”.
  Фактически публикация писем здесь на ЛО и еще пару таких же публикаций ее писем.

  Вывод – с огромной вероятностью мошенники. Если это не мошенники, то “против всех законов физики”(с), такого быть не может.

  И тут становится понятно, почему письма шлются не владельцу ресурса.

 8. Так… Координати ГО “Україна Форум” з тексту статті я прибрав – хоча без можливості вийти на контакт з громадською організацією та самим в усьому розібратися, матеріал втрачає сенс. З іншого боку, я діяв, виходячи з принципу “не нашкодь”. І якщо лист і петиція виглядають підозріло – краще було б їх загалом прибрати…
  Однак якщо обговорення має цінність – ОК, я відновив публікацію без координат ГО!
  З моєї точки зору, ніяких злих намірів ініціатори петиції не мали. Просто вони зробили все у свинячий голос. А що швидко робиться – те криве родиться! Звісно, треба було надсилати їм не автограф на чистому аркуші, а підписану петицію. Але на це потрібно не півтори доби, а значно більше часу… Отож поспішили – так воно і вийшло!
  Все це я докладно розпишу в листі пані Любі, щоб наступного разу вони не пороли гарячку, а діяли більш розважливо. Але це вже мої подробиці…

  • Сообщение типа “мы не успеваем, срок заканчивается, вышлите быстрее” один из любимых приемов мошенников. А еще написать письмо от большого начальника (я на рабочую почту получал письмо со срочными требованиями от [якобы] нашего СЕО… бывшего). Или от уважаемого человека.
   Social Engineering 101.

 9. Послесловие после восстановления.

  Я попросил восстановить чтобы все видели как нужно относится к подобным “письмам счастья”. И естественно координаты для этого не нужны, а чтобы не навредить и не отправить тысячу леммингов отправлять пустые листы бумаги со своими подписями, то и вредны.

  Я сначала не обратил особого внимания, хотя подобных “писем счастья” перевидел кучу – “вы выигали в лотерею, перешлите ваши паспортные данные и номер банковского счета и мы вышлем ваш выигрыш”.
  Но когда комментаторы указали на чистый лист с подписью, я начал копать глубже. Ну я конечно привык думать хорошо о людях, поэтому оставляю 1% вероятности что это не мошенники.

 10. Пан Тимур!
  Если есть возможность опубликуйте пожалуйста здесь петицию;

  Шановні друзі,
  Ми, група громадських активістів, зареєстрували та подали 26 квітня петицію до Київміськради щодо підтримки українського проєкту комплексної меморіялізації Бабиного Яру.

  Адреса на сайті петицій:

  https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10562

  Трагедія Бабиного Яру є спільним болем усього українського народу, всіх етнічних та соціальних груп, які становлять українську політичну націю. Тому, напередодні 80-х роковин початку масових розстрілів київських євреїв у Бабиному Яру, і в пам’ять про більш ніж 100 тисяч людей, які були вбиті тут нацистами під час окупації 1941–1943 років, вважаємо необхідним, аби негайно вирішити питання про гідне вшанування жертв Бабиного Яру на рівні меморіального комплексу та музеїв.

  Але ми не можемо допустити, щоб це надважливе питання стало приводом для ідеологічної агресії Росії проти України, щоб меморіялізація цього трагічного місця була віддана до рук російських путінських мільярдерів (як би вони себе не називали) та їхніх місцевих помічників.

  На жаль, керівники київської міської влади відверто підтримують приватний російський проєкт меморіалізації Бабиного Яру та ігнорують наявний український державний проєкт комплексної меморіалізації Бабиного Яру, розроблений на державне замовлення Робочою групою Інституту історії України НАНУ. В цьому проєкті – на відміну від російського – дуже делікатно вирішено складну тему вшанування пам’яті всіх жертв Бабиного Яру та пам’яті сотень тисяч похованих на цій території.

  Тому ми звертаємося до Київміськради із закликом припинити підтримку російського проєкту, розпочати широке громадське обговорення українського державного проєкту та на його основі гідно відзначити 80-ті роковини трагедії Бабиного Яру.

  Просимо приєднатися до нас, підписати петицію та розповсюдити її серед своїх друзів, опублікувати на веб-сайтах своїх організацій та в соціальних мережах!

  https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10562

  Зверніть увагу:

  Петицію можуть підписувати виключно мешканці (не обов’язково громадяни) України.

  Для підпису петиції на сайті Київміськради треба зробити наступне:

  1. Зайти на сайт електронних петицій за вказаним посиланням:

  https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10562

  2. Перш за все ви побачите сторінку для входу у систему «КИЇВ ID». Якщо ви вже раніше реєструвалися на сайті електронних петицій і маєте там свій ID-профіль, натисніть «УВІЙТИ» та, при потребі, вкажіть свій телефон або електронну пошту та пароль для входу.

  3. Якщо у вас ще немає реєстрації у системі «КИЇВ ID», потрібно буде заповнити реєстраційну картку зараз.

  Натисніть на «СТВОРИТИ» та слідкуйте за вказівками системи. Підтвердження реєстрації прийде на ваш телефон або електронну пошту, після чого треба буде внести ваші особисті дані. Зверніть увагу:

  для остаточного підтвердження реєстрації на ваш телефон повинно прийти SMS-повідомлення з кодом. Це може зайняти деякий (іноді досить значний) час. Наберіться терпіння та зачекайте.

  Якщо ви бачите, що система занадто довго не відповідає, зверніться до служби технічної підтримки сайту петицій по тел. (044) 366-80-14. На телефонах, що підключені до «Водафон», SMS можуть приходити досить довго.

  По закінченні реєстрації краще вийти з системи та зайти до неї знову, використовуючи для входу ваш номер телефону або адресу електронної пошти та пароль.

  4. Після входу в систему відкриється сторінка з текстом нашої петиції (якщо ні – знову натисніть на посилання з адресою петиції). У стовпчику справа під заголовком «Підписати петицію» треба натиснути помаранчеву кнопку «Підписати». Сторінка оновиться, і електронна система повідомить,

  • “Пан Тимур!
   Если есть возможность опубликуйте пожалуйста здесь петицию;”

   Ну почему нужно просить Тимура? Такие вещи нужно слать в редакцию. https://defence-line.org/kontakty/

   • Да, спасибо, так и сделаю! Не знал адреса.

   • Отправил.
    Мне кажется там все понятно, но если нужны пояснения по теме, я готов.

   • А вот и ответ):
    “Мы не публикуем петиций и не намерены делать этого впредь. Вы обратились не по адресу.”

    Так что просьба к пану Тимуру остается в силе. Ему петиции опубликовать удается.

    • Шановний пане Євгене!
     Про цю петицію я знаю.
     Більш того, якщо Ви відкриєте її в розділі “Електронні петиції” на сайті Київської міськради за посиланням:
     https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10562
     – то знайдете там і мій підпис:
     “Литовченко Т. 03.05.2021 о 19:40”
     Але прошу врахувати наступне…
     1. На “Лінії Оборони” і справді не публікуються петиції самі по собі.
     2. Я справді декілька разів публікував на “ЛО” матеріали, присвячені тому неподобству, що зараз коїться в Бабиному Яру:
     – “Бабин Яр. Київ” (22 травня 2020)
     – “Невивчений урок” (4 вересня 2020)
     – “Дементори, Содом і Гоморра” (29 вересня 2020)
     3. Але!.. Це були МАТЕРІАЛИ, в деяких із них тексти відповідних петицій та супровідні листи цитувалися прямо або переповідалися частково. А також додавалося посилання на відповідну електронну петицію для можливості підпису…
     4. Станом на зараз що маємо?!
     – “ЗЕ-слуги” на всі петиції наплювали, отож наруга над Бабиним Яром триває 🙁
     – якщо попередні петиції були спрямовані на ОПу (на Офіс Пр…резидента нашого ЗЮ), то ця петиція спрямована на Київраду. От і все! Більше нічого нового в ситуації немає. Отже, я не бачу приводу для негайного написання чергового матеріалу на цю тему.
     5. І тут мені на пошту надходить прохання від ГО “Україна Форум”! На цю тему я на “ЛО” нічого не писав, отож і віддав перевагу проханню пані Покотило. До речі, вночі ми вже обмінялися листами з пані Любою. Я висловив їй ряд зауважень щодо організації збирання підписів. Що ж, сподіваюсь, наступного разу помилок буде менше! А ще краще, якби ГО “Україна Форум” зорганізувала весь процес без жодних помилок. Зокрема – їм треба надсилати не чисті аркуші, а підписані примірники з готовим текстом петицій, які вони зберігатимуть у себе в офісі. До того ж, на збирання підписів буде виділено не 2 дні, а хоча б 2 тижні. А ще краще – 1 місяць. Тоді не буде питань.
     6. Що ж до теми Бабиного Яру… Гадаю, вона потерпить до 8 або ж 9 травня. Збирання підписів під петицією Київраді почалося 26 квітня – в день 35-х роковин аварії на ЧАЕС. Цей рік загалом сповнений сумних ювілеїв:
     – 60-ті роковини Куренівської трагедії (13.03.1961)
     – 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи (26.04.1986)
     – 80-ті роковини початку німецько-російської війни 1941-1945 років (22.06.1941)
     – 80-ті роковини початку розстрілів у Бабиному Яру (29.09.1941)
     Інформаційних приводів – море! Тут ще писати і писати…
     І навіть без інфоприводу 8 чи 9 травня можна написати також… І чергову петицію при цьому згадати. І посилання на неї дати. Встигнемо.

    • Ну-у-у. Если владелец ресурса сказал что на этом ресурсе такого не делается, то обращаться к кому-то чтобы разместить на этом же самом ресурсе… по меньшей мере некорректно.
     Тимур не владелец и не часть редакции, он такой же как мы все, точно так же должен выполнять правила ресурса.
     Владелец сказал “нет” – значит “нет”.
     В комментариях – другое дело (IMHO), но без спама, уже несколько человек ушли в бан за то что публиковали подобные сообщения в каждой теме.

