Казочка про Китайського Дракона

Автор — Дід Панас

Із серії «Новітні казки Діда Панаса»

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка! Сьогодні я приніс вам казочку — ще й бубликів в’язочку! А казочка моя буде про Китайського Дракона. А ще точніше — як Червоний Китайський Дракон за Ве-Ве-Пахлом ганявся… Отож, діточки, сідайте довкола своїх комп’ютерних моніторчиків, планшетиків чи смартфончиків та слухайте мене уважненько.

Тут ще вчора ввечері мій маленький помічничок — Зайчик-Побігайчик приніс мені два повідомлення про 22-тонну китайську ракету «Чанчжен-5В» (Long March 5b), уламки якої падають на землю… А нумо, Зайчику-Побігайчику, зачитай нашим дорогим маляткам, любим хлопчикам й дівчаткам, оте повідомлення?..

Зайчик-Побігайчик: Та будь ласка, дідусю!.. (Читає)


Китай заявляє, що уламки його ракети навряд чи заподіють шкоду. Китайські фахівці припускають, що уламки ракети впадуть в міжнародні води, повідомляє REUTERS.

«Велика частина уламків згорить під час входу в атмосферу, залишивши лише дуже невелику частину, які можуть приземлитися в районах, віддалених від діяльності людини, або в океані», — йдеться у повідомленні.


Дякую, мій дорогенький помічничок! Але ж далі там було ще одне повідомлення, здається?.. Те саме, де місце і час ймовірного падіння визначався більш точно.

Зайчик-Побігайчик: Було, дідусю, авжеж було! Та й не одне… Але те, що ви маєте на увазі — ось воно!.. (Читає)


Згідно з розрахунками, 22-тонне космічне сміття може впасти на території Туркменістану. Точні координати: 38.1 градуса широти, 62.5 градуса довготи. Також приблизний час — 8 травня 23:13 UTC (02:13 за Києвом — УНІАН).


Ще раз дякую, мій дорогенький помічничок! Але скажи мені, будь ласка, чи це єдиний уламок китайської ракети «Чанчжен-5В», падіння якого очікується буквально сьогодні вночі?

Зайчик-Побігайчик: Звісно, що не єдиний! Найшвидше, ракета розвалиться на окремі уламки. Також багатотонні, до речі… Й де саме та коли саме впадуть вони — хтозна!..

Ну от, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, зважаючи на все це, і вирішив я розповісти вам казочку про те, як Червоний Китайський Дракон за Ве-Ве-Пахлом ганявся.

Отже, одного разу китайські вчені запустили у ближній Космос, а точніше — на високу орбіту Землі таку собі двадцяти двотонну тварюку… А нумо, Зайчику-Побігайчику, нагадай, будь ласка, як ту тварюку звали?..

Зайчик-Побігайчик: Звали ту тварюку «Чанчжен-5В», що в літературному перекладі з сичуанського діалекту мови Цзіньсян приблизно означає «Великий Червоний Китайський Дракон, який за допомогою усіх п’яти стихій невтомно полює на Ве-Ве-Пахла, у якому б глибокому і надійному бункері той не переховувався».

О, саме воно!.. А ще нагадай, про які п’ять стихій йдеться?

Зайчик-Побігайчик: Йдеться про таку п’ятірку традиційних китайських стихій, як вогонь, вода, повітря, дерево і метал.

Ну от, ну от…

Отже, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, як почав сходити з навколоземної орбіти Великий Червоний Китайський Дракон «Чанчжен-5В», то і впав своєю першою — вогняною частиною просто-таки на Московський Кремль! А чому впав, запитуєте?! Бо думав, що Ве-Ве-Пахло там сидить, Вусами Піськова ворушить і тільки й думає-гадає, як би нашу Вільну Незалежну Україну загарбати?! Отож вдарив «Чанчжен-5В» усією своєю вогняною стихією по Московському Кремлю…

…і справді якогось карлика прибив, який у Кремлі сидів та Вусами Піськова ворушив, на гімнастку Аліну хижим оком поглядаючи і породисту собаку Конні з ностальгією згадуючи! Але обпалені китайським вогнем Вуса Піськова виповзли з-під уламків Московського Кремля на й кажуть:

— Дарма старався ти, «Чанчжен-5В»! Це не та сама лиса кремлядь буда, а всього лише її двійник. Тоді як оригінальне Ве-Ве-Пахло поїхало на територію Туркменістану, щоб там відловлювати маленьких хлопчиків і в їхні маленькі животики відловлених цьомкати!..

Ну що ж, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, якщо так — то так! Вдарив тоді «Чанчжен-5В» другою своєю стихією — водяною по території Туркменістану з координатами 38.1° північної широти, 62.5° східної довготи… До речі, Зайчику-Побігайчику, це в повідомлені не вказано, що широта є північною, а довгота — східною?! Чи ти прочитати забув?..

Зайчик-Побігайчик: Це в повідомленні не сказано, дідусю! Інформагенція УНІАН останнім часом загалом спаскудилася, що поробиш?!

