Про ватні види безхребетних ссавців

Автор: SVAT

Дозвольте продовжити тему про Україну в ролі фармацевта. Здається, зроблено наукове відкриття в зоології та патології безхребетних ссавців.

Спочатку вимушений визначитися з науковою термінологію.

Активна ватна протоплазма – учасники мітингів «… спасі…ввєді», хворі на православ’я головного мозку, активісти окупендумів, мережевий ватний планктон тощо, які мають гостру форму хвороби руськомірства/победобесія/кримнаш/або всі разом.

Пасивна  ватна протоплазма – носії хронічної форми активної протоплазми, що зовні не проявляється.

Про стан науки в питанні ідентифікації та лікування патологій у ватної протоплазми на сьогодні відомо наступне. Протоколи лікування активної вати розробляються, з’явилися перші клінічні експерименти на пацієнтах. Пасивні ватні організми шкодять самі собі, оскільки, як відомо, мозок, яким не користуються, швидко атрофується. Якщо хвороба буде загострюватися та загрожувати людям, вірогідно, вата буде лікуватися зазначеними вище методами.

Пробачте колеги, за нагадування, можливо, очевидних для вас хрестоматійних понять. Це було важливо для усвідомлення місця мого відкриття в системі наук про ватних ссавців. Виявляється, є ще один різновид вати. Навіть складно підібрати до нього назву. Поки дав робочу – гібридна ватна протоплазма. Може запропонуєте точнішу?

Випадково відкрита мною гібридна форма хвороби, боюся, може виявитися найнебезпечнішою для людей, які оточують хворого.

Спочатку опишемо клінічну картину. Гібридна вата в звичайному життєвому середовищі веде себе як людина. Точніше надзвичайно якісно нею прикидається. Однак в певний момент гібридна протоплазма зненацька нападає. Після чого швидко замітає сліди, щоб знов перевтілитися в звичайну людину.

Мої дослідження показали, що ці істоти дуже люблять нападати на найдорожче, що є у людей  – на їх дітей. Тестування показують, що гібриди не безпідставно вважають українських дітей найуразливішою своєю здобиччю для вато-зомбування.

На цьому дозвольте закінчити з теорією, яку ще слід розробити. Перейду до опису небезпечного натурного експерименту, учасниками якого несподівано стала моя родина.

Наша дитина поза школою відвідує гурток за інтересами для учнів молодшої школи, що фінансується бюджетом міської громади. В цьому закладі викладають за сумісництвом особи із вченими ступенями. Вони в основний час працюють в державних закладах НАН України, отримуючи зарплату з бюджету. Напевне, ви вже здогадалися, що то і є вони – ті гібридні безхребетні ссавці нового відкритого мною біологічного виду.

Все почалося з того, що моя дитина повернулася з гуртка із завданням «нарисавать Пабєду». Мені не вдалося допомогти знайти зв’язок між науковим напрямком гуртка та додатком до документу про капітуляцію Німеччини від 8.05.45 р.. Проте певні підозри виникли вже тоді. В решті придумали намалювати червоний мак, сподіваючись обережно натякнути викладачам, яких тоді ще сприймали за людей, на рік 1939 та день жалоби 8 травня.

З тим і відправилися на поточне заняття гуртка, де таки стався напад гібридних потвор. Молодшим школярам втовкмачувалася отрута про ідеальний СРСР та поганих фашистів, про ключовий вплив Сталіна у відбудові України та її науки в повоєнні роки – «в глаза смотри …». Бандерівці гірше фашистів, вони чомусь «гади» боронили рідну землю від «савєцкіх асвабадітєлєй», а зараз пам’ятники «барцам за мір ва всьом мірє» руйнують, а держава потурає, навіть законами.

Знущання тьоті та дяді тривало декілька годин, оскільки доступ на територію цього закладу батькам обмежений. Дітей таки змусили малювати «пабєду», вони ж захищалися як могли, ніхто колорадок не малював.

Перейдемо, як кажуть, до підсумків дослідження.

Щодо мімікрії гібридних ватанів під звичайних українців доповідаю наступне. Отруюючи мозок наших дітей комуністичною політінформацією, самі ватани обізнані з тим, що відбувалося в їх науці під патронатом Сталіна. Вдалося знайти матеріали наукової установи, де ця вата працює. Там  червоноармійські звірства, як і фашистські, детально описані і належно оцінені. Знаючи про це, гібриди вправно маскуються, підлаштовуючись під цю офіційну позицію, очікуючи слушного часу для нападу.

Щодо підвищеної небезпеки для людей з боку гібридів, зазначимо наступне. Загроза криється в тому, що ці потвори спекулюють на своєму науковому авторитеті. Разом з наукою, що бажає вивчати дитина, авторитетом викладачів проштовхуються руськомірні міфологеми. Все робиться тихцем, про згоду батьків мова не йде. Гібридна протоплазма з науковими ступенями бере наших дітей в заручники. Психіка дитини вводиться у пограничний стан для зомбування: гурток є для неї надцінним, а руськомірне навантаження до нього – повністю суперечить родинному духу.

Здавалося б, що у випадку ватних гібридів доцільно застосувати ті ж самі протоколи лікування, що і для агресивної протоплазми. Аналіз наявних ліків, нажаль, показав їхню неефективність у випадках застосування до гібридних випадків хвороби.

Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» передбачає покарання за зображення Сталіна або виконання фрагменту гімну Киргизької РСР тощо.

Проте контроль над діяльністю описаного виду гібридних ватанів, на скільки вдалося розібратися, законодавством не передбачено. Пікантною особливістю є джерела фінансування життєдіяльності вказаних істот: за їх сумісництвом це бюджет міської громади, а за основною роботою в Національній академії наук України – державний бюджет.

Чи не час вимагати від депутатів ефективніших ліків проти нового виду пошесті?

Автор: SVAT

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24 Comments on "Про ватні види безхребетних ссавців"

 1. Без точної адреси цього “гуртка” та призвіщ його “викладачів” цей текст є холостим пострілом, взагалі та ні про що. Тому що зробити нічого не можна, червоні потвори залишаться у тіні

 2. Вопрос автору. ВЫ лично в СБУ уже написали заявление? Или в отдел образования города? Или высказали всё, что думаете этой твари в лицо?
  Я уж не говорю, что самое лучшее что можно было сделать, это сделать так, чтоб тварь перестала дышать…

 3. Поэтому следующий вопрос автору. Так кто там безхребетний? (((

 4. Там за туманами
  Встреча с баранами …

  https://www.youtube.com/watch?v=XoM_Fb7JZLE

 5. Дык, не является новостью , что большинство преподавательского состава в учебных заведениях являются ватой, причем особо не мимикрирующей и не маскирующейся…

 6. Якщо дотримуватись медично-біологічної термінології то уся оця активно-пасивно-гібридна ватоплазма – це швидше не віруси а ракові клітини, з якими організм бореться за виживання. У біології мабуть нема жодного випадку щоб організм домовився з раковими клітинами про спільне сумісне існування. Смерть – це питання часу, і варіантів тільки два – або рак, або організм. Так от, до наших баранів – я не вірю у перевиховання ватоплазми, вона може тільки затаїтись і вичікувати. Так і авторські гібриди – їх треба викидати геть як брудне шмаття. Гібридів з вишем і стажем уже ніхто і ні в чому не переконає, якщо вони до тепер мріють про совок, після стількох років війни. Це – клініка, а медики знають, що клініку треба вирізати. Без варіантів. І якщо хтось мене переконає у протилежному – я урочисто з’їм свої тапки. 😉

 7. Шановний авторе, такі інциденти треба фіксувати, і писати заяву, а найкраще не одну, а ще декількох свіжків, щоб СБУ почало жопою рухати.

 8. to SVAT:
  Дійсно, якщо ви знаєте, що таке роблять з дітьми, тим паче з ВАШОЮ дитиною, то які були вжиті заходи??!! В даному випадку не депутатам треба листи писати (або не тільки їм)- дуже довго буде. Треба діяти швидше: дійсно, зв’язатися з СБУ, райвідділом освіти, інститутом, де ці “викладачі” працюють! Якось дивно стаття закінчилася (тобто ніяк)… Чи це пауза перед продовженням?

 9. Відповідаю відразу всім. З приводу «холостих пострілів», «заяв до СБУ» та інших рекомендацій щодо моїх подальших дій, дозвольте без емоцій заявити наступне.

  Формат цього ресурсу, наскільки розумію, не дозволяє писати відкриті листи «з прізвищами». Тому ставив за мету, поки що, лише привернути увагу до дірки в законодавстві. Для цього вибрав саркастичний тон публікації. На жаль, ця мета виявилась не до кінця зрозумілою.

  Щодо дій. Вважаю, що діяти слід розумно. Прийоми захисту бюрократичної системи всім відомі, чи не так?

  У відповідь на офіційну скаргу, що найбільш ймовірно почути? «Це вигадки дитини, цього не було, до речі, ваша дитина недисциплінована, тому від сьогодні виключена з гуртка…», «ми не можемо відсторонити викладачів, інші батьки проти цього…» та бла…бла…

  Що в найкращому випадку? «Провели бесіду щодо недопущення…», а «винесли догану…» – це взагалі космічне досягнення.

  Чому така категоричність? Тому, що маю практичний досвід бути українцем в Україні. Це раніше було непросто, на жаль, зараз також потребує певних зусиль та тиску на адміністрацію багатьох, здавалося б, українських закладів.

  З досвідом прийшло розуміння, що слід цих істот спочатку «обкладати червоними прапорцями», тобто заганяти дичину розсудливо. Подаємо «страву холодною», як то кажуть.

  Сьогодні ще зарано про «прізвища викладачів». За законодавством скаргу має розглядати їх керівник. Так от їх «аналіз крові» вже вказав на ту саму хворобу. Якби не дитяче завдання про «пабєду», ніколи не міг навіть припустити, що вони «гібридні» (маскування – супер!). Тому полювання розпочав з виявлення всіх гібридних тварин в цьому темному лісі, щоб витягти на світло увесь ланцюжок.

  Все буде Україна, шановні колеги, сподіваюсь, не тільки на папері.

 10. После провала попытки переворота в Турции пошли новости о том что Эрдоган уволил без пенсии десятки тысяч преподавателей разного уровня. Вот это и есть рецепт.

 11. Все вірно ! В украіномовному просторі легше виявляти московських тролей, які маскуються під патріотів і заливають своім гібрідним ядом украінські патріотичні ресурси. І не треба боятися втратити аудіторію і опускатися до російськоі мови, а навпаки підтягувати іх до свого рівня, тобто піднімати планку свідомості хитаючихся прошарків московіі.
  Щодо статті :
  – Типове явище в Украінських навчальних закладах – це гібридний вплив на підсвідомість наших дітей. Треба протиставити цьому явищу проукраінську пропаганду в домашніх умовах. Це буде, як війна за світогляд нашіх дітей. Особливо діти люблять доказательну базу – документи, свідчення та факти. Вони вже вміють фільтровати інформацію і блокуватися від брехні. Згадайте себе у школі – вся шкільна програма у нас визивала огиду та відторгнення. Тому треба своіх дітей зорінтувати у напрямку джерел істини, хай самі шукають відповіді.
  А більше ми нічого не можемо зробити . У нас демократія і свобода мислення. Та і в загалі неможливо регулювати думки дитини. Ім жити далі після нас і вони виробляють у собі умовні рефлекси для виживання. І за своі помилки вже не зможуть нас попрікати, бо ми зробили для них усе можливе. Далі хай вибирають самі ! Та відповідають за свій вибір !
  Це стосується дітей обох сторін конфлікту.

 12. Хорошо, когда у ребенка вообще есть выбор – у детей в Лугандоне его нет как такового – воспитание там на диво поставлено, по сути мы имеем там потерянное для Украины подрастающее поколение ватников…

 13. Тре було відразу намалювати їм “побєду” – палаючий кремль та український танк з Прапором поряд… Можна було і пуйла на гілці йолки – але ж це діти…

 14. Пока Вы будете….обкладать прапорцями…эта сволочь будет лить яд в уши Вашего ребенка…Это б мою дочь заставали рисовать Пабеду….Бл…ть-там бы эта сука летела с этой лекции в виде сопли в платочек…Тоже факт-из моей практики-В предистории к этому случаю.Разговорс дочерью и ее обещание-никогда не ступать ногой в церкви московских попов…Одного дня звонок-папа меня заставляют идти в храм МП…Ану говорю-дай трубочку….Визг этой училки….это просто экскурсия….Ответ ей-будешьтакие экскурсии проводить на свою могилу и мат (для лучшего усвоения).После чего моя дочь поднимает бучу среди своих одноклассников и группа пять человек отказывается идти…Больше экскурсий не было ни разу…А разговор с классным преп.был-там все поняли…

 15. А с юридической точки зрения? Ведь подобные разговоры на любую тему в рабочее время – нарушение трудового договора и попытка оказать влияние на ребёнка без согласия родителей. Сомневаюсь, что это кружок по политологии…

 16. Може сміттєвий контейнер як ліки підійде, якщо закон не передбачає іншого покарання ? Останнім часом для лікування влади вони чомусь не застосовуються.

 17. to Лука
  На мою думку, кожен випадок потребує своєї реакції. Можна, звичайно, як Ви пропонуєте, був і такий досвід. Справа в тім, що цей гурток один, що обумовлено унікальною матеріальною частиною (скажімо обсерваторія). Діти відбиралися за конкурсом та з тривалим випробувальним терміном, зараз стоїть черга на вступ – охочі чекають, коли хтось піде. Створити формальний привід, щоб викинути дитину дуже просто. За таких умов треба діяти так, щоб створити високу ймовірність перемоги. Так що, цього разу все ж таки спробую «повільно спуститися з гори…».

 18. to sk13
  Ви праві, вбачається пряме нецільове використання бюджетних коштів. Дякую, цей аспект врахував.

 19. плюсую..ст.110 ККУ

 20. SVAT: Дуже дякую за статтю. Получилось дуже цікаво, особливо, оця градація вати.

  А з приводу коментарів, то тут звичайно, у Лукі получилось краще всіх – поставити училку на її місце, хоча, цей підхід буде недоцільним у випадку дитини автора статті.

 21. Дякую авторові та всім хто відгукнувся за прекрасну статтю та коментарі. Так сталось, що ми вже давненько не в Україні. Донька ніколи не була патріотом України, я навпаки. Після Революції Гідності, та моїх “коментарів та пояснень хто є хто” з цього приводу, донька стала Патріотом, волонтером… за що вже й нагороду отримала, за волонтерство. Так що перевиховати можна, та і потрібно. На жаль, дружина – вата. Одне додає наснаги нам з донькою, що вона, дружина та мати, одна і їй ні з ким ватуватись. З великим задоволенням та надією читаю цей чудовий ресурс.

 22. Свату , абсолютно с Вами согласен по поводу почти 100 процентной бесполезности обращения в государственные правовые структуры.Вся бюрократическая структура откажет ( работать же не хочется ) причем мотивация отказа будет обширна : от стадии реформации до нарушений законодательства не выявлено.Имхо сейчас имеем три плоскости : самый верх , где эти реформы и генерируются , но доступа к ним нет, закостенелый бюрократический аппарат ( который как раз и не дает доступ простого человека к генераторам ) и простые люди , вынужденно сталкивающиеся с этим бюрократическим аппаратом , нагнетающим обстановку.Пока генераторы не поймут, что генерировать мало , надо еще и обеспечить свой контроль за выполнением решений на среднем и низшем звене власти , при этом нещадно выпалывая все сорняки у нас будет повод писать о недееспособности власти.

 23. Пропоную назву “Гібридна мімікруюча латентна вато-протоплазма”, або “Синдром ректора Мельника”.

  З приводу того, чи є сенс звертатися до СБУ, керівництва школи, РАЙВНО, ОБЛВНО та ін. – Є!
  1. Варто поговорити з вчителем та класним керівником (без погроз, але так, щоб більше не схотілося).
  2. Наступний крок – директор школи (можна з погрозою звернутися у вищі інстанції).
  3. В той же день заяву в СБУ з проханням поінформувати про результат роботи.
  4. Потім заяви у РАЙВНО, ОБЛВНО з тим самим проханням.
  5. Коли це зроблено, можна говорити з батьками інших учнів з приводу створення батьківського комітету (з протоколом створення цього органу, копії надіслати директору школи, секретаріати РАЙВНО, ОБЛВНО). На зібрання батьківського комітету викликати вчителів з синдромом ректора Мельника, копії протоколів таких зібрань ви вже знаєте куди надсилати.

  Шановні, з системою можна боротись, просто цим треба займатись постійно бо ж gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo!

 24. Інформую про стан справ. Сьогодні виконавчий орган управління закладом прийняв рішення про звільнення ватного викладача. Поки що надані усні гарантії, що це відбудеться протягом місяця, оскільки фігурант у відпустці. Він, як з’ясувалося, підтримується деякими членами Наглядової Ради з такими самими ж поглядами. Боротьба триває. Далі буде…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: