Редакционное

Следующий ниже текст будет интересен нашим постоянным читателям, которые уже чувствуют себя, на наших страницах, как дома.

Собственно говоря, мы и задумывали наш ресурс как виртуальный дом. Поскольку мысль создания ЛО возникла еще в конце зимы 2015 года и многие помнят, что это было за время и какие события мы все переживали, то кроме всего прочего, что выдает наш ресурс, мы хотели создать прибежище для единомышленников, которые просто хотят ощутить локоть того, кто не разочаровался, не слился, кто готов стоять, во что бы то ни стало.

Нам пришлось не раз быть в ситуации, когда приходилось упереться и стоять в одиночку наперекор самым неприятным и тяжелым обстоятельствам, и когда обнаруживаешь, что кто-то встал рядом и без лишних слов – тоже уперся, то силы не удваиваются, а возводятся в квадрат.

В общем, мы планировали создать такой дом для наших читателей, который почувствуют здесь этот локоть, найдут глоток свежей информации, которая не даст утонуть в потоке того враждебного потока, который враг умело генерирует, вкладывая в это дело гигантские средства. Надеюсь, нам удалось создать эту атмосферу и дать второе дыхание тем, кто уже выдохся и уже почти утратил точку опоры.

Все это, чисто интуитивно, было сформулировано замечательным человеком, который, а вернее – которая, сформулировала идею, которую мы проиллюстрировали заглавным фото. Возможно, она ее именно так визуально не представляла, но по факту – так оно и получилось. Именно она подняла и поставила наш флаг так, чтобы его могли рассмотреть те, кому это нужно, и те, кому надо было ухватиться за его древко, чтобы выстоять. Автор просто подхватил этот флаг вслед за нею, но тот дух, который ЛО старается поддерживать ровно в том состоянии, в котором он был в самом начале, создан ее энергией.

И вот нам уже три с половиной года и наши читатели высказывают множество комплиментов в адрес автора, и это понятно, ибо он – на виду, но сегодня тот день, когда мы представляем не автора текстов, а автора всего ресурса. Сегодня у нее – день рождения. Поэтому, сегодня у читателей нашего ресурса есть возможность что-то сказать автору ресурса и одновременно человеку, который доводит авторские тексты до пристойного вида, чтобы вы не спотыкались об ошибки, не искали смысла в предложении, где утеряно слово или где оно осталось незаконченным (поскольку автор уснул на этом месте). А я, от имени нашей редакции, в частности от имени модераторов, которые разбросаны по миру на тысячи километров, хочу поздравить с днем рождения и сказать ей спасибо за ЛО, а поздравления и пожелания – передам лично. В общем, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

51 Comments on "Редакционное"

 1. З Днем народження!!! Всім вам Велика Подяка за підтримку і Надію! Ви робите Велику працю!
  Все було не дарма. Дякуємо!

 2. Поздоровлення від душі і серця.

 3. Приєднуюсь до всіх побажань.Сил і наснаги.

 4. Дякую, щіро дякую! С Днем народження!Наснаги і долгія літа!

 5. С Днем рождения ! Спасибо Вам за ваш труд . Вы смогли объеденить нас , поддержать дух и вселить веру ! Долгих лет жизни , творческих успехов и Победы !!!

 6. Щирі привітання з Днем народження! Ви найкращі! Так триматись!

 7. От души всего самого хорошего! Большого женского счастья и всех жизненных благ. У нас был один начальник который в поздравительных всегда писал фразу – “Творческого оптимизма”. Тогда было смешно а сегодня подумал, что у вас его столько что и больше желать не надо! Будь здорова, дорогая!

 8. Happy Birthday To You!

 9. вітаю с днем народження, красно дякую за надію та сміх у тяжкі часи, ви стали ліхтариком і темряві * зради* та ненависті мишебратів. Довгих вам років життя на мeдіа простірі!

 10. З днем народження!

 11. Вітаю з днюхою! Читаємо Вас і насолоджуємось! Пишіть ще!
  Паліть брехню кацапів правдою, як напалмом. Все буде Україна!

 12. Happy birthday, madam. And many thanks!:)

 13. Слава Україні!
  Прошу прийняти вітання з нагоди Дня народження редактора ресурсу.
  Бажаю міцного здоров’я, гарного настрою.
  Дякую за звитяжну працю.
  З свого боку доповідаю, що в міру можливостей Ваші тексти перекладаються українською мовою та розміщуються Міжнародною агенцією глобального нагляду https://vasylfedorivzaporizhzhya.blogspot.com/
  Слава Нації!
  З повагою,
  Василь Федорів, координатор МАГН

 14. Прийміть поздоровлення від моєі сім”ї!!! Всіх благ!!! Хай Вам щастить всюди і в усьому!!!

 15. Поздоровляю Душу ЛО з днем народження!

 16. Шановна пані Редакторка! Приєднуюсь до всіх вітань на Вашу адресу. Як жінці, зичу Вам завжди бути любимою, коханою! Хай завжди навколо Вас і у Вашій душі буде любов! Хай вона зігріває і захищає Вас! Добра і щастя!

 17. Поздравляю с днём рождения!!!

 18. Наснаги! Витримати Все!
  Дуже давно, від однієї мудрої людини почув: Господь кожному кладе нести хреста лише такої ваги, яку він зможе донести. Але частина людей починає скиглити, жалітися, відмовлятися.
  Автору ресурсу і всьому колективу ЛО, + відданим шанувальникам ресурсу – гідно донести свого хреста до ПЕРЕМОГИ!
  Слава Україні!

 19. Доброго дня ЛО..
  Я давнійший Ваш читач але іноді буває хочешь знайти матеріал котрій був оприлюднен біля одного чи два дня – але це дуже не зручно – у мене є пропозиції як зробити трошки зручнішим ваш інтерфейс для більшої зручності для чітачів..
  З повагою Евгеній..

 20. Спасибо за ЛО. С Днем Рождения!

 21. С днём рождения,всех благ Вам,преклоняюсь перед Вашим талантом.

 22. Уважаемый редактор! Примите и мои поздравления. То, что Вы делаете с Главным Автором выше всяких похвал. Есть у меня одно большущее желание, когда все закончится нашей победой, мне очень бы хотелось увидеть Вас, сказать “спасибо” и низко-низко поклониться.

 23. Довгі роки життя та творчості!

  Затремтіли крила
  Сонних вітряків,
  І черешню білу
  Вітер розбудив.

  І війнув на книги,
  Розметав листки…
  Серце, ти не з криги,
  Не з заліза ти?

  Максим Рильский

 24. Віку й здоров’я!
  Щастя та достатку!
  Досягнень та натхнення!

 25. З ДН!
  Наснаги Вам і всього найкращого!
  З повагою!

 26. С Днем рождения! Спасибо за труд, за то что своим ЛО поддерживаете в трудные моменты, за то, что заставляете задумываться и просто думать, спасибо за глубокое освещение событий и текущих и давно ушедших. Спасибо, что собрали нас единомышленников. Удачи во всем ! Все будет Украина!

 27. Спасибо тебе! Поздравляем! И большого женского счастья!

 28. Щиро вітая, душе шановна пані)))

 29. Ще Вам подарунок, про нас. 🙂
  https://tverezo.info/post/72669

 30. Як добре,що ви – Є!
  Завдяки Вам я добре бачу – кого мав на увазі кажучи – “Служу Народу України!”
  Так, це Ви – Муза нашого Автора, сам Автор, усі читачи та дописувачи ЛО, усілякі Чіппаліни та Полтави..,Воїни і Волонтери – усі Українці, у кого є Натхнення, у кого “склянка щонайменше напівповна” . Дякую Вам!
  Довгих та щасливих Вам літ у любові та натхненні!