 11. Стосовно Люби Покотило, і хто вона така. Місяць тому мені надійшов такий лист:
  HOLODOMOR ГОЛОДОМОР 1932-33 ВИЗНАННЯ В НІМЕЧЧИНІ ТА ПАМ’ЯТНИК в БЕРЛІНІ
  Дорогі Друзі!

  Велике дякую Усім, Хто підписав наше Звернення до петиційної комісіі щодо Визнання голодомору 1932-33рр. ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ та наша вимога побудови ПАМ’ЯТНИКА в Берліні. Я познайомилася з великою кількістю сердечних українців з цілого світу. Ми зосередемо усі зусилля на Німеччині, бо тут розглядається ця петиція.
  Дякуючи газеті НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ, яка надрукувала нашу статтю.

  https://www.ar25.org/article/pidtrymuyemo-vyznannya-nimechchynoyu-golodomoru-aktom-genocydu-ukrayinskogo-narodu.html
  Рекомендую підписатися та читати Газету НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ
  http://www.ar25.org

  Це був наш старт на розголошення і збирання підписів, яких ми зібрали 2.702! Дякую за кожен підпис, за Ваше розуміння, як це важливо для нас усіх.

  Інші газети теж друкували нашу статтю і збирали підписи.
  Це Ukrinform.ua , Запорізька правда, та ініші джерела розповсюдження. Це нам дуже допомогло! Дякую

  Лист відправили. Про хід подій буду Вас повідомляти і також публікувати в Газетах та на сторінці в Фейсбуці Luba Pokotylo.
  А зараз молімося, щоб наші слова були почуті та Правду про Голодомор узнав увесь світ. Щоб це лихо більше ніколи не прийшло на землі.
  Щоб сьогоднішня ситуація в Україні та в багатьох країн світу не призвела до такого страхіття…

  🇺🇦 Слава Україні!

  • Обращаем внимание:

   “Ми збираємо підписи і просимо підтримати нас в нашій спільній справі. Для цього необхідно подати прізвище, ім’я, місце проживання та країну на ел. пошту info@holodomor-ukraine.com

   и сравниваем:

   “Прошу ознайомтесь і вишліть ваші підписи на чистому білому листку паперу, добре і силоміць написані, щоб можна було перенести на лист в кінці…”

   То по email достаточно, а теперь нужен чистый лист с подписью. И почта совсем другая. Странно.

 12. дякую за можливість висказатися. я знаю лиш п.Тимура. тому до нього і звернулася. я розумію зараз, що це була помилка таким чином писати, вибачайте, щодо підписів. щодо моїх даних. я сама зараз здивувалася, що нашу ГО Україна Форум (Ukraine Forum e.V.)всетаки занесли в базу даних світового конгресу українців. я їх усіх там знаю і вони це зробили самостійно. а цей логотип це не наш. це з одної німецької ГО яка називається німецько-український форум… це дуже все напутано… вони займаються трохи іншою роботою – інвестують кошти, роблять бізнес в україні. і це лише німці. ми ж працюємо для України більш політично. ну тепер знаю що цей логотип вони мусять замінити. вибачайте за такий хаос… я теж цього не знала. слідуючий раз буду до вас звертатися напряму. але треба незабувати, що я п.Тимура добре і давно знаю. дякую що все стало на свої місця. вам Успіху і усіх Благ ! Люба Покотило Ukraine Forum e.V. http://www.ukraine-forum.eu

  • Повторяю. Этот сайт СОВСЕМ не работает.

   Я конечно понимаю, что вполне возможно вы действительно хотите делать добрые дела.
   Но так как вы это делаете, может нанести больше вреда.

   “я сама зараз здивувалася, що нашу ГО Україна Форум (Ukraine Forum e.V.)всетаки занесли в базу даних світового конгресу українців.”

   Но почему-то ссылка на совсем другой сайт

  • Появилась идея. А почему бы вам не воспользоваться уже существующей платформой для сбора подписей?
   Например change.org или что-то подобное.

   • 2Andriy Moderator

    В последнее время авторский (личный, субъективный взгляд и посыл, ради которого сюда пришли остальные) ресурс превратился в колхоз и охлос.
    Какие-то люди решают какие-то проблемы на ресурсе.

    П.с. “Владелец сказал “нет” – значит “нет”

    А изначально, это непонятно?
    См. “О нас” ?
    А.п.с. Вы искали контакты, телефоны фамилии…
    А учредители эих “г” не должны присутствовать в реестрах страны регистрации?
    Зачем ломать интернет в их поисках?

    • У меня нет полномочий решать кто что публикует, я могу только высказать по этому свое мнение, что и делаю.

     “Зачем ломать интернет в их поисках?”

     Помогает составить впечатление, что и кто это такое. Естественно я не могу знать все органы регистрации во всех странах, к тому же волонтеры например (даже те которые с репутацией) не обязательно где-то регистрируются.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: