О Пятом Президенте Украины и встрече Госсекретаря США

Вокруг визита госсекретаря Энтони Блинкена в Украину было очень много различных домыслов и предположений и высказывались мнения о том, что охрана госсекретаря США готова за ухо и пинками выкинуть с места переговоров завхоза янелоха – скандального и кротоподобного Шаурмака. А кроме того, обсуждался узел вопросов Байден-Порошенко, в том плане, что Блинкен может встретиться с Пятым Президентом Украины отдельно и лично, чтобы высказать собственное видение формата отношений между Украиной и США и видение президента США. Якобы, это нужно для того, чтобы в случае непонимания сказанного янелохом, Порох смог доходчиво растолковать ему, что говорил Блинкен. Якобы, из ОПЫ всячески пытались не допустить именно такого развития событий, поскольку возникнет простой вопрос такого плана. 

С Порохом госсекретарь встречается чуть ли не как с первым зарубежным лицом, не имеющим властных полномочий, но янелох таскал Пороха по судам, в то время как Шаурмака гонят мокрыми тряпками из любого присутственного места как путинского крота, но он продолжает сидеть на кресле завхоза и имитировать бурную деятельность, названивая Путину и его холуям, так вот – почему так? И вот ситуация прояснилась. Прибыв в Киев, Блинкен сразу встретился с Порохом и провел с ним переговоры, растянувшиеся более чем на час. Ну а дальше – слово пятому Президенту по тексту его ФБ.

«Щойно завершилася більш ніж годинна зустріч із державним секретарем США, великим другом України Ентоні Блінкеном і представницькою делегацією за участі Вікторії Нуланд.   

Зустріч була дуже конструктивна і символічна. Коли Україну відвідує серед перших країн одна з найвищих посадових осіб США, це є символ важливості України для Сполучених Штатів. 

І держсекретар, і Вікторія Нуланд сказали про концентрацію зусиль на проведенні і захисті реформ. Бо коли руйнуються реформи, зроблені нашою командою, у тому числі і за участі Ентоні Блінкена у 2014, 2015, 2016 роках, це є неприйнятним.

У ході зустрічі був дуже позитивний меседж, і всі політичні сили зараз задекларували, що захист українського суверенітету і відсіч російській агресії – це найвищий пріоритет.

Я передав Державному Секретарю non-paper і виклав абсолютно чітку позицію щодо розвитку нашої співпраці. Вона включає і необхідність отримання Плану дій щодо членства в НАТО, і підтримки України в позиціях переговорів по вступу в НАТО і ЄС. Там передбачені дуже конкретні прохання про допомогу нам в протидії коронавірусу, починаючи від постачання обладнання і завершуючи постачанням вакцин. Поділитися досвідом, який мають США в тому числі щодо організації логістики у протидії. Презентував наш антиковідний план. І ми домовилися про те що будуть надані відповідні визначені особи для проведення цієї координації.

Ми попросили, щоб США взяли участь у Кримській платформі і спільно обговорили активізацію Нормандського формату. Призначення спеціального представник США для відсічі російській агресії і координації дій з ЄС. Підкреслили важливість співпраці з МВФ. Бо на сьогоднішній день вона зруйнована. Тому що багато обіцянок, які давала влада, не були виконані. Зруйновано головне, що ми мали протягом п’яти років нашої каденції – це довіра. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб довіра до України була відновлена…

Радий новій зустрічі з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном, пані Нуланд та паном Рікером, чудовою «українською командою» нової американської адміністрації.  Передав теплі вітання другу України Президентові Байдену, побажав успіхів у зміцненні американського лідерства в світі та швидкому подоланні викликів. 

Наголосив, що стратегічний успіх України залежить від єдності всіх демократичних сил для ефективної відсічі російській агресії, відновлення територіальної цілісності та впровадження реформ заради добробуту України, членства в ЄС і НАТО, а також шляхів допомоги Україні у протидії викликам коронавірусу. 

У реалізації цих завдань важливою є всебічна політична і практична підтримка з боку США. У цьому контексті передав новій американській адміністрації особисте бачення шляхів поглиблення українсько-американського стратегічного партнерства та внеску США у зміцнення політичної, фінансово-економічної та оборонної стійкості нашої держави. Підтримую заяву Держсекретаря Блінкена, що нам слід будувати в Україні міцну і дієву демократію!»

Там есть и видео. Просто посмотрите, с каким видом Порох все это рассказывает и думаю, многое станет понятно. Ну а мы заметим такое. Посольство США в Украине по своему размеру одно из самых крупных не только в Европе, но и мире. Думаю, что надо приложить все усилия для того, чтобы на территории Украины была и самая крупная военная база США, для равновесия. В самом деле, отсюда можно быстро отправлять военных и грузы в любые горячие точки Европейско-Азиатского региона и если что, до Воронежа и даже Москвы – рукой подать.

Но визит продолжается и просто интересно, что там будет дальше, в частности, получит ли фигурный пендаль Шаурмак. Так что не расходимся. Будет интересно.

51 Comments on "О Пятом Президенте Украины и встрече Госсекретаря США"

 1. Постепенно государственными делами Украины начинают заниматься профильные специалисты.
  И это радует!

 2. На фото таке враження, що то Блінкен приїхав просити щось у Пороха )

 3. Мабуть зелю еще ніхто так не принижував! Тільки вдумайтесь: перша зустріч не чинним президентом а з Порохом! Ні, тут прекрасно всеи

  • НЕ будьте настільки категоричні. Не завжди він був героєм кварталу, доводилось і на розігріві, і на підтанцовці. Та й зараз бородата бабуся де дозволяє дівчинці забутись, хто її поїть та, відповідно, танцює.

 4. Ця зустріч дуже показова,тримаймося та поборемо!

 5. выступление Пороха – как будто из года 2018 – выступление Президента, с четко заявленными планами, позициями, роудмап…
  Браво, Порошенко!

 6. В когось на банковій зараз істерика.

 7. Александр Ковальчук | 6 Травня, 2021 at 10:34 | Відповіcти

  “Думаю, что надо приложить все усилия для того, чтобы на территории Украины была и самая крупная военная база США, для равновесия. ”

  Я ще раз і ще раз повторюю- аеродром Довгинцеве під Кривим Рогом здатен приймати будь які важкі транспортники! Розташування прям саме проситься. ППО є, з землі прикриття є. До АТБ , Варуса та залізниці 15 хвилин машиною. Що ще треба?

  • А шо там есть?? Насколько помню, при Порохе начали восстанавливать ВПП (одну??). И даже приняли один борт Ан-26 в восемнадцатом году.
   Восстановлены ли магистральные дорожки, стоянки, ангары?? Остальная структура для ТО, стОящая немалых денег?? Я так понимаю, это вопросы риторические, и никто там нихера не делает сейчас. Если ДОЗом некому сейчас заниматься, то Должанским и подавно.
   Ждите еще три года, и может в 2925-ом там сможет сесть первый Геркулес.

  • Щодо військових баз США в Україні. Хтось неосвічений та недосвідчений може сказати, що це суперечить сучасній Конституції України. Але! Російська база чф існувала в Севастополі з часів набуття незалежності і існує дотепер. Тобто заборона на іноземні бази чудово долається. Факт має місце. Просто ми не знаємо, яким чином і на яких підставах було розміщено російську базу. Таким точно чином можна розміщувати будь-які іноземні бази, аби країни-власники цих баз були згодні. Взагалі, оту статтю щодо іноземних баз давно треба скасувати, навіть не як застарілу, а як таку, що не працює та безглузду (знов-таки дивись на російську базу). Так що шановний Автор тисячу разів має рацію щодо бази (краще декількох баз) США.

   А щодо аеродромів, так в Україні є декілька аеродромів з ЗПС довжиною 3 км. Це для стратегічної авіації. Деякі з них зараз працюють, як цивільні. Нажаль одну з найкращих таких ЗПС в Прилуках було зруйновано, тобто покриття було вкрадене. Вікіпедія сором’язливо пише, що базу законсервовано. Насправді Google Map показує інше.

   • на яких підставах??? а вони просто не виконували Наші закони та не визнавали нашої державності! просто свинособача наглість, зайняти те що НЕ належить та бряцати зброю, мовляв нікуди не підемо звідси.

 8. цікаво, зараз відкриють ще 100500 справ проти Пороха чи закриють всі?

  • Високі гости показали хто представник та Президент України! Залєсскому будуть пояснювати щоб не рипався, і не ліз у справи дорослих!

 9. Да картина не сахар, Штатам приходится применять план Б, в отношении Украины, Поддерживать не всю государственную власть, а только часть гражданской оппозиции или силовой составляющей, Латинская Америка рулит, нет шансов, К Залескому нет вопросов, не он ставил завхозов на должность, и роль написана не им, Спасает, что он вот совсем не хочет в Ростов, Борьба за звание сукиного сына, с правом свободного въезда в страны первого мира в разгаре, И не Только Коломойский, но и Ярмак такую возможность потеряли, Эти пошутить конечно могут, но если те дядьки пошутят, диарея как дышать,

  • Семен Семеныч | 6 Травня, 2021 at 12:12 | Відповіcти

   Шо ты несешь, паря? Какая латинская америка? Какие планы БЭ? Вы там на Лахте совсем потеряли реалии в своей зажопии и еще рассуждаете о Украине. Забавно.
   Сильно не дыши, с диареей!

  • Кстати, восполните пробел моей памяти кто может – а кто был при Гетьмане завхозом в администрации? Что-то я не запомнил на политической арене такую же настырную личность, как нынешняя.

   • Семен Семеныч | 6 Травня, 2021 at 12:53 | Відповіcти

    не могу в вашу память воткнуть этот про…, но точно знаю, что у него, того который был, не было шансов быть “завхозом” при Гетьмане.
    Только при слабом руководителе находится туча решал и советчиков. Переживем и это!
    Я удивляюсь, насколько История дает нам испытаний, трудностей и возможность….даже не возможность, а реальную практику. Практику пройти это все, на своей шкуре, что бы поняли. Ведь мы так до конца и не поняли, что такое Свобода, мы так до конца ее и не завоевали, большой ценой, не оценили гордость за нее….потому выбираем в руководители откровенное говно, а потом, размазав сопли по роже ноем – а шо такое!
    Все нормуль.Страны Европы проходили эту школу веками, нам приходится проходить в три дня. Только вперед!
    Слава Украине!

 10. це все добре!
  бо нестерпно думати, що наче наша країна залишилась без Презедента!
  Така підтримка це дуже супер!!!!

 11. Держсекретар Антоні Блінкін зустрівся спочатку з найвідданійшим та найвпливовівшим Українцем, якого в першу чергу хвилює майбутнє країни та людей, а потім вже до “владного шапіто”, дресирувати цих невігласів та зрадників.

 12. Похоже быть Пороху премьером до окончания срока Зю,а его большинство в Раде ещё послужит на благо Украины.

  • Интересно узнать о чём пойдёт разговор, когда клоунов “вызовут” на бис.

  • Премьером сейчас – это как кочегаром на пароходе, который плывет в туман в окружении вайсбергов, а в рубке – аниматоры из салона для пассажиров второго класса.

   • Может и так,только без кочегара, на педальном ходу и в тумане далеко не уйти,а вот вайсберг впоймать-запросто.

 13. Настав час Бубочці пакувати чумайдани, а митниці їх конфісковувати, так допоможемо їм в цій важкій, але такій корисній справі!

 14. Прослушал выступление Пороха и сравнил с вчерашним блеянием янелоха на встече с 5 президентами.Ну блин слов нет, потому что они здесь запрещены :(, осаются междометия…. Смотрим на янелоха на встрече с Блинкеным.

 15. Семен Семеныч | 6 Травня, 2021 at 12:04 | Відповіcти

  Зеля мабуть накидав за комірець бренді, та сховався під спідницю Оленки.Там очі путена завжди допомагають.
  Хоч би не всравсь, нещастя!
  Все одно вилізти доведеться…

 16. Блинкену – зачёт! Знатный троллинг!

 17. “надо приложить все усилия для того, чтобы на территории Украины была и самая крупная военная база США”
  давно пора! вопрос перезрел

 18. Какая же разница в уровне интеллекта пятого и полшестого. Чёткое изложение сути переговоров, определение задач и оценка существующего положения в Украине и мире. Вот где Настоящий лидер нации!

 19. Лисий із Бразерс | 6 Травня, 2021 at 15:33 | Відповіcти

  Чомусь відчуваю, що Зєля буде сильно мститися Пороху за цей дипломатичний ляпас від Блінкіна, може затаїти образу на Сполучені Штати та Байдена, а так як ні на що сам не здатен, то може тупо саботувати будь які позитивні взаємовідносини України та Штатів, саботувати будь які реформи, що наближатимуть нас до НАТО і т.і. І всим цим може вдало скористатися “друг Владімір” з Мацкви, розставивши широкі обіймі для зеленої “обіженкі”…

 20. И шляпа при нём и мундир отглажен с утра и кресло на месте а сегодняшний Киев всё больше смахивает на Ватерлоо.

 21. зеленому дали зрозуміти, хто є ху і тепер веселощів у зеленому кодлі ще поменшає. Знову буде імітація патріотизму із сторони зе та його кодли, але надіюся це нікого не обмане.

 22. Ilya56 | 6 Травня, 2021 at 16:32 | Відповіcти
  Про боевого и учебного президентов 🙂 – https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3552547.html

  Беседа на встрече конечно велась на английском, но переводчики (как это не жаль!) все же у части нашей “элиты” наверное были. Но все же тонкости переговоров такого уровня требуют соответствующих спецов, которые должны услышать-понять-и правильно донести смысл ‘элите’. В то время, когда Порох уже донес все проблемы, определил направления работы бОльшая часть украинской делегации судорожно думала, а что сказать в ответ! Ведь даже владея языком на бытовом уровне (ну не могут же главы партий ВООБЩЕ не знать английского?!) не все оттенки дипломатического языка можно понять верно.
  Ну а если переводчиков не было – то это троллинг высшего класса!

  • Охотно верю что жулька и бойко без дюпля в английском.
   Равно как и то, что они были увешаны микрофонами и ленточными нано-магнитофонами…

 23. Только Порошенко не пятый президент а шестой. Не надо забывать о Турчинове.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*