 31. Пани Редактор, с днем рождения Вас! Самые искренние пожелания мира, крепкого здоровья, благополучия и везения. У Вас такой классный подопечный! Спасибо, что помогаете ему оформлять свои статьи, и вместе создали такой прекрасный сайт – просто отдушину в нашем мире всепропальства. Каких людей вы вместе объединили – просто гордость ощущать себя частицей этого клуба патриотов Украины, да еще и чертовски умных и знающих! Спасибо Вам за работу – и берегите себя.

 32. Вітаю з днем народження!
  Бажаю здоров’я та наснаги!
  Дякую за вашу стійкість та впевненість в наший перемозі – це дорогого варто!
  ===================
  ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!

 33. Моі щирі вітання! Не знаю скільки Вам років, та бажаю завжди відчувати себе на 18!
  От чому я не здивований, що така важлива справа започаткована жінкою. Любі украіночки, Ви незрівнянні, на Вас тримаеться нація.

 34. Зазвичай, незнайомих не вітаю. Але – це не той випадок. Бажаю здоров’я, спокою в серці, миру в душі. Довгих років життя. І, ДУЖЕ ДЯКУЮ, за те, що Ви робите. Лікоть? Ні! Пліч о пліч. З Днем народження!

 35. Шановна пані Редактор! Щиро вітаю Вас с Днем Народження!! 🙂 Бажаю Вам здоров’я, натхнення в роботі, жіночого щастя та вдачі у житті! Я особисто завжди вважав і казав, що головний скарб України – це наші жінки! І сьогодні ще раз у цьому стверджують! 🙂
  Неможливо переоцінити Ваш вклад у розбудову та захист нашої Країни! Тож велика Вам подяка за вашу працю та бажаю Вам всього найкращого!
  ☀???

 36. Многая літа, пані редактор!

 37. З Днем Народження!
  Щиро дякую за Ваше віддане служіння і точку опори!!!

 38. Хочу вас поздравить с днем рождения, и со стороны сказать, что вы – часть лучшего украинского информационно-аналитического ресурса. Спасибо за то, что делаете!

 39. Щіро вітаю Редактора з Днем народження! Натхнненя Вам! Ваш сайт – це перше, з чого починається мій день в мережі. Ви для мене беззаперечний авторитет стосовно новин та їх аналітики, ну і Пономар, звичано, але у нього все ну дуже стисло і сконцентровано.А ваші дописи це “смаколики”.
  Маю пропозицію для редактора. Можу допомогти в її роботі, коли в неї дуже багато роботи або обмаль часу. Бєзвозмездно. Якщо цікаво – у Вас є моя електронна пошта. Буду рада.

 40. Здоровья и сил!Большое спасибо за Ваш труд!

 41. Вітаю з Днем народження!

 42. Иеронимус Макропулос | 13 Жовтня, 2018 at 14:17 | Відповіcти

  Дякую за Вашу працю. Здоров’я Вам і наснаги!
  Ви, як ковток свіжого повітря, підтримуєте і відновлюєте сили серед смердючих московітських вихлопів, якими отруєне телебачення і частина інтернету.
  Україна переможе!

 43. З найщирішими побажаннями до дня народження! Здоров’я, сил і наснаги!
  І ще — якнайбільше днів народження!

 44. Вітаю з днем народження і зичу Усього та Завжди!

 45. З великою повагою і шаную, з днем народження!

 46. Найщиріші вітання із Днем народження!

 47. Приєднуємось до всіх поздоровлень!
  З любов’ю з Панитикапейщини…

 48. Примите искренние поздравления с Днем рождения и пожелания крепкого здоровья,успехов, удачи и всего самого наилучшего. Огромное спасибо Вам за ваш труд, за оптимизм, веру, силы, за ЛО!!!

 49. Нехай Вам Бог силу верне!
  Нехай збудуться усі Ваші бажання!

 50. Шановна пані ! З днем народження ! Ми ,,знайомі ” з 2015 -го. Вражаюча , надзвичайно – потужна , цікава і потрібна робота . Наснаги Вам , здоров*я і всьго найкращого ! Дякую .

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: