Эффект маятника или “обратки” (Часть 2)

Маятник смахнул его, не дав погибнуть в бою, в который он никогда и не стремился, но не дал ему и быстрой, легкой смерти, как он сам ее часто не давал. Ему было намного страшнее потому, что он знал, что теряет и с какой высоты он падает.

Это самое падение может оценить лишь тот, кто либо был на ней, либо стоял очень близко и понимает, что это такое. Сталин не получил быстрой смерти, а перед тем, как отключился его мозг, скорее всего, внутренний маятник вернул его в состояние простого смертного, слабого, трусливого и немощного человека.

Кто-то может сказать, что это – недостаточно для второй крайности. Но что мы можем знать о том, как проходят последние минуты жизни? В каких-то экстремальных ситуациях, организм человека может выбрасывать в кровь обезболивающие вещества или просто – отключать сознания и тогда, чтобы с ним не случилось, запредельные ощущения минуют его.

Российские палачи, по свидетельствам очень многих людей, как раз и стремятся не допустить, чтобы организм жертвы отрубил восприятие боли и чтобы жертва не умерла быстро.

Со Сталиным все получилось естественным образом. По разным сведениям, он прожил несколько часов, пытаясь вызвать помощь, но не смог. Значит, сознание работало и страх гнал его за помощью и он понимал, что она рядом, но он не может до нее дотянуться.

Или взять Путина. Ведь по свидетельствам людей, знавших его близко и имевших возможность наблюдать его достаточно долго и в естественной обстановке, говорят о том, что он – очень мнительный, склонный к истерике и очень трусливый тип. В частности, так его описывал покойный Борис Немцов, бывший у него начальником, пусть и не прямым.

Характер человека заканчивает формирование в юности и как-то существенно поменяться он может только под действием сильного фактора, ломающего психику. У Путина, со времени начала его похода во власть, ничего такого в принципе не было, а потому – характер его не изменился и не изменится. А в плане характеристики Путина, я Немцову доверяю, поскольку он был умнее Путина, по-своему – порядочнее, и уж по крайней мере, трусом он уж точно не был, как и истеричкой. Принял смерть, не согнувшись перед этим шибздиком и смертью своей смыл некоторые вещи, которые я, как украинец, не простил бы ему живому.

Так вот, маятник уже движется в обратную сторону, с «приветом» Путину. Будь это иначе, он не возил бы по миру свою еду, свои стаканчики, своих официантов и в конце концов – свой переносной нужник. Да-да, россияне платят за содержание должностных лиц, которые контролируют справляние нужд их великим кормчим.

Думаю, что тут не только страх того, что из унитаза его атакует спецназ вражеской армии, хотя и это – тоже, тут еще и боязнь того, что из его «нужд» извлекут ДНК и вычислят его IQ, а потом – расскажут всем, что это такое. Не важно, он уже живет даже не в страхе, а в ужасе. Везде, где бы он не появился – пустынные улицы и гроздья снайперов на крыше. Возможно, это уже даже не страх и – не ужас. Ведь в этом он живет изо дня в день. А то, как он хорохорится на ТВ – дешевая игра в мачо. Но фокус тут в том, что лохторат можно купить этой картинкой, а вот откупиться от собственного ужаса – не выйдет.

И вот что главное, до самой своей последней минуты он так и будет труситься от страха, а как известно, ожидание – хуже самого мероприятия. Думаю, что и от берега речки Стикс он тоже отчалит не просто так, ну а судя по тому, что он уже натворил – это может отразиться и на его потомках, как это было на сталинских детях, например.

(окончание следует)

11 Comments on "Эффект маятника или “обратки” (Часть 2)"

  1. Н епатріот | 16.02.2020 at 21:07 |

    час маятнику качнутися й у нас.

  2. kryhitka | 16.02.2020 at 21:35 |

    Дуже хочу дочекатися того світлого дня, коли Одеса почне розмовляти українською. Тоді зможу сказати, що маятник нарешті хитнувся туди куди треба.

  3. Санто | 16.02.2020 at 22:12 |

    Я не знаю, як уявляють собі Бога ті, хто в Нього вірує. Може, сивобородим старцем, що спочиває на хмарах. Найбільш реалістичним Його зображенням, як на мене, є не канонічний іконопис, а роботи французького художника Жана Ефеля. Погугліть, хто за молодістю такого пам’ятати не може. Там Бога зображено з достатньою повагою і з достатнім гумором. З гумором тому, що раз Він всемогутній, то володіє і гумором в тому числі. Ну це так, ліричний відступ для Тимура. Насправді ж є якась вища сила. Пов’язана з маятниками. Наприклад, що примушує маятник Фуко до обертових коливань – він же висить в нерухомій будівлі, що стоїть на нерухомій землі. Так, це фізика. Але справляє враження чуда. Мабуть. такі само коливання під впливом руху Землі, Місяця і ще невідомо чого, відбуваються в психіці людини, як окремої, так і спільнот. Природа прагне до рівноваги, а ентропія – до ситуації найменшої витрати енергії. Декілька просто бантустанів і скажених бантустанів врівноважують решту цивілізованих країн. А ентропія дає нам Грету Тунберг. Тому так, Пуйло помре пропорційно створеному злу, а запарєбрик розтріскається й заросте, як спустошений ним Сухумі. Добре було б за цим спостерігати, сидячи десь на хмарині. Але доводиться в цьому жити, і в реальному часі, і в ситуації прожитої більшої частини життя. Але – невсеремось! І переживемо Грету Тунберг, хоч і в переносному сенсі… 🙂

    • “Найбільш реалістичним Його зображенням, як на мене, є не канонічний іконопис, а роботи французького художника Жана Ефеля. Погугліть, хто за молодістю такого пам’ятати не може. Там Бога зображено з достатньою повагою і з достатнім гумором. З гумором тому, що раз Він всемогутній, то володіє і гумором в тому числі. Ну це так, ліричний відступ для Тимура” (с)
      *****
      1. Щодо робіт Жана Ефеля: книжка його малюнків про Адама та інших біблійних персонажів є у мене вдома. Авжеж знаю! 🙂
      2. Щодо гумору Всемогутнього – о-о-о, так!!! У Нього просто неперевершене почуття гумору, бо Він же ж є Особистістю, як же без цього?!
      🙂
      Між іншим, можете зазирнути на мій ФБ-профіль і переконатися, що одна із шпалерок в ньому – це фрагмент розписів Сикстинської капели, де до зображення Всемогутнього домальовані слова, що виходять з Його вуст:
      НУМО ПІШОВ ТВОРИТИ, ШЛЕМАЗЛ!
      https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212897714422459&set=a.3743959442378&type=3&theater
      Певен, що Він належним чином оцінив цю картинку. 🙂
      Ну, а я, прочитавши текст шановного Анти-Колорадоса, саме й піду ТВОРИТИ, як і заповідав Всемогутній! 🙂

    • Евгений (3-я волна) | 17.02.2020 at 11:32 |

      від мене також подяка за посилання на художника Жана Ефеля! 🙂

    • Укроп | 17.02.2020 at 17:36 |

      Та прецессія маятника Фуко якраз не чудо, а таки фізика… Або тоді треба всю фізику вважати чудом 🙂 Справа в тому що ми досить легко можемо у своїх питаннях “чому?” дійти до грані меж знання на теперішній час. На жаль, так мабуть буде завжди, тільки ця грань буде відсовуватись далі (привіт агностицизму! 🙂 ) Маятник процесує тому що є обертання Землі. А чому обертається Земля? І так далі у глибини “а що таке гравітація?” Якщо правий Ейнштейн що це “деформація часу-простору”, то буде наступне питання “а яким чином?”. Тому треба просто користуватися тим, що маємо, не рефлексуючи. Наприклад, коли ви вмикаєте світло у кімнаті звичайнісіньким електричним вимикачем на стіні, то сходяться контакти і через них починає проходити струм. Але ж метал не став одним цілим? Так, працюють квантові ефекти і електрони “тунелюють” через простір, тобто телепортуються через проміжок між пластинами електровимикача. Ось так – телепортація у кімнаті, коли ввечері вмикаєте світло… Але щоб користуватися, квантову фізику знати не обов’язково 🙂

    • Укроп уже відповів, але мене теж нетерплячка бере: не маятник обертається, а Земля:), а довгий маятник це тільки нам (дебілам, які керуються лише власними хибними відчуттями) демонструє

  4. Judgeandre | 16.02.2020 at 22:17 |

    Це один з найсильніших текстів автора. Дякую…

    • Погоджуюсь.
      І ловлю себе на подібних думках. І не відчуваю (чомусь) жодних докорів сумління, усвідомлюючи себе живодером: так, я не хочу, щоб Пуйтін помер швидко і несподівано, хочу, щоб довго і з муками. І не один.

Comments are closed.