Ну, то дивись мені! Якщо повідомлення сучасних журналістів виправляти доводиться — то виправляй, не бійся… Ну, отож вдарив «Чанчжен-5В» своєю водяною стихією по вказаній території Туркменістану і якогось лисого карлика, який щойно упіймав маленького ховрашка, таки пришиб… Але ховрашок оговтався та й каже:

— Дарма старався ти, «Чанчжен-5В»! Було тутечки не Ве-Ве-Пахло, яке за відсутністю у голому степу хлопчиків, ловило моїх братів-ховрашків і під хвіст їх цьомкало, а всього лише його двійник. А саме Ве-Ве-Пахло, між тим, поїхало на Балтійське море для того, щоб «Nord Stream 2» до Німеччини дотягнути і на фрау канцлерін великого болта покласти. Море ж бо таке, Балтійське, назва сама собою провокує!..

Тоді вдарив «Чанчжен-5В» своєю повітряною стихією по морю Балтійському, бо суміш повітря і природного газу є вибухонебезпечною. Вибухнуло від того море Балтійське! І потонув у ньому лисий карлик… Але виринув з моря Балтійського кит та й каже:

— Дарма старався ти, «Чанчжен-5В»! Було то не саме Ве-Ве-Пахло, а всього лише його двійник!.. А справжнє Ве-Ве-Пахло, між тим, поїхало в тайгу, щоб там полювати чи то на ведмедів, чи то на Шмойгу…

Ну що ж, вдарив тоді «Чанчжен-5В» своєю дерев’яною стихією по тайзі, немовби метеорит Тунгуський у 1908-му році. Загула тайга, запалала… І якась лиса паскуда там заверещала. Але вилізла з палаючої тайги огидна Шмойга з підсмаженою дупою та й каже:

— Дарма старався ти, «Чанчжен-5В»! Було то не саме Ве-Ве-Пахло, а всього лише його двійник!.. А справжнє Ве-Ве-Пахло, між тим, поїхало в Африку, щоб тамтешнім аборигенам росіянський металобрухт під виглядом зброї продавати… Бо ніхто інший вже тую «зброю» так звану не купує.

Ну що ж, вдарив тоді «Чанчжен-5В» своєю останньою — металевою стихією по Африці. Здійнялася там буря піщана, через яку пустеля Сахара на інший кінець континенту перемістилася. Але вибігла з новопереміщеної пустелі Сахари маленька ящірка та й каже:

— Дарма старався ти, «Чанчжен-5В»! Було то не саме Ве-Ве-Пахло, а всього лише його двійник!.. А справжнє Ве-Ве-Пахло, між тим, сидить собі в бункері підземному за Уралом і на весь світ отруту свою розливає.

Засмутився тоді Великий Червоний Китайський Дракон «Чанчжен-5В». Засмутився так, що аж заплакав, сердега!.. Справді, полював він на Ве-Ве-Пахла усіма своїми п’ятьма стихіями — але так і не вполював справжнього. А двійники, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка — вони двійники і є…

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками, щоб вночі вам наснилися хороші сни про Китайського Дракона, який нарешті таки наздогнав справжнього Ве-Ве-Пахла у його найглибшому і найпотаємнішому бункері…

На добраніч, малята, на добраніч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

9 Comments on "Казочка про Китайського Дракона"

 1. Как бы наше Зе-лихо не притянуло бы к себе кусочек ракеты….

  • А чого ж?! Уявіть тільки: поїхали ЗЮ з Єрмаком в якийсь там Катар на гірських лижах покататися – а по них як гепне китайська ракета з орбіти!..
   😀
   Ото веселуха буде!!!

 2. Другу світову війну закінчить нинішня королева Великої Британії,як найстаріший її учасник.Можливо руками дракона.А для чого ж Бог дав їй таке довге життя?Це її місія.В.Британія справжній майстер ведення гібридної війни,росіхтамнєти неровово смалять цигарки,китайці-відповідальні виконавці,засукають рукава.

  • Семен Семенович | 8 Травня, 2021 at 22:38 | Відповіcти

   Кстати о Сахаре.
   Был такой печально известный Каддафи, Ливийской Джамахерии Бог.
   Так он, мерзавец, прокопал из пустыни Сахара водопровод, буквально перед своей смертью и запустил его…. Огромная масса воды! Почитайте,очень интересно,. По сути он мог бы обеспечить пищей всю Африку! Ну а тот уипан, Берлусконі, который целовал ему руки, его же и бомбил потом самолётами….
   Понятно, что Италии бывшая колония, своеобразные отношения, идиотские попытки отомстить Каддафи терактами в Европе, глупый выбор СССР как друга…. Сидел бы щааз в шатре, на берегу Триполи, чаек мойвой кормил…

   Эт я к чему? Шо в пустыне Сахара есть туева хуча воды! А Шо там выше написано, то написяно))

 3. Прошли сообщения, что обломки ракеты гепнулись в Индийский океан. Только рыбов напугали…

  • Ох, шкода… І чого наше ЗЮ не відправилося в круїз по Індійському океану на персональному лайнері?! Та ще б разом з усією фракцією “зелених слуг”… А такий прекрасний шанс був!.. 🙁

 4. Чем дальше, тем бредятнее становится ЛО

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: