Казочка про Вовчика, Козлика і капустку

Автор — Дід Панас

Із серії «Новітні казки Діда Панаса»

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка! Сьогодні я приніс вам казочку — ще й бубликів в’язочку! А казочка моя буде про Вовчика, Козлика і капустку… Отож, діточки, сідайте довкола своїх комп’ютерних моніторчиків, планшетиків чи смартфончиків та слухайте мене уважненько.

В світлі подій, що хоч і розвиваються зараз в Атлантичному потойбіччі, однак на наш «зеленський» цирк впливають безперечно, я все думав-гадав, а на що ж це воно скидається?! І все не міг вирішити, на що саме…

Як тут раптом один з моїх любих помічничків — Зайчик-Побігайчик приніс отаке повідомлення УНІАН:


«Буду радий вітати»: Зеленський запросив Байдена до Києва (фото)

Президент України висловив упевненість в тому, що відносини між країнами покращаться

Президент України Володимир Зеленський запросив 46-го президента США Джо Байдена в Києві і висловив упевненість в тому, що відносини між країнами покращаться.

Про це він написав у Twitter.

«Спостерігаючи за інавгурацією нового президента США в новому офісі на вулиці Банковій, буду радий вітати Джо Байдена в добре відомому йому Києві. Я впевнений, що наші відносини покращаться», — написав Зеленський.


Прочитав я принесене Зайчиком-Побігайчиком повідомлення — і ще більше замислився. От чесне слово, мої маленькі, відчував я, що відповідь — ось вона, буквально поруч!.. але вловити її ну ніяк не міг!..

Як тут раптом інший мій пухнастенький помічничок — Котик-Муркотик біля ніг треться та й муркоче:

— Няв-няв, Дідусю Панасе, няв-няв! А погляньте-но, що я тут відшукав!..

Поглянув я на принесене, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка…

Ну точно!!! Так і є: поточна ситуація з нашим «зеленським» цирком і з заокеанським впливом на нього аж надто нагадує стару-престару головоломку про вовка, козу і капусту!!! Як дійшло до цього — то Зайчик-Побігайчик мовив одразу ж:

— Якщо про вовка промовка — мені краще подалі триматися…

Й побіг на кухню обідом займатися.

Отож давню головоломку ми з Котиком-Муркотиком удвох розбирали і з нашою «цирковою» ситуацією співставляли.

Якщо хтось із вас, мої маленькі, не знає, що то за головоломка така — коротко пояснюю. Отже, такий собі селянин має невеличкого човна, в якому на додачу до нього самого, вміщується лише одна невеличка річ. Цьому селянинові треба перевезти через річку вовчика, козлика і капустку — то яким чином це зробити?! Окрім самого весляра, в човен вміщується щось одне: або вовчик, або козлик, або капустка. Але на березі не можна одночасно лишати:

 • вовчика і козлика — бо коли селянин на човнику повернеться, від козлика залишаться ріжки та ніжки;
 • козлика і капустку — бо коли селянин на човнику повернеться, від капустки не залишиться геть нічого…

Ну що ж, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка: не стану спойлерити й розповідати в деталях, в якій послідовності діяти селянинові, щоб при перевезенні через річку і козлик вцілів, і капустка. Скажу лише, що це і справді можливо… Краще давайте подивимось, чим описана в головоломці ситуація нагадує нашу — з «зеленським» цирком.

Наш преЗЕдент — це, поза всяким сумнівом, керманич усього цирку. Той самий весляр, який має невеличкого українського човника, куди вміщується один лише предмет. Весляреві треба перевезти через на інший бік річки…

По-перше (і найголовніше!) — хрустку зелену капусту. Багато-багато капусти, яку наш весляр аж надто полюбляє й яку він встиг нацюрувати як в попередні роки, граючи цюцюркою на піаніні на всяких різних корпоративах, так і (особливо!) в останні пару років… Особливо — роздерибанивши «ковідний» фонд на дороги, якими тепер їздити вкрай небезпечно. Але ж капусти нацюровано багато! Й ніхто не стане від такого цінного вантажу відмовлятися!.. Бо від капусти відмовляються тільки лохи.

По-друге, наш селюк-весляр просто приречений всюди тягати за собою бородатого… назвемо його м’яко — Козлика, котрий полюбляє хрумкати капустку не менше від самого селюка. Тільки-но залишиш цього… так би мовити, бородатенького Козлика наодинці з нацюрованою капусткою — умить все схарчує й жодного кочанчика не залишить!..

А по-третє, є вже заокеанський Вовчик, який на бородатенького Козлика ікла вже нагострив. А все тому, що за тим самим Атлантичним океаном Козлик розвантажив багато-багато капусти, вклав її в чужу американську економіку… Тільки от біда: капуста виявилася протухлою! Тому-то Вовчик вже нагострив ікла на бородатенького Козлика, у якого один-єдиний вихід: в Україні сидіти тихесенько-тихесенько й навіть кінчика ріжків звідси не висовувати! Бо через протухлість ситуації навіть із Святої землі тепер видача Козлика можлива!..

А між тим, селюк наш через природну тупоголовість мав необережність обговорювати зі Скунсом — з папірєдніком нинішнього Вовчика деякі слизькі речі. Скунс цей, бачте, дуже хотів прогнати Вовчика світ за очі. Й дуже-дуже сподівався, що наш селюк-весляр йому в цьому допоможе. І мав з нашим селюком телефонні розмови на цей предмет. Телефонні розмови, які тепер добре відомі заокеанському Вовчикові… та й усьому світові також.

Не запросити Вовчика відвідати Україну селюк не може — негарно це, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, з будь-якої точки зору негарно!.. Але запросити запросив — а далі як бути?! Як перевозити на інший — безпечний берег річки і хрустку капустинку, нацюровану власною цюцюркою, і бородатенького Козлика, з яким весляр за багато років майже зрісся?! Звісно, селюк розраховував, що Скунс-папірєднік прожене Вовчика… Але ж не зрослося!..

Й затягувати ситуацію не вийде. Оскільки у Вовчика є власні апетити й амбіції. І якщо Козлика йому довго не віддавати — невідомо, що він утне: чи то протухлу капустину конфіскує, чи то за самого селюка візьметься…

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками, щоб вночі вам наснилися хороші сни про те, як і селюк, і нерозлучний з ним бородатенький Козлик задавилися разом своєю давно протухлою капустою… Бо не можна над собою давати владу всяким дурням! Не можна, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, ну ніяк не можна!..

На добраніч, малята, на добраніч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18 Comments on "Казочка про Вовчика, Козлика і капустку"

 1. От бачте, дідусю, Котик-муркотик хорошу історію Вам знайшов, недаром той котяра на фронті розвідником служив, звик “тихо прийшов, тихо пішов”, а у зубах історію несе 🙂
  Щось менs здається що коли Вовчик і приїде до Селюка в гості, то хіба що щоб “на килимок” викликати, а офіс “з килимом” йому його друг тут забезпечить, до речі, історяя показала що “власник офісу тут” – теж ще той Вовчик, а щоб останнє слово аж ніяк не асоціювалося з ім’ям самого Селюка, то краще отого останнього Вовчика назвати своїм іменем – “ще той Вовчара” бо з’їсти себе не дав, а пообіцяв особливо метушливих так “нагодувати щами”, що з голянки лізти будуть 🙂 Отож – Вовчик таки приїде до свого “колеги по породі” тому пропоную Селюку зарані обновити репертуар та приступити до тренувань, тепер піаніни буде мало, доведеться грати ще й на барабані і нехай тільки звук не буде лунким і життєрадісним – прощай нацюрована капуста! 😀

  • Шановний Укроп! Щодо мене, то я не бачу зовсім, якого біса Вовчик має приймати запрошення приїхати до Селюка, після того, як той самий Селюк щойно намагався запроторити Вовчика до цугундера? Гадаю, для початку буде суцільний ігнор, тому ще немає сенсу бачити таку підступну та дурну дрібноту. Потім побачимо, що буде.

   • У Горліса пишуть що Селюк виділив з бюджету 50 мільйонів доларів на лоббістів у США щоб було поздоровлення “від Вовчика Селюку” 25 січня. Виявляється ця гнусь скоро “днюху” святкуватиме, мабуть знов у відпустку полетить? Вже ж тиждень пройшов після Буковелю – пора, втомилося ж мабуть мавпенятко? Звісно що не приїде! Багато честі щоб Президент США приїздив у гості до таких огидних персонажів, якому і руку то не варто подавати щоб не “зашкваритися”. А от долю його – впевнений будуть обговорювати “два вовки”, заокеанський та наш, що поробиш, Вава сам зробив себе об’єктом, а не суб’єктом політики, заглядуючи в усі фізіологічні отвори московському Хуйлу, хотів – нехай отримує, розписуватися не треба, і так прилетить 🙂

   • Damian, я думаю що Вовчик обов’язково приїде щоб зробити зубками клац-клац, і заглянути Селюку в очи в той самий момент коли він під себе всереться. Не відразу, звичайно ж, приїде. Спочатку треба відвідати усіх друзів на яких Скунс чотири роки хвоста підіймав, потім завітати до Африки, Гондурасу, та Папуа-Нової Гвінеї. А Селюк увесь цей час буде рвати на жопі волосся, тренуватися на бубні та барабані, й міркувати про своє місце в ієрархії світових лідерів.

 2. Гарна казочка, дідусю!

 3. “Я впевнений, що наші відносини покращаться», — написав Зеленський.Покращаться.Це як?Ніколи не було,а потім оп,ять?

  • Чому ж він не написав причину погіршення відносин?))) Сцикотно мабуть…

  • Тупое создание даже предположить не может, что его теперь ожидает в ближайшие пол-года.

   • Не подсказывайте ему, а то еще споткнется на лыжах, лишится здоровья и лишит нас удовольствия проверить прочность уличного фонаря тушкой этой тварюки в течении этого “ближайшего полугода” 🙂
    Увы, Порох не мстителен, это делает ему честь конечно, но хоть нейтрализовать то нейтрализуем?

  • 2 Валентин.
   Таке саме здивування було… Шо, опять?!

 4. Байден це навіть не Вовк, а Лис. Він не тільки Козлика видурить, а ще й без човна тупого Селюка залишить.

 5. Слава Україні!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: