Про суд

Коротко. После просмотра части стрима из зала судебного заседания стало понятно, что иска как такового – нет, а есть непонятно какой поток сознания. Поэтому – смотреть его до конца – нет никакого смысла.

То, что было указано в едином реестре как фабула судебного процесса, практически не совпадает с тем, что там происходит. Посему, это либо самодеятельность, либо маневр отвлечения внимания. В общем, готовимся ко дню голосования и делаем то, что должны делать.

Завтра – решающий день.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6 Comments on "Про суд"

 1. Там ещё дофига опечаток, грамматические ошибки и в посте этого адвоката, и в позыве в суд, которые он показывал.

  Зато ВСЯ кремлёвская пресса разразилась “адвокат Порошенко”, хотя ни к Пороху ни к штабу БПП этот товарищ отношения не имеет.

  • Надо отдать должное, истец не утверждал что действует по указке Пороха, нл разве это когда то останавливало сливные бачки рашистской пропаганды?

 2. странно, что иск вообще приняли. Там нет нарушения закона.

 3. Абсурд, да и только.
  Что, впрочем, не удивительно.
  После трижды несудимого прроффессорра всех наук, кто знает что возможно.
  Может опять будут говорить, подобно высокообразованным поклонникам яныка, мы ж, де, не знали не ведали.
  А нам голосовать так, как того требует наша честь и достоинство.

 4. Извините, что не по теме статьи.
  По поводу запрета агитации в день выборов.
  Беру бюллетень – в центре большими буквами СЛУГА НАРОДА !!! Понимаю, что это название партии, но выглядит как явная агитация! В бюллетене! И психологическое воздействия на колеблющихся гарантировано!

 5. Проголосував за Пороха, +2. Інші члени родини – теж, разом +9 за Пороха. Проте є одна конструктивна критика, стосовно вчорашнього посту – про суд. Прохання не кидатись тапками, але таке склалось враження, що Автора нам поміняли, разом із зміною дизайну/движка сайту. Чому? Тому що такий пост в такій тональності у передвиборчу ніч – це зло. Зайва, невиправдана надія – набагато більше дає в “мінус”, особливо у зв’язці із вірусним поширенням та перепощуванням цієї звістки у фейсбуці. Дехто із виборців Пороха можливо міг би розслабитись, і не йти на вибори. Прихильникам ЗЕ це навпаки, додало мотивації прийти, і наказати “баригу”, додало лайна у “наші”/сепарські/москальські лайноменти, відкрило їм додаткову можливість у випадку перемоги Пороха верещати про цей суд, про тиск. Особисто я ще вчора відкрив сторінку цього адвоката, там за останні тижні – якісь суцільні подання судових позовів. Проти Зеленського – це вчорашній розгляд; проти Зеленського і Порошенко – кілька днів назад -позов про якісь порушення, які він зафіксував як незалежний спостерігач, ще здається – проти Авакова, ще за шось таке. На постах тижневої давності – дуже мало лайків (на якомусь з них – 6 лайків; загальна кількість друзів – вчора здається було біля 1900). Загальне враження – чувак трохи слабий на голову, хоче хапанути “хайп”, пропіаритись на такій події. Або ж із подачі ЗЕ виконує свою роль. Із 2-х хвилинного перегляду судового засідання – (за той час кількість онлайн-глядачів на ютубі збільшилась від 80К до 95К) склалось враження, що сторона ЗЕ (якісь двоє типів) – дивні непрофесіонали, що не вміють чітко викладати свої думки у строгих юридичних термінах. Припустив, що це якась вистава, яка точно не йде в канві можливого секретного удару Пороха, виключив комп, щоб не нервуватись. Проте нестерпно кортіло дізнатись думку якогось юриста про все це, та й не тільки мені, адже до попереднього посту “Пошла жара?” – багато запитань у коментарях, про можливі юридичні наслідки, як виглядає сама ця процедура, і т.д. Тому досить дивно було не отримати жодного такого юридичного аналізу від Автора/редакції, адже юриспруденція – це їх “коник”. Я б навіть не думав писати якоїсь критики у інший час, але на кону – доля країни, і оперативне отримання такої інформації – надзвичайно важливе. Я розумію, що всі втомлені, і розумію, що це авторський ресурс, де він пише лише свою суб’єктивну точку зору, і ще раз прошу не сприймати цей текст, як докір, просто описую стан когнітивного дисонансу, який вчора тримався упродовж кількох годин.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: